Jump to content
Dogomania

Psie nagrody (było "Psie dropsy")


justynia

Recommended Posts

[B]maxi3 [/B]a wiesz że o takiej nagrodzie nie pomyślała? ;) A to faktycznie może być niezłe wyjście, akurat mam paczkę w domu, zobaczę czy suni to smakuje- a znając ją- napewno :lol:

[B]coztego [/B]z tymi torebkami foliowymi prawda, sama też z nimi próbowałam żeby nie zatłuścić kieszeni od kiełbaski, ale zanim się do nich dokopałam to podobnie- sunia zapominała za co to :evil_lol:

Co do dropsów Hiltona- kiedyś dawałam suni ale doszłam do wniosku że jako nagrody na spacery to się zabardzo nie nadają, bo jest jakieś ograniczenie dzienne, jak dobrze pamiętam chyba do ok.10 :roll: jeśli nie, niech ktoś mnie poprawi ;)
Jak dla mnie to zdecydowanie za mało, wolę pokroić na drobne kawałeczki kawałek serka czy kiełbaski niż odliczać dropsy ;) Oprócz tego za smakołyki służy nam też sucha karma, ale zauważyłam że kiełbaska działa najlepiej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ciasateczka domowe the best tylko jest mały szkopuł. Wątrobowe śmierdzą potwornie i koszmarnie i ja nie mogę znieść zapachu. Psu smakują ale ja dziękuję. Najlepsze są robione serowe ( tylko trzeba 40 minut spędzić na lepieniu malutkich kuleczek :lol: ), sama też sobie podżeram., Ale the best są ciasteczka autorstwa coztego. Pies bardzo lubi czosnek i ciasteczka smakują mu baaardzo. :D

Link to comment
Share on other sites

watrobowe smierdza?? jak dla mnie maja zapaszek lekki watroby, ale generalnie czuc ciastkami ;) serowych nie robilam poki co, a mam ciagle watpliwosci co do czosnkowych. Nie wiem jakie sa proporcje czosnku, ale jak dalam 2 razy zabek czosnku do psiego obiadu to bylo eeee rozwolnienie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Chylę czoła, ja nie potrafię wydobyć smaczka z torebki foliowej umieszczonej w kieszeni :shake:
Kiedyś stosowałam woreczki, ale zanim wydostałam kawałek smakołyka to sucz już zdążyła zapomnieć za co dostaje :evil_lol:[/quote]

no to ja zazwyczaj mam już przygotowanego wyjętego smakołyka, jak psiak biegnie ;) zwłaszcza, że teraz dostaje głownie za przychodzenie na imię, więc dokładnie wiem, kiedy mi będzie smakołyk potrzebny ;)

a bez torebki noszę kocie ciasteczka :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris']Najlepsze są robione serowe ( tylko trzeba 40 minut spędzić na lepieniu malutkich kuleczek :lol: ), sama też sobie podżeram., Ale the best są ciasteczka autorstwa coztego. Pies bardzo lubi czosnek i ciasteczka smakują mu baaardzo. :D[/quote]:modla:[B]Souris[/B] a gdzie mogę znaleźć przepis na te serowe kuleczki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...