Jump to content
Dogomania

Krzesimów-wątek ogólny. Potrzebna pomoc w ogłoszeniach!!!


AngelikaXD

Recommended Posts

[quote name='mala kocica']Zgłosiłam do moderatora naruszenie zasad regulaminu: "Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem". Twoje oskarżenia są bezpodstawne i sama o tym doskonale wiesz. Osoba której aukcje wskazujesz nie jest w żaden sposób związana z Krzesimowem. Zastanów się co robisz i po co to robisz.[/QUOTE]

Skoro pytania w dodatku opatrzone znakiem zapytania, o tak takie coś wygląda: "?" o powiązania osób z Krzesimowa z pseudohodowlą nazywasz oskarżeniami to ... cóż, nie mogę wskazać konieczności doedukowania się, bo wszystkim już uświadomiliście jak bolesny jest to dla Was temat, ale może w wikipedii sprawdźcie różnice ? Powtarzam pytania (definicja sówa "pytanie" proszę sprawdzić w wikipedii, zaoszczędzi to kolejnej publicznej kompromitacji na wątku): Wyadoptowaliście psy do tej pesudo? Czy zostały wcześniej wysterylizowane/wykastrowane ? Braliście od nich psy albo wyłapywaliście do schroniska psy pochodzące z tej pseudohodowli ? Jesteście z tą pseudo powiązani rodzinnie/towarzysko ? Czy to Wasza pseudohodowla? Gdzie są zdjęcia aktualnie przebywających w Krzesimowie psów ? Dlaczego nie odpawiadacie na ŻADNE PYTANIA o psy ? Dlaczego nie szukacie im domów ? dlaczego nie robicie im nawet zdjęć? Czym jesteście tak intensywnie zajęci, że nie macie do tego serca ani czasu ? Śledzeniem nas i opluwaniem tu na wątku ? To go zamknijcie. Łamiecie regulamin cały czas. W OGÓLE NIE PISZECIE O PSACH. Wy. Nie ja, nie MaDi, nie Zofia.Sasza. W jakim celu tutaj wszystkich atakujecie, aż tak Wam się nudzi ??? Toż niby całe zycie poświęciliście charytatywnie psom - wszyscy proszą o zdjęcia tych 330 obdarowanych Waszym życiem i poświęceniem. Podajemy przydatne linki do adopcji psów określonej kategorii - zero odzewu, zachowujecie się, jakbyście mieli to, czy psy znajdą domy w d..pie i zajmujecie się .... zamiast psami to osobami z dogomanii oskarżająć o to, że ktoś/czegoś nie zrobił i nie zrobi :D To Wy ich za to atakujecie - to normalne Twoim zdaniem ? Bo jeśli tak to ... wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mala kocica']O zamkniecie wątku tez poprosiłam. E-S złamała regulamin forum - z premedytacją napisała nieprawdę popierając ją niezwiązanymi z Krzesimowem linkami do aukcji allegro. Nie dość, że to oszczerstwo to jeszcze nieetyczne. Tez uważam że dalsza dyskusja jest bezcelowa.[/QUOTE]

Ale to jest etyczne mała, nie ? :D [quote name='burek1']Mała kocico,z góry wiedziałem,że [B]E-S za darmo nawet palcem nie kiwnie[/B].Nie tylko w tej sprawie.Ale wiadomo,żyć z czegoś trzeba.Jej wierne "echo" wysterylizowane aborcyjnie wyczytało coś w necie(brawo).Popatrz,zauważyli nagle jakieś adopcje w K. ale to nie przez dogo więc są [B]be[/B].Odpowiem im tak, wyżel Sancho trafił do myśliwego.Będzie razem z panem polował na matoły,to taka odmiana przygłupa.U nas ostra zima.Nasze psy marzą już o błocku.Pozdrawiam Ciebie i pozostałych wiernych.[/QUOTE]

