Jump to content
Dogomania

--NIEWIDOMA -- stara---BRZYDKA-- po konsultacji okulisty, SZUKA CUDU. MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='Dorothy']ie tych pieniedzy potrzebuje, juz pytalam i nie bylo odpowiedzi.[/QUOTE]

Potrzebne deklaracje na hotelik w W-wie + na operacje...nie ma jeszcze dokładnej sumy,bo nie było konsultacji u weta w W-wie...

Widziałam,że na allegro jest kupionych cegiełek za 50 zł,popraw mnie Selengo,jeśli źle mówie...oprócz tego ani grosza :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jusstyna85']Potrzebne deklaracje na hotelik w W-wie + na operacje...nie ma jeszcze dokładnej sumy,bo nie było konsultacji u weta w W-wie...

Widziałam,że na allegro jest kupionych cegiełek za 50 zł,popraw mnie Selengo,jeśli źle mówie...oprócz tego ani grosza :([/QUOTE]
Juz jest kupionych cegiełek za 75zł,ale to kropla w morzu....
[B]Justynko [/B]wklej na pierwsza stronę link do allegro cegiełkowego i napisz to duzymi,pogrubionymi literami,będzie bardziej widoczne i czytelne,może ktoś kto wejdzie na wątek kupi jeszcze choć jedną cegiełkę...

Link to comment
Share on other sites

Witam Balbinkę.Deklaracji stałej nie zrobię, bo mam już takowych, aż nadto.Po 10 marca wpłacę 20 zł.Zobaczę też, pod koniec marca, jak będę stała z kasą i może coś uda mi się jeszcze dosłać.Kto zbiera pieniądze?Proszę o PW.Mizanko dla Balbinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Witam Balbinkę.Deklaracji stałej nie zrobię, bo mam już takowych, aż nadto.Po 10 marca wpłacę 20 zł.Zobaczę też, pod koniec marca, jak będę stała z kasą i może coś uda mi się jeszcze dosłać.Kto zbiera pieniądze?Proszę o PW.Mizanko dla Balbinki.[/QUOTE]


Dziękuje :)

Selengo,czy możemy podawać konto Fundacji do wpłat?

Link to comment
Share on other sites

Jak to samo konto i dane to mam już Justynko, bo wpłacałam za Allegro.Poczekam tylko na potwierdzenie.Okazało się, że na stronkę Kundla Polskiego już nieraz wchodziłam, bo mam w ulubionych.Sporo czasu tam spędziłam i płakałam, czytając te historie i oglądając zdjęcia.Bardzo duży szacunek dla pana Janusza Orzechowskiego za to kim jest i co robi.

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie, nie było mnie
tak, oczywiście możecie podawac konto fundacji - tak nawet lepiej będzie
nie martwcie się tym, że słabo idzie sprzedaż cegiełek - to niestety psychologia, jak ludzie chcą pomóc to wpłacają na pierwsze ogłoszenie i tyle, niektórzy tylko tak na prawdę wybierają
za chwilę Balbinka będzie na pierwszej pozycji i wtedy cegiełek zacznie szybko ubywać - tak jak u Budryska
Justynki kochane - napiszcie jak wygląda sprawa tymczasu suni w Warszawie, na kiedy będzie umawiana konsultacja i czy potrzebujecie transportu, a jeśli tak, to czy ktoś z sunią będzie jechał,czy kierowca fundacji będzie się musiał małą zająć, no i czy ma ją kto przejąć w Warszawie żeby z nią pójść na konsultacje
jakby co to dzwońcie do mnie 601 440 478

Link to comment
Share on other sites

Konsultacja umowiona na srode na 17 15 i potrzebny by był transport z Rudy Ślaskiej

Wszystko okaże się po konsultacji czy operacja zdaniem p Garncarza bedzie koniecznoscią czy też nie

Hoteli w razie koniecznosci by był miejsce jest tak ze jezeli operacja musiała by być wykonana pani z hotelu bez problemu może ja zawieść czy na operacje czy na wizyty po

