Jump to content
Dogomania

Krzesimów-wątek ogólny. Potrzebna pomoc w ogłoszeniach!!!


AngelikaXD

Recommended Posts

[quote name='ezekiel']piesiory masz w dup..ie dal ciebie sie liczy tylko kasa jaka mozesz na nich zarobic pieknie w cale sie nie dziwie ze caly swiat sie smieje z Polski szkoda ze nie ma wiecej takich wolontariuszek i wolontariuszy jak ty ale najpierw sie dowiedz co lub kto to jest WOLONTARIUSZ a potem zabieraj glos[/QUOTE]
...............................................................................................................................

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ezekiel']w czym masz problem wolontariuszko badz wolontariuszu czytaj miedzy wersami[/QUOTE]

...........................................................................................................................................................................................

Link to comment
Share on other sites

To Ezekiel już się popisał.
inni wolontariusze krzesimowscy mają coś może do powiedzenia ale tym razem bez lania wody i atakowania innych i KONKRETNIE - JAK POMAGAJĄ PSOM ?
I JAKIEJ POMOCY TE PSY POTRZEBUJĄ ?

bo chyba po to założony został ten wątek ?

Ogłoszenia można w internecie samemu zrobić, bez konieczności zakładania na ten temat wątku na dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ezekiel']teraz Galerianki sa na topie ale powiem Ci jedno zebys byla mis swiata to nawet palcem bym cie nietkna za takie sku...rwys..nstwo jak wy pseldo wolontariuszk robisz chu...j Ci w dup...e a zapomnialem na przejemnosc trzeba zasluzyc i uwiez mi ja nie jestem laikiem ktory nie wie co to komputer i co to internet jak mialem komputer to ty jeszcze w pieluszki sikalas albo nawet nie bylo Cie na swiecie wiec zamknij hape gowniaro-rzu[/QUOTE]
????:-o:crazyeye:...........................................................................................
i jak tu z ta ciemnota w Polsce walczyc? rece opadaja:shake:
my chyba nigdy nie bedziemy na poziomie cywilizowanego swiata...:oops:

a placa za to tylko zwierzeta...

Link to comment
Share on other sites

oj pomylilem sie jak nie chcecie zebym pisal prawde to zblokujcie moje ip ale to tak czy inaczej wam nic nie da pseldo-wolontariuszki wku...wiacie mnie co raz bardziej mialyscie kiedys faceta wypilyscie kiedys chociaz jedno piwo watpie a skoro was boli to ze suczki maja swoje szczeniaki to jak wy podejdziecie do wlasnych dzieci o ile bedziecie je mieli utopicie czy zagryziecie a w Krzesimowie nikt tego nie robi i odpowiedzcie mi na jedno pytanie co to jest lewa adopcja bo tego pojecia nie ogarniam a i skad macie takie informacje. Pewnie na to pytanie nie uzyskam odpowiedzi,bo wy chyba jestescie na lewo zrobieni. Na Kruczkowskiego mozna kupic pielucho-majtki na pierwszy okres sie przydadza. I ciezko bedzie sie mnie stad pozbyc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ezekielek']oj pomylilem sie jak nie chcecie zebym pisal prawde to zblokujcie moje ip ale to tak czy inaczej wam nic nie da pseldo-wolontariuszki wku...wiacie mnie co raz bardziej mialyscie kiedys faceta wypilyscie kiedys chociaz jedno piwo watpie a skoro was boli to ze suczki maja swoje szczeniaki to jak wy podejdziecie do wlasnych dzieci o ile bedziecie je mieli utopicie czy zagryziecie a w Krzesimowie nikt tego nie robi i odpowiedzcie mi na jedno pytanie co to jest lewa adopcja bo tego pojecia nie ogarniam a i skad macie takie informacje. Pewnie na to pytanie nie uzyskam odpowiedzi,bo wy chyba jestescie na lewo zrobieni. Na Kruczkowskiego mozna kupic pielucho-majtki na pierwszy okres sie przydadza. I ciezko bedzie sie mnie stad pozbyc[/QUOTE]

Co by nie było usunięte

Link to comment
Share on other sites

ezekielek

Ty durny gnomie!!!