Kali ukraść krowę :D :D :D Kochasz go ? :D

Link to comment
Share on other sites

Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy tłumaczyć się Tobie lub komukolwiek na tym forum. Nie widzę też powodu, dla którego miałabym rozmawiać z kimś Twojego pokroju. Jak już pisałam, poprosiłam o zamknięcie wątku. Zainteresowanych faktyczną sytuacją w schronisku zapraszamy do Krzesimowa. Nie mamy nic do ukrycia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala kocica']Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy tłumaczyć się Tobie lub komukolwiek na tym forum. Nie widzę też powodu, dla którego miałabym rozmawiać z kimś Twojego pokroju. Jak już pisałam, poprosiłam o zamknięcie wątku. Zainteresowanych faktyczną sytuacją w schronisku zapraszamy do Krzesimowa. Nie mamy nic do ukrycia.[/QUOTE]

To po co ten wątek ????? Po co ludzie Twojego pokroju kocico go założyli ? Skoro nie dla pomocy psom ?

Link to comment
Share on other sites

To nie do mnie pytanie, ja nie zakładałam tego wątku. Tak jak Ci napisałam poprosiłam o zamknięcie go. Szkoda czasu na kontynuowanie tej "dyskusji". Nawiasem mówiąc bezprawnie wykorzystałaś zdjęcia mojego kolegi posługując się nimi do oczernienia schroniska, zostało to już zgłoszone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala kocica']To nie do mnie pytanie, ja nie zakładałam tego wątku. Tak jak Ci napisałam poprosiłam o zamknięcie go. Szkoda czasu na kontynuowanie tej "dyskusji". Nawiasem mówiąc bezprawnie wykorzystałaś zdjęcia mojego kolegi posługując się nimi do oczernienia schroniska, zostało to już zgłoszone.[/QUOTE]

Zajefajnie ! :D Napisz gdzie, żeby od razu wszczęli przeciwko Tobie postępowanie o fałszywe oskarżenie :D

Bo link źródłowy do skopiowanego artykułu ze zdjęciami oczywiście widziałaś, prawda ? :D Więc złożyłaś fałszywe zawiadomienie o "bezprawnym" wykorzystaniu czegokolwiek, brawo :multi:
Się jednak lepiej psami zajmij mała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala kocica']Nie ja, tylko on bo to jego zdjęcia. I nie zaperzaj się tak. Jesteś trochę nadbopudliwa.Tak jak pisałam wcześniej uważam naszą rozmowę za zakończoną.[/QUOTE]

To po co ją ciągniesz ? :D
Uwagi ad personam są sprzeczne z regulaminem, którego tak "przestrzegasz" :D
Twe opanowanie zawodzi ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala kocica']nie zawodzi :) za to śmieszy mnie Twoje zacietrzewienie. żegnam :)[/QUOTE]

Raczej Ty je przejawiasz skarżąc modom i angażując znajomych w fałszywe oskarżenia :D Nie ma to jak autokrytycyzm mała, co ? :D (słowo do sprawdzenia w wikipedii ;))
Jak mniemam ŻADNEJ ODPOWIEDZI NA PYTANIA O PSY nikt nie otrzyma ?
Dlaczego te pytania są tak dla Was niewygodne ?
Dlaczego nie szukacie tym psom domów ?
Nie robicie im zdjęć i nie ogłaszacie ich ?
Czemu tak nerwowo i agresywnie reagujecie na pytania o psy i atakujecie personalnie nas tutaj ?
Przyszliście na wątek mącić tylko ?

Link to comment
Share on other sites

Szanowni Państwo

Pojawił się wątek zdjęć ze schroniska w Krzesimowie. Zatem oświedczam, że zdjęcia zostały wykorzystane bez mojej wiedzy a tym bardziej zgody (posiadam pełne prawa autorskie do ww. zdjęć). Z materiału o schronisku, zostały opublikowane 3 zdjęcia bez opisów. Zmieniło to całkowicie kontekst przygotowanego przeze mnie materiału, co jest nadużyciem.

