Jump to content
Dogomania

burek1

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

About burek1

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A z przed wojny czegoś nie macie? Dla zainteresowanych :w 2005 i 2006 politykę schroniska kreował Lubelski Animals (ówczesny właściciel) a stronę prowadziła i robiła to dobrze Kasia (Murka z Dogo):eviltong:
 2. Widzisz gdzieś tu agresję? Do końca roku chętnie wysterylizujemy kilka suczek.Może Ty i Dogo zasponsorują choćby sterylkę jednej?!
 3. Ja w tej orkiestrze nie gram-to do Zofii.Saszy.Alicjo-na wątku krzesimowskim popieramy Krzesimów a wspólnego kandydata wystawiał kiedyś Front Jedności Narodu.MaDI-chyba naprawdę lubisz Krzesimów,wręcz nie możesz żyć bez tego wątku.Dzięki.Ale,ale ! Boisz się,że coś Ci ucieknie? Chyba nie z tymczasu.
 4. Suczki ze zdjęcia nie ma już dawno,żyje szczęśliwie w nowym domu.Wcześniej ktoś pytał o FURIĘ- też jest w nowym domu,została adoptowana przez faceta który nie ma zielonego pojęcia o bullowatych...
 5. Następnym razem słuchasz i......notujesz,żeby nigdy więcej psy nie były suczkami i odwrotnie.A tak na poważnie:dzięki za dobrą robotę !
 6. Dzięki za ogłoszenia.Wśród maluchów są również suczki ale fotek nie będzie niestety dzisiaj.
 7. Maluchy są otaczane opieką (i to jaką) [URL=http://img38.imageshack.us/i/wujek.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/716/wujek.jpg[/IMG][/URL]
 8. ARES,ten niebieskooki z białym szalem pojechał dziś do nowego domu.]
 9. Dziś stan zmniejszył się o 2 suczki (nowe domy) - aktualnie w schronisku 300 psów-miejsc 240
 10. Księżniczka Misia mieszkała kiedyś w czymś co przypominało zagródkę dla trzody [Lublin ul. Choiny 4..] Pewna pani o wielkim sercu mogła ją tylko dokarmiać,na więcej nie pozwalał właściciel.Kiedy Misia zachorowała zgodził się na jej wydanie.Suczka przyjechała do Krzesimowa.Jej stan był ciężki,ewidentne podtrucie.Kilka dni walczyła o życie i wygrała.Pani K. z Lublina odwiedza ją systematycznie,zakupiła Misi piękną ,dużą budę i zorganizowała stałą pomoc ze Szwecji.Suczka zmieniła się diametralnie.Z nieśmiałej,nieco bojażliwej bidy" wyrosła" nam prawdziwa piękność.
 11. York [JORGUŚ] jest nadal,to pies ok 3 lat.Suczka z Ciechanek nie trafiła do nas to rejon Nowodworu.
 12. FION i GACEK są już razem w nowym domu.Co prawda będą mieszkać w kojcu ale mają do dyspozycji prawie 1/2 ha ogrodu.
×