Jump to content
Dogomania

Bulowate Do Adopcji - Jeden Wątek Dla Wszystkich-aktualizacje str.1 post:1,2,5,8!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kasiaprodex']Moriaaa

wypowiedz sie na temat właściciela psiaka.niech wszyscy sie dowiemy dlaczego nie jestes za tym aby tam trafił.[/quote]

Dokladnie o to prosi IH od jakiegos czasu, a i na forum bullkowym nie mozemy sie o to doprosic.
Jesli wlasciciel okaze sie faktycznie złą osoba do posiadania tego psa, to postaramy sie o zrzeczenie praw do niego.
Taka wojna podjazdowa i ukrywanie faktow - gdzie jest pies, dlaczego, jacy wlasciciele sa - nic dobrego nie wnosi do sprawy. Dlaczego nie mozna jasno powiedziec co i jak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']To nie jest pomylka - poszukiwany jest wlasciciel psa! I nie spoczne ani ja, ani kilka innych osob, poki on sie nie odnajdzie - jesli trzeba bedzie, to od poniedzialku do akcji zostanie wlaczona policja, TVN i inne media.
na pewno miejsce, w ktorym pies aktualnie przebywa nie jest dla niego odpowiednie!
Jak smiecie w ogole twierdzic, ze wlasciciel jest nieodpowiedzialny po podsluchaniu jednej rozmowy lub faktu, ze to druga ucieczka psa? Kimze jestescie, aby oskarzac wlasciciela? Nic nie zmieni faktu, ze to JEGO pies i musi do niego wrocic!!! sa tysiace sytuacji, w ktorych niemozliwe jest odebranie psa natychmiast,
to ze ja lub Ty bysmy pedzily do schroniska od razu nie oznacza, ze ktos
kto tego nie robi jest nieodpowiedzialny od razu!
Ludzie, zmilujcie sie - pies ma 8 lat, byl w tamtym domu przez OSIEM LAT i nagle staliscie sie sedziami i twierdzicie, ze to jest zle, ze wlasciciel be?
Za ukrywanie danych mozecie byl posadzone o wspoludzial w przestepstwie - a tym w tej chwili jest to, ze ani schronisko, ani Wy nie chcecie ulatwic odbioru psa, ktory ma PRAWOWITEGO wlasciciela, bo tymczasowy opiekun oby byl naprawde tylko tymczasowy.[/quote]

Przestań straszyć policja, TVN i itd. juz widze jak jada dziesiatki radiowozów, ze 100 kamer i mikrofonów. Jak masz takie układy to może zainteresujesz ich sytuacja w róznych w schroniskach. To będzie bardziej pomocne. Dziewczyny z róznych schronów błagaja o pomoc to może wyslij ich tam.Jak do tej pory to media maja to gdzies. Więc swoje straszenie skieruj w inna strone.

Skąd wiesz że warunki w których przebywa aktualnie pies sa nieodpowiednie?Sprawdziłaś to?
a co do psa to jestem za tym aby wszystkie "ale" które sa skierowane w strone "prawowitego właściciela" wyjasnic a pozniej decydowac co z psem.
poczekajmy na wypowiedz Moriaaa.

a co to za słowa [COLOR=Red]"Nic nie zmieni faktu, ze to JEGO pies i musi do niego wrocic!!! [/COLOR]
Nie znasz tego właściciela więc prosze nie wypowiadaj sie w ten sposób bo równie dobrze może okazać sie że właściciel jest :multi: ale również że:shake::mad:
i co wtedy i tez bedziesz chciała go oddać?

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze: nikogo nie strasze, tylko stane na glowie, aby dotrzec do wlasciciela, ktory stracil psa po 8 latach wspolnego zycia
Po drugie: nie znasz mnie, wiec nie wypowiadaj sie na temat tego, co robie dla psow w potrzebie i schronisk - przeszukaj archiwum moze w tym celu najpierw lub popytaj starszych forumowiczow
Po trzecie: obecna opiekunke psa znam z jej polrocznych wypowiedzi na innym forum i to pozwala (nie tylko mi) ocenic jej zachowanie i postepowanie z psami jako co najmniej nieodpowiednie i wyrazic troske o to, iz pies moze sluzyc jako rozplodowiec w rozmnazalni
Kolejne - moja wypowiedz z godz. 1:25:
[quote]Jesli wlasciciel okaze sie faktycznie złą osoba do posiadania tego psa, to postaramy sie o zrzeczenie praw do niego.[/quote]Jestem zdenerwowana cala sytuacja i niedomowieniami typu "wiem, ale nie powiem" w kwestii wlascicieli psa.



