Jump to content
Dogomania

burek1

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

About burek1

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mała kocico,z góry wiedziałem,że [B]E-S za darmo nawet palcem nie kiwnie[/B].Nie tylko w tej sprawie.Ale wiadomo,żyć z czegoś trzeba.Jej wierne "echo" wysterylizowane aborcyjnie wyczytało coś w necie(brawo).Popatrz,zauważyli nagle jakieś adopcje w K. ale to nie przez dogo więc są [B]be[/B].Odpowiem im tak, wyżel Sancho trafił do myśliwego.Będzie razem z panem polował na matoły,to taka odmiana przygłupa.U nas ostra zima.Nasze psy marzą już o błocku.Pozdrawiam Ciebie i pozostałych wiernych.
 2. Zofio-czytaj [B]uważnie [/B]co piszą inni(strona 11).E-S-czy wiesz ile czasu marnujesz na tym wątku? Spożytkuj go inaczej,oczywiście to Twój wybór.Pomożesz nie nam a psom,nie tylko tym ze schronisk.Jako prawnikowi podaję Ci namiary: [B]L.dz. KP-965/10 KP Piaski. [/B]Postępowanie prowadzone jest w związku z porzuceniem psa.Jestem stroną,więc pełnomocnictwa podpisuję bez problemu.
 3. A z przed wojny czegoś nie macie? Dla zainteresowanych :w 2005 i 2006 politykę schroniska kreował Lubelski Animals (ówczesny właściciel) a stronę prowadziła i robiła to dobrze Kasia (Murka z Dogo):eviltong:
 4. A s...j i to w podskokach [UCZĘ SIĘ OD wAS] Papugi nie przegadam,ale dla wyjaśnienia niektórym matołom: schronisko prowadzone jest przez organizację non profi,schronisko sterylizuje suki i kastruje psy,schronisko usypia ślepe mioty,schronisko leczy psy-bo nie jest schroniskiem komercyjnym nastawionym na zysk! Piszę to z obowiązku a teraz coś od siebie: ze schroniskiem związany jestem od zawsze,czyli od 2002 roku.Jestem tam codziennie,do moich obowiązków należy odłów psów oraz opieka nad tz trudnymi,które w innym schr. dostałyby w łeb na dzień dobry.A teraz ciekawostka: NIE BIORĘ ZA TO KASY,JESTEM WOLONTARIUSZEM i jestem z tego dumny.Ja i kilkoro przyjaciół schroniska przetrzymuje u siebie [i szuka im domów] psy wymagające szczególnej troski.Są to swoiste dt lecz my nie bierzemy za to kasy,tym się różnimy.Tyle na dziś.hawk
 5. Ciekawe czym dla nich są schroniska? Oczywiście te normalne.Więzieniem,obozem?Dziwne,że jeszcze Ci się nie dostało-bo tu nie ma miejsca na własne zdanie i poglądy.
 6. Widzisz gdzieś tu agresję? Do końca roku chętnie wysterylizujemy kilka suczek.Może Ty i Dogo zasponsorują choćby sterylkę jednej?!
 7. Ja w tej orkiestrze nie gram-to do Zofii.Saszy.Alicjo-na wątku krzesimowskim popieramy Krzesimów a wspólnego kandydata wystawiał kiedyś Front Jedności Narodu.MaDI-chyba naprawdę lubisz Krzesimów,wręcz nie możesz żyć bez tego wątku.Dzięki.Ale,ale ! Boisz się,że coś Ci ucieknie? Chyba nie z tymczasu.
 8. Głosuj na Krakvecie: W grudniu GŁOSUJ NA KRZESIMÓW !
 9. Suczki ze zdjęcia nie ma już dawno,żyje szczęśliwie w nowym domu.Wcześniej ktoś pytał o FURIĘ- też jest w nowym domu,została adoptowana przez faceta który nie ma zielonego pojęcia o bullowatych...
 10. Ta sunia to Sroczka.Przyjechała razem z siostrą z ok.Poniatowej.Ich matka zginęła w sidłach.Ma rok,przyjazna,wesoła choć kiedyś była strasznym dzikusem.Co do DT o które pyta Nika: rzeczywiście nie dajemy psiaków !
 11. Następnym razem słuchasz i......notujesz,żeby nigdy więcej psy nie były suczkami i odwrotnie.A tak na poważnie:dzięki za dobrą robotę !
 12. ON-ek z poprzedniej strony wrócił do domu.Nazywa się Baster i mieszka na terenie plebani.
 13. Dzięki za ogłoszenia.Wśród maluchów są również suczki ale fotek nie będzie niestety dzisiaj.
×