W związku z tym informuję, że nie wyrażam zgody na umieszczenie ww. zdjęć na forum Dogomania. Żądam usunięcie ww. zdjęć do dnia 5.01.2011 do godziny 12.00. W sytuacji nie spełnienia mojego żądania, sprawa zostanie przekazana do Redakcji portalu Wiadomości24.pl, która nada odpowiedni bieg sprawie.

Podobne oświadczenie zostało przesłane do właściciela forum Dogomania, do firmy REDKORN. Do chwili obecnej, firma REDKORN nie ustosunkowała się do mojego oświadczenia.Tomasz Hens
Wiadomości24.pl

Link to comment
Share on other sites

Szanowny Panie, link do zdjęć wstawiony przed nimi - odsyła na stronę, na której się wyświetlają z opisem i jest ich o wiele więcej. Jest więc wskazane źródło cytatu.
Po drugie - cytowane zdjęcia pierwotne przed umieszczeniem tutaj zostały przetworzone z uwagi na wymogi portalu. Co to oznacza powinien Pan wiedzieć. Portal ten nie jest portalem reklamowym, ani nikt tutaj nie uzurpuje sobie prawa do autorstwa pierwotnego zapisu obrazu - jest link odsyłający do źródła i autora.
Każdy natomiast interpretuje zdjęcia - jak uważa. W Pana intencji fotografie miały być pozytywne dla schroniska.
Na dogomanii te same sytuacje co sfotografowane zostały już niekoniecznie tak świetnie ocenione dla schroniska (z uwagi na sytuację przebywających tam psów) - jakby Pan sobie życzył zapewne z racji zażyłości z ludźmi odpowiedzialnymi za sytuację i porażającą liczbę psów w schronisku. Niestety nie zmusi Pan nikogo aby widząc jakiekolwiek fotografie z jakiegokolwiek schroniska - oceniał schronisko i sytuację psów w nim pozytywnie, co faktycznie - zmienia "kontekst" i intencje jakie przyświecały zlinkowanemu artykułowi i zdjęciom, mających schronisko, a właściwie ludzi je prowadzących pokazać w jak najlepszym świetle, które wobec standardów w innych schroniskach znanych na dogomanii - jakby przygasło, co jak rozumiem musi być irytujące.
Pozdrawiam serdecznie.

[quote name='tomekh4']Szanowni Państwo

Pojawił się wątek zdjęć ze schroniska w Krzesimowie. Zatem oświedczam, że zdjęcia zostały wykorzystane bez mojej wiedzy a tym bardziej zgody (posiadam pełne prawa autorskie do ww. zdjęć). Z materiału o schronisku, zostały opublikowane 3 zdjęcia bez opisów. Zmieniło to całkowicie kontekst przygotowanego przeze mnie materiału, co jest nadużyciem.

W związku z tym informuję, że nie wyrażam zgody na umieszczenie ww. zdjęć na forum Dogomania. Żądam usunięcie ww. zdjęć do dnia 5.01.2011 do godziny 12.00. W sytuacji nie spełnienia mojego żądania, sprawa zostanie przekazana do Redakcji portalu Wiadomości24.pl, która nada odpowiedni bieg sprawie.

Podobne oświadczenie zostało przesłane do właściciela forum Dogomania, do firmy REDKORN. Do chwili obecnej, firma REDKORN nie ustosunkowała się do mojego oświadczenia.Tomasz Hens
Wiadomości24.pl[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']cyrk na bardzo dużych kołach..[/QUOTE]

Charly, a wiesz czemu to wszystko ma służyć ?
Zastraszeniu nas - abyśmy bali się mówić o schronisku źle i krytycznie oceniać sytuację przebywających w nim psów, abyśmy się bali pytać. To próba zastraszenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...