Żona Cię bije? Zabrakło na piwo? Nie dali zasiłku? Matka Cię nie kochała i nienawidzisz kobiet?
Jaki masz problem egzystencjalny?
Przestań się k...a wyżywać na kobietach z tego forum, idź sobie na mecz albo walnij baranka w mur

PS Słowniki nie bolą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Przykro się to czyta :( i choćbyśmy nie wiem co robili, to i tak będą takie miejsca... "naturalne rozmnażalnie" :shake:
p. Wahl z Ostatniej Szansy też lubiła szczeniaczki...............:([/QUOTE]

Ale czytasz - najpierw wolontariuszka, potem ezekiel/ezekielek - jak "kochają" suczki i pieski ....
Do DT nie dadzą. Nie wysterylizują, nie wykastrują.
Radosne rozmnażanie.
Wydawanie do adopcji - sporadyczne - ludziom którzy jakimś cudem przez pole i las leśną drogą znajdą w lesie wśród poplątanych dróg nieoznakowane schronisko, niezweryfikowanym, nie wiadomo do jakich warunków i po co. Domy stałe nigdy nie sprawdzane, wydawane płodne psy.
I coraz większe tabuny szczeniaczków.
Psy nie szczepione na wirusówki.
I jak o tym napiszesz - to dziki atak - zachowują się jak jakaś opętana sekta po prostu. Brak logiki, niezrozumienie - lub specjalne udawanie nierozumienia - postów innych użytkowników, kto nie z nimi to przeciw nim, psom, schronisku, ludziom, którzy je prowadzą ... żałosne. Potwornie głupie, bezmyślne, dziecinne okrucieństwo dla tych biednych zwierząt.
Zastanawia mnie tylko na ile wspólnego z tymi gejzerami intelektu i ich poglądami z piaskownicy żłobka mają ci ludzie prowadzący schronisko - bo mnie wydawali się rozsądnymi i w porządku. Ale po wypowiedziach współpracujących z nimi "wolontariuszy" zaczynam mieć wątpliwości.

Tak w ogóle z przekazaniem schroniska w Krzesimowie była niezła afera:


[LIST]
[*]Tytuł : Kłócą się [B]w[/B] lubelskim Animals
[*]Dodano: 17/04/08
[/LIST]



Jesteśmy potrzebni - mówią zgodnym głosem władze lubelskiego Animals, ale niemiłosiernie kłócą się i donoszą na siebie do prokuratury. Pat potrwa jeszcze przynajmniej dwa miesiące.

Stowarzyszenie Lubelski Animals to organizacja pożytku publicznego (można przekazać na nią 1 proc. podatku), utrzymuje się ze składek członkowskich i dostaje pieniądze od sponsorów. Osoby wchodzące [B]w[/B] skład władz stowarzyszenia Animals pełnią funkcje społecznie. - Ale gruba kasa leży na koncie bankowym, do którego dostęp ma zarząd - poinformował "Gazetę" czytelnik, opiekun zwierząt. Według naszych informacji Animals na działalność [B]w[/B] tym roku ma do wydania ok. 200 tys. zł. Takie pieniądze trafiły na konto stowarzyszenia od prywatnych sponsorów. Ale wygląda na to, że nie będzie miał ich kto wydać, bo obecna prezes została pozbawiona pełnomocnictw finansowych.

Konflikt między zarządem stowarzyszenia Animals a jego panią prezes i założycielką ([B]w[/B] 2001 r.) Haliną Kowalską-Pyłką sięga czerwca ubiegłego roku, kiedy do władz weszły nowe osoby: Ewa Izdebska i Elżbieta Tarasińska. Poprzedni zarząd - jeszcze z Adamem Natankiem i Tomaszem Spozem - oddał Świdnickiemu Stowarzyszeniu Opieki nad Zwierzętami schronisko dla zwierząt [B]w[/B] [B]Krzesimowie[/B], które lubelski Animals prowadził od 2003 r. - Była to nieprzemyślana decyzja, bo zainwestowaliśmy tam duże pieniądze - mówi dziś wiceprezes Elżbieta Tarasińska. Zarząd (bez Kowalskiej) doniósł na swoich poprzedników do prokuratury rejonowej, zarzucając im nieprawidłowości finansowe i niegospodarność. - Do Krzesimowa z Lublina jest 20 km. Lepiej, żeby zwierzętami zajmował się ktoś, kto jest na miejscu. Mam wszystkie rachunki i faktury potwierdzające, że działałam zgodnie z prawem - ripostuje Kowalska.

Lubelski Animals opiekuje się przede wszystkim bezdomnymi kotami i psami. - Kotów na ulicach jest więcej, bo psy są sprawniej wyłapywane i przenoszone do schronisk - informuje Tarasińska. - Leczymy bezdomne koty, zajmujemy się ich sterylizacją i kastracją - dodaje prezes Kowalska. Ostatnio działacze Animals uratowali dwa psy z ul. Poligonowej, nad którymi znęcał się właściciel - kolczatki głęboko werżnęły im się [B]w[/B] skórę, raniąc boleśnie. Wydają też pieniądze na karmę dla bezdomnych zwierząt.

Patowa sytuacja we władzach stowarzyszenia Animals może potrwać jeszcze przez dwa miesiące. Zarząd może odwołać walne zebranie członków. - Odbędzie się najprawdopodobniej [B]w[/B] czerwcu, bo najpierw musimy zweryfikować liczbę członków - informuje Tarasińska.