----------
Przy okazji - bullowate ze schroniska w Swarzedzu kolo Poznania:
[IMG]http://schronisko.psiaki.com.pl/promo-photos/mid/214.jpg[/IMG]
[URL]http://schronisko.psiaki.com.pl/?mod=adopcje&id=214[/URL]
[IMG]http://schronisko.psiaki.com.pl/promo-photos/mid/218.jpg[/IMG]
[URL]http://schronisko.psiaki.com.pl/?mod=adopcje&id=218[/URL]
[IMG]http://schronisko.psiaki.com.pl/promo-photos/mid/201.jpg[/IMG]
[URL]http://schronisko.psiaki.com.pl/?mod=adopcje&id=201[/URL]
[IMG]http://schronisko.psiaki.com.pl/promo-photos/mid/113.jpg[/IMG]
[URL]http://schronisko.psiaki.com.pl/?mod=adopcje&id=113[/URL]

Wszystkie psy:
[URL]http://schronisko.psiaki.com.pl/?mod=adopcje&cat=15[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny już nieważne..dziewczyna najbardziej zainteresowana podjedzie do schronu pogada z dyrektorką i wszytkiego się dowie...to ona podejmie decuzję co dalej z psem..w tej chwili pies to jej własność a słowa ,że pies jest w niodpowiedzilnych rękach są co najmniej nie na miejscu.Ja już jej powiedziałam co wiedziałam a to ona jest główną zainteresowaną i tyle.Jest tyle psiaków potrzebujących,że dziewczynki,naprawdę czas zająć się nimi a nie psiakiem który znalazł już dom:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Dziewczyny już nieważne..dziewczyna najbardziej zainteresowana podjedzie do schronu pogada z dyrektorką i wszytkiego się dowie...to ona podejmie decuzję co dalej z psem..w tej chwili pies to jej własność a słowa ,że pies jest w niodpowiedzilnych rękach są co najmniej nie na miejscu.Ja już jej powiedziałam co wiedziałam a to ona jest główną zainteresowaną i tyle.Jest tyle psiaków potrzebujących,że dziewczynki,naprawdę czas zająć się nimi a nie psiakiem który znalazł już dom:)[/quote]


jak to niewazne??? osmieszasz sie!! oskarzasz wlasciciela ze jest be a nie potrafisz tego publicznie zargumentowac !!! ja zaczelam sprawe z tym psem i to ja ja skoncze!!! i to nie jest jej wlsnosc !!! troche znajomosci prawa by ci sie przydala jak chcesz dyskutowac !!! jezeli masz jakies dowody obciazajace wlascicciela chce je poznac , a nie chce slyszec pustych oskarzez bo wywolalas tylko niepotrzebne zamieszanie !!!

Link to comment
Share on other sites

Że co proszę? Jakie nieważne? :crazyeye: Pies był w schronisku raptem trzy tygodnie, a sam ma OSIEM LAT, które spędził z właścicielem - i to ma wystarczyć?
A czym jest dziewczyna najbardziej zainteresowana? No czym?!
Jak można uprawiać taką samowolkę? Z jakiej racji tymczasowy opiekun ma podejmować decyzję, co dalej z psem? No ludzie kochani! TAK NIE MOŻNA!!!
I wypraszam sobie traktowanie mnie w sposób "dziewczynki" - ten pies nie wrócił do swojego domu, nie chcesz nam powiedzieć tych straszliwych rzeczy o jego właścicielach - jak my mamy sie zachować?
Jakich tajemnic tak pilnie starasz sie strzec, a jednocześnie nie chcesz ich ujawnić, choc mogłyby stać sie kartą przetargową w Twoich rękach?

