Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych- Lublin 13.06.2010r.


ewka122

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']no nie było tak źle!!!! Potem było bardzo pięknie i słonce świeciło i wszystko wyschło!
[/QUOTE]

O taaak pięknie się zrobiło, szkoda że po ocenie :evil_lol:

[QUOTE]Kisses
[INDENT]A co było w tamtym roku? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]

[B]AnkaW[/B], będę się koło Grzywków kręcić, to może jakoś Was rozpoznam [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [/INDENT]
[/QUOTE]

ooo na pewno poznasz czarne, chude, skórzaste, rozczochrane. Takie cosik jak w avatarze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']wiecie stadion Avii to nie jest jakiś ogromny obiekt. Ciężko się tam pogubić....[/QUOTE]

a tam nie można :evil_lol: w tamtym roku po raz pierwszy odkąd jeżdże na wystawy nie mogłam znaleźć swojego ringu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']a tam nie można :evil_lol: w tamtym roku po raz pierwszy odkąd jeżdże na wystawy nie mogłam znaleźć swojego ringu :cool3:[/QUOTE]

[quote name='Kisses']Jak jest się zdolnym, to się wszędzie da zgubić :D[/QUOTE]

dokładnie!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

AnkaW, na razie nic nie obiecuję bo nie wiem czy nie pojadę do Lublina na kilka dni. Na wystawę oczywiście też się wybieram i do końca ale jeszcze za długo niestety na konkretne decyzje. Przypomnij mi się na PW przed terminem zgłaszania gdybyś nikogo nie znalazła.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź ;)
W takim razie mam nadzieję, że padać nie będzie bo jeszcze nie jestem wyposażona w takie wystawowe sprzęty jak namiot na przykład :lol::roll:
Ja tam mogę zmoknąć byleby tylko Gajka nie zmokła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no tylko deszcz, ale moknąć i marznąć to też żadna przyjemność ;)
pani sędzia ma przeważnie namiot, a w zeszłym roku to te namioty miały nawet ścianki i nie padało im tam na stolik, schowani sobie siedzieli - gorzej było dla nas ;) hihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...