Jump to content
Dogomania

Kary, piękny psiak w typie Border Collie czeka na Ciebie w schronisku ! Pomóż!


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolcia_ko5']Jestem...

No najlepiej gdyby osoba chętna na psiaka odezwała się do schroniska. No i przedstawiła warunki jakie może zaoferować.[/QUOTE]

Karolciu, warunki sa super!!!! :multi:

Czytam czasem watek Nuki, ktora adoptowala karolkamadry. Zobaczcie same: :lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218239-Nuka-od-7-lat-próbuje-odnależć-drogę-do-Ciebie-)-Znalazłam-Cudowny-DS-)-)/page12[/URL]

Link to comment
Share on other sites

obserwuje jego wątek i jego zycie od jakiegos czasu....wbil mi się mega w glowę chlopak...sama mam takiego mocno podobnego psiaka i wiem ze jakby do mnie dotarl bylby szczesliwy...ale po moich doswiadczeniach z Nuka wiem, albo i nie wiem ....to sa mega przemyslenia czy to dobrze czy nie dobrze zmieniac swiat takim psiakom co dlugo w schroniskach siedza....caly czas mysle i mysle i mysle....

Link to comment
Share on other sites

Boziu......zagladam na watek Karusia juz bardzo dlugo..... dwa psiaki mi tak sie wbily do glowy....Durszlak z Palucha i wlasnie Kary. Durszlaka adoptowano miesiac temu na stare lata....fajowa rodzina i zostal Karus.
Od dwoch dni laze i mysle czy cud sie zdarzy dla tego cudniastego pysia......

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej jeszcze nie...
Ale ponieważ większość psów jest kastrowanych w schronisku nie był by to problem, aby był przed adopcją...

jak pisała Karola - najlepiej zadzwonić do schroniska, nawet jeśli są jakieś pytanie/wątpliwości najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa przez tel... Nie trzeba być na 100% zdecydowanym. Rozmowa może pomóc w decyzji :) tak czy siak... ;)

Link to comment
Share on other sites

Karolka - mnie aż mowę odebrało, gdy przeczytałam te wieści i do tej pory nie wiem co sensownego mogłabym napisać. Chyba tylko: dziękuję! I jeżeli ta decyzja jest ostateczna, to dajesz nam cudowny prezent na mikołajki (właśnie się zaczęły!) :D Zresztą nam jak nam - Kary to dopiero będzie miał podarunek! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Karolka - mnie aż mowę odebrało, gdy przeczytałam te wieści i do tej pory nie wiem co sensownego mogłabym napisać. Chyba tylko: dziękuję! I jeżeli ta decyzja jest ostateczna, to dajesz nam cudowny prezent na mikołajki (właśnie się zaczęły!) :D Zresztą nam jak nam - Kary to dopiero będzie miał podarunek! :D[/QUOTE]
No będzie miał:) potrzebuje jednak trochę czasu - miesiąc...może mniej ale jestem mega zdecydowana

Link to comment
Share on other sites

Karego ostatnio bolała łapa, ta w której ma to stare złamanie, ale dostał przeciwbólowy i po kilku godzinach hasał z wolontariuszką na śniegu. Jeżeli będziesz zdecydowana na adopcję wykastrujemy go i zrobimy badanie krwi żeby zobaczyć jak się Karuś czuje 'w środku' ;)
Wybaczcie, że tak rzadko jesteśmy z Karolą na dogo, ale schron nas pochłania...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moj plan jest taki - początek lutego jestm w poznaniu z moimi psiakami wiec zaraz po tym mam zamiar podjechac do konina i poznac towarzystwo - jak bedzie mega dobrze do zabiore go od razu jak warunki techniczne nie pozwola to zorganizuje mu transport. Mam tylklo prosbe do jesto wolontariackich opiekunek zeby w tym czasie ktoras z Was mogla go wziac na spacer...bo nie wiem jak zorganizowana jest praca w schronisku w koninie.Czy da rade to zorganizowac?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...