Gadanie "wiem, ale nie powiem" to dziecinada, bardzo nie na miejscu w tej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

moriaaa

powiedz wszystkim wreszcie jakie masz zarzuty wobec właściciela. jak na razie to tylko wymiana słów między nami i do dobrego to nie prowadzi.
jezeli powiedziało sie "A" i nalezy powiedziec "B"
Albo jestes powazna albo robisz tylko burze w szklance wody.

czekamy

[quote name='tufi']Po pierwsze: nikogo nie strasze, tylko stane na glowie, aby dotrzec do wlasciciela, ktory stracil psa po 8 latach wspolnego zycia
Po drugie: nie znasz mnie, wiec nie wypowiadaj sie na temat tego, co robie dla psow w potrzebie i schronisk - przeszukaj archiwum moze w tym celu najpierw lub popytaj starszych forumowiczow
Po trzecie: obecna opiekunke psa znam z jej polrocznych wypowiedzi na innym forum i to pozwala (nie tylko mi) ocenic jej zachowanie i postepowanie z psami jako co najmniej nieodpowiednie i wyrazic troske o to, iz pies moze sluzyc jako rozplodowiec w rozmnazalni
Kolejne - moja wypowiedz z godz. 1:25:


Jestem zdenerwowana cala sytuacja i niedomowieniami typu "wiem, ale nie powiem" w kwestii wlascicieli psa.[/quote]

kazdy ma swoje odczucia a ja tak odebrałam twoja wypowiedz.Nie znam Cie a na szukanie w archiwum nie mam czasu. oceniasz ta dziewczyne po wypowiedzi to tak ja ciebie po twojej.
Nie mam zamiaru sie kłócić kto ma rację. mam wązniejsze sprawy chociaz szukanie domów tymczasowych na już dla 280 psów więc jak jestes tak doświadczona to może pomożesz nam.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - dajcie spokój! Każda ma swoje racje - fakt pies uciekł (ponoć), ale był w schronie odpowiednio długo, zeby ktoś mógł go adoptować - co by jego poprzednia właścicielka zrobiła gdyby okazało się,ze to nie angie to zrobiła tylko obcy człek z ulicy (u mnie w schronie nawet dowodu nie potrzebują a adres można wymyślić) - nie znalazła by psa na 1000% a tak ze względu na okoliczności jest to możliwe. Co do tego czy to odpowiednia osoba - nie wypowiadam się, a co do tego czy angie jest tą osobą - hmmm - zrobiła dużo dla psa - obcego w końcu - to jest jej plus - ale to,że swoją problematyczną sunię pitkę chce zastąpić tym bulkiem to wg mnie jest DUŻY MINUS - to nic,że chidzi do niej niby codziennie - wywiozła psa i koniec - a tak sie nie robi. Bo gdyby oprócz swojej bulki i pitki chciała pomóc trzeciemu psu - to co innego, a tak....
Może się ze mną nie zgodzicie - dla mnie fakt czy pies ma czy nie papiery koło d..y mi to lata - ja mam psy dla samych nich a nie dla papierologii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Dziewczyny - dajcie spokój! Każda ma swoje racje - fakt pies uciekł (ponoć), ale był w schronie odpowiednio długo, zeby ktoś mógł go adoptować - co by jego poprzednia właścicielka zrobiła gdyby okazało się,ze to nie angie to zrobiła tylko obcy człek z ulicy (u mnie w schronie nawet dowodu nie potrzebują a adres można wymyślić) - nie znalazła by psa na 1000% a tak ze względu na okoliczności jest to możliwe. Co do tego czy to odpowiednia osoba - nie wypowiadam się, a co do tego czy angie jest tą osobą - hmmm - zrobiła dużo dla psa - obcego w końcu - to jest jej plus - ale to,że swoją problematyczną sunię pitkę chce zastąpić tym bulkiem to wg mnie jest DUŻY MINUS - to nic,że chidzi do niej niby codziennie - wywiozła psa i koniec - a tak sie nie robi. Bo gdyby oprócz swojej bulki i pitki chciała pomóc trzeciemu psu - to co innego, a tak....
Może się ze mną nie zgodzicie - dla mnie fakt czy pies ma czy nie papiery koło d..y mi to lata - ja mam psy dla samych nich a nie dla papierologii[/quote]