Moim zdaniem jeżeli operacja nie bedzie koniecznoscią a pieniedzy przecież i tak nie ma sunia moze wrócic do schroniska i szukać domu

Ja mogłabym pojechać w środę z Balbinką na tą konsultację i w razie potrzeby zawieść do hotelu ale nie mam nawet złotówki na paliwo jadąc moim autem corsa 1,2 stare auto tam i z powrotem wydam z 250 jak nie więcej

Jutro zadzwonie do hotleu i zapytam jaki byłby miesieczny koszt pobytu suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Potrzebne deklaracje na hotelik w W-wie + na operacje...nie ma jeszcze dokładnej sumy,bo nie było konsultacji u weta w W-wie...

Widziałam,że na allegro jest kupionych cegiełek za 50 zł,popraw mnie Selengo,jeśli źle mówie...oprócz tego ani grosza :([/QUOTE]

Suni przydałby się DT w Wa-wie żeby mogła mieć operacje i dochodzić do siebie w ciepłym domku. Wówczas nie trzeba by zbierać na hotel tylko na operacje i wparcie dla DT. Roześle info do znajomych. Moze cioteczki z wojew. mazowieckiego wyczarują jakiś tymczas dla suni.

Link to comment
Share on other sites

może jakis banerek by dodać do podpisu bo Balbinka strasznie zaniedbana jest przez Ciotki

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/180547-NIEWIDOMA-stara-BRZYDKA-OPERACJA-SZANSA-NA-A-YCIE-POTRZ-PLN-I-DT-W-WA"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/balbina.jpg[/IMG][/URL]

Na allegro jest w tej chwili na Balbinkę 90 zł uzbierane, ale na koncie fundacji jest już ponad 100 zł na nią, a jeszcze nie spłynęły wszystkie wpłaty - ludzie wpłacają więcej niż deklarują, a sa tez tacy co nie deklarują a wpłacają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']może jakis banerek by dodać do podpisu bo Balbinka strasznie zaniedbana jest przez Ciotki

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/180547-NIEWIDOMA-stara-BRZYDKA-OPERACJA-SZANSA-NA-A-YCIE-POTRZ-PLN-I-DT-W-WA"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/balbina.jpg[/IMG][/URL]

Na allegro jest w tej chwili na Balbinkę 90 zł uzbierane, ale na koncie fundacji jest już ponad 100 zł na nią, a jeszcze nie spłynęły wszystkie wpłaty - ludzie wpłacają więcej niż deklarują, a sa tez tacy co nie deklarują a wpłacają[/QUOTE]



Super, ja z mojego konta przeleję 40 zł (Schronisko przekazuje to na sunie) + 75 zł stałej deklaracji od Alicji,która zawsze czynnie pomaga finansowo i w transporcie ,dziękujemy :)

Mamy pierwszą stałą deklaracje na DT/Hotelik, tak? czy coś mi umknęło?

[B]DEKLARACJE NA DT/HOTELIK[/B]
75 ZŁ Alicja P.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, niestety, nie było mnie przy konsultacjach
Justyna napisze dokładnie co i jak
ale myślę, że tak - Justyna z p. Januszem mieli się zastanowić czy zostawić ją w hoteliku w Warszawie czy ma wracać do schroniska
gdyby nie było dla Balbinki nadziei p.Janusz nie martwiłby się o to, że nie będzie mogła znaleźć DS :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']nie wiem, niestety, nie było mnie przy konsultacjach
Justyna napisze dokładnie co i jak
ale myślę, że tak - Justyna z p. Januszem mieli się zastanowić czy zostawić ją w hoteliku w Warszawie czy ma wracać do schroniska
gdyby nie było dla Balbinki nadziei p.Janusz nie martwiłby się o to, że nie będzie mogła znaleźć DS :)[/QUOTE]


Mam nadzieje,że nie wraca do Schroniska...w hoteliku,czy DT szybciej znalazłaby domek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...