Karol Adamaszek
Źródło: [URL="http://miasta.gazeta.pl/lublin"]Gazeta Wyborcza Lublin[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ezekielek, ja będziesz się logował nastpnym razem weź sobie nicka CIEMNOTA -będziemy wiedziały o kogo chodzi.

I przylezie tu taki debil, który ciągiem pisze i aż się tych głupot nie chce wstawiać i będze się rozpisywał o rozmnażaniu w schronisku... ehhhh, współczuję tym, którzy prowadzą ten schron :(

Link to comment
Share on other sites

przeglądałam watek od jakiegoś czasu ... ale ostatnie strony to jakaś żenada ... jak można odbierać psom szansę na adopcję odrzucając bezpłatny(?) DT ? ....pies z DT ZAWSZE znajdzie dom, jak nie od razu to na pewno po jakimś czasie ... w najgorszym wypadku po prostu zostanie w DT - jeśli DT się deklaruje opieki nad takim psem to ten pies pod żadnym pozorem NIE WRÓCI do schroniska - o ile ten DT jest sprawdzony i uczciwy oczywiście...

ale po co ja to pisze przecież tam i tak są "wspaniali wolontariusze" i oni na pewno ze wszystkim sobie poradzą ... łącznie ze wszystkimi szczeniakami które sie urodziły w schronisku :| ... może tam jeszcze nie dotarła zasada ze ślepe mioty się usypia ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Ezekielek - Twoje wypowiedzi sa prostackie i niekulturalne. Dobrze ,ze dostales tego bana...[/QUOTE]

zaraz założy kolejne konto :lol:

Sankju - a niech oskarża ... wiesz gdzie go mam ? w dziurce pomiędzy dwoma ciemnymi pagórkami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']przeglądałam watek od jakiegoś czasu ... ale ostatnie strony to jakaś żenada ... jak można odbierać psom szansę na adopcję odrzucając bezpłatny(?) DT ? ....pies z DT ZAWSZE znajdzie dom, jak nie od razu to na pewno po jakimś czasie ... w najgorszym wypadku po prostu zostanie w DT - jeśli DT się deklaruje opieki nad takim psem to ten pies pod żadnym pozorem NIE WRÓCI do schroniska - o ile ten DT jest sprawdzony i uczciwy oczywiście...

ale po co ja to pisze przecież tam i tak są "wspaniali wolontariusze" i oni na pewno ze wszystkim sobie poradzą ... łącznie ze wszystkimi szczeniakami które sie urodziły w schronisku :| ... może tam jeszcze nie dotarła zasada ze ślepe mioty się usypia ....[/QUOTE]


Nie, ta zasada o usypianiu ślepych miotów jak wynika z wypowiedzi ezekielka nie ma szansy dotrzeć do Krzesimowa z powodu zdaje się przekonań:

[quote name='ezekielek'] a skoro was boli to ze suczki maja swoje szczeniaki to jak wy podejdziecie do wlasnych dzieci o ile bedziecie je mieli utopicie czy zagryziecie a w Krzesimowie nikt tego nie robi[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

widac ,ze ten Krzesimow to na mapie w jakims kraju Trzeciego Swiata jest nie w srodku Europy...
a schroniska moga byc dobrymi miejscami gdzie do spraw zwierzat podchodzi sie w odpowiedzialny i humanitarny sposob. wspoldzialaja one ze wszystkimi tzn z DT i wolentariuszami .wierzcie mi jest to mozliwe .
jak ta ciemnote w Polsce oswiecic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']dlatego jestem za aborcją ... :| i nie mówie tu o sterylkach aborcyjnych bo to to oczywiste ...[/QUOTE]

Żeby nie zniknęło :)
Wątek się robi feministyczny, lista gender zaprasza :evil_lol:
Tylko wiesz, żeby przed aborcją można było w usg sprawdzić co tam jest ... np: "o rany ! ezekielek!!! siostro, skalpel, szybko !!!"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']
jak ta ciemnote w Polsce oswiecic?[/QUOTE]

Radykalnie - ogniem z pieca krematoryjnego.

choć pod tym stwierdzeniem powinna podpisać się Sankja jako wytwór niejakiego Prilepina :) Kto czytał wie dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Żeby nie zniknęło :)
Wątek się robi feministyczny, lista gender zaprasza :evil_lol:
Tylko wiesz, żeby przed aborcją można było w usg sprawdzić co tam jest ... np: "o rany ! ezekielek!!! siostro, skalpel, szybko !!!"[/QUOTE]

jak będzie miało zniknąć to i tak zniknie :P

przed piecem to trzebaby jaki sedalin podać albo coś ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...