Jump to content
Dogomania

Depresyjna amstaffka - potrzebny dom, nie przezyje w schronisku...


Schronisko-czest

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doddy']Dziewczyny chyba pilotują na bieżąco sprawę Morii, więc mam nadzieję że to one będą rozmawiać z potencjalnymi adoptującymi.

Zuza, ja się załamałam, bo u Was jest astusia w zaawansowanej ciąży. :([/QUOTE]


Ja też się załamałam szczerze mówiąć... Ale choćbyśmy i miały gdzie ją wsadzić, to dwa tygodnie w boksie schroniskowym ma jak w banku:-( Sterylki aborcyjnej też jej nikt nie zrobi...

Link to comment
Share on other sites

Źle znoszą odosobnienie, chudną w oczach.
Przedstawialiśmy tu [B]Dyzmę [/B]- tez mocno schudł, ale podkarmiamy go - na szczęście jego depresja nie dopadał, wraz z apetytem wraca mu lepszy humor, ale nie nadaje się do pokazywania ludziom. Został wykastrowany w zeszłym tygodniu, więc jest do wzięcia praktycznie od zaraz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Schronisko-czest']UWAGA! DOBRA WIADOMOŚĆ!

Za 2 tygodnie po Morie przyjedzie pani z Piły, żeby ją do siebie zabrać. Trafiła na nią dzięki fundacji pomocy amstaffom. :)
Dziewczyna miała dzisiaj zabieg - okazało się, ze jest już wysterylizowana, ale trzeba było usunąć przepukliny, które powstały w bliźnie po zabiegu...[/QUOTE]
to mogę podmienić jej allegro na innego psa .... tylko jakiego ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Schronisko-czest a jakbym zadzwoniła i powiedziała Ci że też zostałam sprawdzona?
Mimo że tak by nie bylo... uwieżylbyś ?

Wizyta koniecznie!
Najlepiej ktoś doświadczony z TTB.
Mimo ze kobita ma chęci .. to nie wystarczy.[/QUOTE]
dokładnie tak, wizyta koniecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Schronisko-czest']UWAGA! DOBRA WIADOMOŚĆ!

Za 2 tygodnie po Morie przyjedzie pani z Piły, żeby ją do siebie zabrać. Trafiła na nią dzięki fundacji pomocy amstaffom. :)
Dziewczyna miała dzisiaj zabieg - okazało się, ze jest już wysterylizowana, ale trzeba było usunąć przepukliny, które powstały w bliźnie po zabiegu...[/QUOTE]

tak jak piszą - zanim zaczniemy się cieszyc potrzeba kogoś do sprawdzenia tego domu - skoro to młoda osoba mieszkająca z dziadkami, to zeby nie było tak, ze ona sobie weźmie pieseczka i będzie latać po imprezkach ,a dziadki będą sie psem zajmować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...