chcemy znalesc wlasciciela czy to cos zlego?? nie mozemy doprosic sie namiaru na wlasciciela zeby ta sprawa zostala do konca zalatwiona.. skoro moriaa ma jakies dowody przeciwko niemu chce sie dowiedziec i zalatwic by poniosl konsekwencje.. Prosilam o pomoc w znalezieniu namiaru na niego o nic wiecej.. a ztego wyszlo bagno..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a ta właścicielka poprzednia nie zostawiła żadnego kontaktu w schronisku? pytałyście?[/quote]

wlascicielka w schronisku byla i odprawili ja z kwitkiem..




moriaaa z toba skonczylam rozmowe.. pokazalas na co cie stac..
[URL]http://www****************/hebe/13-vt897.html?postdays=0&postorder=asc&start=180[/URL]

reszta jest na dogomani..

Link to comment
Share on other sites

A może angie chodzi tu o założenie hodowli. Bulka bez papierów jest pies z rodowodem......hmmmmmmm to daje do myślenia. Psiaki bez papierów na aukcjach dochodzą do 1000........ po rodowodowym psie . W mieszkaniu jak moje trzy owzcarki matki i dwa bulki..... nie do pomyślenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Do oddania w dobre ręce bullterier standart z podowdu wyjazdu właściciela.
Piesek jest w wieku 6 lat, z rodowodem> ASEK z Królestwa Maćka.Piesek znajduje się w Szczecinie.


[B]Telefon kontaktowy do właściciela:[/B][B] Michał - 0887861283[/B][/quote]
[quote]Pies wciąż jest do adopcji, ma prawie 7 lat, maść pręgowana. Kocha długie spacery, jest wesoły i uwielbia zabawe. Nie ma problemów ze zdrowiem(serducho też ok.), jest "wszystkożerny"-od jakiegoś czasu dostaje puszke albo suchą karme, wcześniej dostawał gotowane mięso. Do ludzi(dzieci) jest przyjazny, do suczek i szczeniaków też, natomiast do samców jest agresywny. Zna podstawowe komendy(jest problem z przywołaniem go jak już zobaczy innego samca-wówczas nie reaguje na polecenia), uwielbia smakołyki. W domu nie ma z nim żadnych problemów, nie wykazuje najmniejszej agresji, śpi na swoim posłaniu-czasami lubi sobie też poleżeć na kanapie(jak to bulek [IMG]http://www.forum.bullterrier.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] ), można mu mieszać w misce(zabrać kość).
Właścicielowi bardzo zależy żeby pies trafił do kochającego domu.
Bardzo proszę wszystkich miłośników bulasów popytajcie, może ktoś pokocha i przygarnie pręgusa! [/quote]
oto zdjecia :

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7762/10cz518gg.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8469/23gf111ga.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2657/34ir110jt.jpg[/IMG][/URL]




----------------

moze zrobimy jeden topik o pieskach do adopcji i jak maly zostanie adoptowany to bedzie odnosnik pod spodem ze ma juz nowy dom.. w tym topiku nie bedzie mozna pisac niczego oprocz inf o psie nr kontaktowego i zdjec psa.. co wy na to?? bo w tym topiku jest zaduo i czlowiek zainteresowany adopcja musi tyle stron wertowac..

Link to comment
Share on other sites

ano właśnie! ja się staram jak mogę - przeszukuję forum żeby nowe znaleźć...najwięcej astów było w Łodzi - ale dziewczyny, które je wklejały dawno się nie odezwały pomimo próśb, wiem,ze sporo astków jest w Poznaniu - tufi troszkę wkleiła - ale to chyba tylko część. W Bydgoszczy estera - nie daje znaku czy sunieczka roczna poszła do domu czy nie. W Opolu wiadomo - psiaki są.
Milanówek - ???
Krzyczki - sunia pitka red nose????
2 astowate w Bieszowicach - ????
Radom - jakies nowe są,ale nie ma zdjęć:shake:
paluch - od groma - ale ja już sama nie wiem co z paluchowskimi robić - bo raz są do adopcji a raz ich niby nie ma:shake:
Ja w Kielcach wiele sama nie zrobię - przecież mnie fizycznie nie ma w żadnym ze schronów:-(

