Jump to content
Dogomania

Terierek w schronisku ma PADACZKĘ !!! Jest DT - pilnie potrzebne deklaracje!!!


Madziek

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='carolinascotties']chyba sama ze sobą rozmawiam ;)
wiem, wiem - dogo szalało ...[/QUOTE]

Ho, ho, Ty masz chyba jakies wysokie znajomosci, ze moglas sie zalogowas. Mnie odcielo na pare dni. Dopiero teraz moglam tu wejsc.
Nie ma forsy na hotelik, ale pies z padaczka dlugo nie pozyje w schronie.

Link to comment
Share on other sites

To wpis agaty51 na watku walijki Korusi :



" 20-03-2010 03:13 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/threads/178338-Terierka-walijska-w-dt-czeka-na-operację-i-dom-stały-zdjęcia-z-dt-Olsztyn?p=14322574&viewfull=1#post14322574"]#52[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/members/71713-agata51"][B][COLOR=#4444ff]agata51[/COLOR][/B][/URL]

O mnie chodzi? No to już jestem. Słabość do terierków? Kasieńko, ja muszę mieć niespożyte siły!

Nie wiem, jak mogę pomóc. Jeśli wystarczy być, to będę. Przychodzi mi do głowy jeden domek - znajoma miała kiedyś walijczyka cierpiącego na padaczkę, ale potem przerzuciła się, niestety, na koty. Nie miała wyjścia - stanęły na jej drodze i już. Jeśli nadal jest szczęśliwą posiadaczką parki kociaków (one lubią długo pożyć), to jej ciepły domek odpada. Zadzwonię, zapytam. .........."


Poprosze agate51, by zapytala sie tej znajomej, czy moze pomoc Viggo.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy]Może do tego hoteliku moglby trafić Ron ? Nie jest drogi -i nie ma tam dużo psów. No i blisko dość Opola .Bo kolo Wroclawia .
[/COLOR]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-%28P%C5%82atny%29-Okolice-Wroc%C5%82awia[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę go uśpią jesli dostanie ataku? Przecież to nieuniknione :(
Mogę dołożyć 20 zł miesięcznie ale trzeba rozreklamować chłopaka, bo marnie to idzie, od zimy wątek...

A kikou? przyjmuje tylko staruszki ale on jest chory to może?

Link to comment
Share on other sites

sprawy mają się tak:
padaczka to nie problem, miałam piesia z padaczką, mam pojęcie jak sie zająć piesiem,
ale!
ja nie mam kojców, generalnie mam moje dziadziusie w grupie w domu i niestety nie wszystkie są do końca wyrozumiałe,
z tym jednak też możnaby sobie poradzić, mogłabym go troszke izolować szczególnie podczas mojej nieobecności

poważny problem widze gdzie indziej, on sie u nas zanudzi, jest zwyczajnie zbyt młody (to brzmi chyba dziwnie troche ;) )
mam sporą grupe staruszków i one sobie drepczą po ogródku, niemal każdy z nich wymaga jakiś zabiegów, prawie każdy jest przewlekle chory i ja zwyczajnie nie mam czasu żeby wybawić, wybiegać młodego, aktywnego psiaka, poza tym mam też kota z niesprawnymi tylnimi łapkami, który mógłby nie dać rady uciec... bo piszecie, że psiak jednak poluje na kotki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...