Link to comment
Share on other sites

tych z palucha nie da sie ogarnac w zaden ludzki sposob niestety co z tego ze jednego dnia beda do adopcji jak na drugi dzien sie przyjedzie a pies nagle leczony od nie wiadomo ilu i na nie wiadomo na co ech brak mi slow


-----------

to znalazlam przed chwila na dogs.pl

Chcę oddać psa rasy amstaff wziętego ze schroniska. Jest to
wykastrowany samiec, wiek 20 miesięcy, kopiowane uszy, wyjątkowo
duży. Mieszka z dziećmi, toleruje inne psy.
[RIGHT]Grzegorz Rogóż
Mazowieckie
Telefon: - 504 290 7
E-Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][EMAIL="[email protected]"]l[/EMAIL]




Oddam w dobre ręce szczeniaczki rasy mieszanej ( pid bula, boksera,
wilczura) prosze o kontakt pieski czekają
[RIGHT]Marek Perczyński
Wielkopolskie
Telefon: +48 - 509317589
E-Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/RIGHT]
Dodał: perkoz (15.06.2006



[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ano właśnie! ja się staram jak mogę - przeszukuję forum żeby nowe znaleźć...najwięcej astów było w Łodzi - ale dziewczyny, które je wklejały dawno się nie odezwały pomimo próśb, wiem,ze sporo astków jest w Poznaniu - tufi troszkę wkleiła - ale to chyba tylko część. W Bydgoszczy estera - nie daje znaku czy sunieczka roczna poszła do domu czy nie. W Opolu wiadomo - psiaki są.
Milanówek - ???
Krzyczki - sunia pitka red nose????
2 astowate w Bieszowicach - ????
Radom - jakies nowe są,ale nie ma zdjęć:shake:
paluch - od groma - ale ja już sama nie wiem co z paluchowskimi robić - bo raz są do adopcji a raz ich niby nie ma:shake:
Ja w Kielcach wiele sama nie zrobię - przecież mnie fizycznie nie ma w żadnym ze schronów:-([/quote]

Milanówek niestety nadal aktualny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69'] W Bydgoszczy estera - nie daje znaku czy sunieczka roczna poszła do domu czy nie.[/quote]
nie daję znaku poniewaz niunia jest nadal w schronisku. przecież to wiadome, że gdyby poszła bym od razu napisała :roll:

Link to comment
Share on other sites

przeslijcie psy Doddy na maila adopcyjnego ze zdjeciami i opisem...kazdemu z osobna jest latwiej wyslac maila ze swoimi psami niz Doddy wylapac poszczegolne psy w tym jakby nie patrzec duzym i pogmatwanym watku...Estera wiesz dla mnie np nie jest wiadome czy pies znalazl dom czy nie jesli od jakiegos czasu nic sie o nim nie slyszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']przeslijcie psy Doddy na maila adopcyjnego ze zdjeciami i opisem...kazdemu z osobna jest latwiej wyslac maila ze swoimi psami niz Doddy wylapac poszczegolne psy w tym jakby nie patrzec duzym i pogmatwanym watku...Estera wiesz dla mnie np nie jest wiadome czy pies znalazl dom czy nie jesli od jakiegos czasu nic sie o nim nie slyszy...[/quote]


Milanówek jutro zostanie wysłany

Link to comment
Share on other sites

kostek to ogłoszenie co wkleiłaś o tym 20 miesięcznym to jest ten pies, którego wklejałam fotki za Chrupek. Chłopak go wziął z Józefowa by szukać mu domu. Jak domek się nie znajdzie to zostanie u niego. Ale na razie szukamy by mieć w razie co miejsce ;)

Ja zaraz przejrzę moje posty i pod nieaktualnymi psami napiszę że adoptowany.



Jock z Opola chyba został adoptowany tak mi się kojarzy. Madziek wypowiedz siem :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...