Jump to content
Dogomania

WhiteWolf Nord Salmon Gold Edition


bubek

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do mnie paczka dotarła, mam nadzieje, że do Was pieniążki też :D zostałam zasypana gratisami, które znacznie przewyższaja 20 zł !!! Dzięki :* psy już zajadają się smakołykami i nową karmą :) jeszcze raz wielkie dzięki :*

Link to comment
Share on other sites

Jak wyjdzie nam WW, to i dla młodego zamówimy Wolfsbluta; po WW Duck & Peas kupy są kosmicznych rozmiarów. Jak na razie jedyną karmą, z której byłam w 100% zadowolona, była Acana Pacifica, no ale pod koniec worka już nią pluł, a innych Acan grain-free nie może ze względu na alergię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Jak wyjdzie nam WW, to i dla młodego zamówimy Wolfsbluta; po WW Duck & Peas kupy są kosmicznych rozmiarów. Jak na razie jedyną karmą, z której byłam w 100% zadowolona, była Acana Pacifica, no ale pod koniec worka już nią pluł, a innych Acan grain-free nie może ze względu na alergię.[/QUOTE]

Jak widać każdy pies jest inny. U moich sierściuchów kupy jak najbiardziej OK. Kiedy w lutym przywiozłam z Litwy sunie, wyglądała pożal się Boże. Sierść krucha, łamiąca się, sterczaca na wszystkie strony. Od samego poczatku pobytu w moim domu je tylko i wyłącznie kaczkę. Je to mało powiedziane. Pochłania pełna miskę zaraz po nasypaniu. A jak wygląda, szok, jaka zmiana. Dlatego jak narazie zostajemy przy WW. Pozostałe moje psiuchy są na jagnięcinie. Super karma, zwłaszcza dla wrażliwców i niejadków.
A jeśli mogę Ci coś doradzić, to z Wolfsblutem radzę Ci sprawę przemyśleć, zwłaszcza jeśli Twój pies cierpi na alergię. Jak dla mnie Wolfsblut jest bardzo przepakowany składem co moze byś powodem i źródłem alergii, i w razie gdyby ciężko Ci będzie zlokalizować co jest jej przyczyną. Moim psom jedynie pasował Wild Pacific ta z rybą. Pozostałe są zbyt capiące ziołami. Po otwarciu worka - Herbapol miałam w domu. A zioła to chyba nie jest to co psy lubią najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pipileo'] A jeśli mogę Ci coś doradzić, to z Wolfsblutem radzę Ci sprawę przemyśleć, zwłaszcza jeśli Twój pies cierpi na alergię. Jak dla mnie Wolfsblut jest bardzo przepakowany składem co moze byś powodem i źródłem alergii, i w razie gdyby ciężko Ci będzie zlokalizować co jest jej przyczyną. Moim psom jedynie pasował Wild Pacific ta z rybą. Pozostałe są zbyt capiące ziołami. Po otwarciu worka - Herbapol miałam w domu. A zioła to chyba nie jest to co psy lubią najbardziej.[/QUOTE]

:) radziłabym odświeżyć informacje na temat karm Wolfsblut. Na dzień dzisiejszy jest w ofercie 9 rodzajów, wśród których dla większości psów właściciele mogą dobrać coś odpowiedniego. Dla alergików również. Pewnie masz na myśli karmy tej marki sprzed 2 lat. Wtedy faktycznie dziczyzna była bardzo ziołowa, jednak na dzień dzisiejszy składy są udoskonalone i naprawdę godne polecenia. Szczególnie zastosowanie batatów, którymi częściowo zastąpiono ziemniaki. Bataty mają niski indeks glikemiczny i mogą być stosowane nawet w diecie dla cukrzyków.
Poza tym nie każdemu psu służy dieta z białkiem na poziomie 30%. W karmach Wolfsblut jest linia karm niskobiałkowych i niskotłuszczowych - idealnych dla małoaktywnych kanapowców ;)

A propos kaczki White Wolfa - jako, że wróciłam do karmienia moich alergików Wolfsblutem, zostało mi ok.2kg Duck&Peas - chętnie odstąpię komuś kto chciałby wypróbować (w atrakcyjnej cenie :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']W karmach Wolfsblut jest linia karm niskobiałkowych i niskotłuszczowych - idealnych dla małoaktywnych kanapowców ;)
[/QUOTE]

Do mnie dziś dotarł Wolfsblut Wild Forest z tej serii i będzie go testować 12-letnia sunia ze ślimaczą przemianą materii (tarczyca) i nadwątloną wątrobą. Wcześniej była na barfie, jednak ze względu na wątrobę odpadły nam kości i byliśmy na karmach lightowych plus świeże dodatki - i bardzo się cieszę, że pojawiło się na rynku coś, co jest zarazem light i bezzbożowe ;) Wieczorem zdam relację, czy smakowało :)

EDIT:
Od wczoraj dama dostaje Wolfsbluta - apetyt jest, kupy ładne, bąków zero :) zobaczymy jak będzie na dłuższą metę, szczególnie w wynikach badań krwi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Alla87']Witam
Mam pytanie do karmiących karmą jak i przedstawicieli czy w wersji z kaczką jest pulpa buraczana czy nie bo niestety posiadam zbieżne informację

Z góry dziękuję za odpowiedz[/QUOTE]

tak, pulpa buraczana znajduje się w składzie :) przynajmniej tak jest napisane na worku :D
jeżeli chcesz wypróbować karmę to zapraszam na bazarek w mojej sygnaturce, JUTRO koniec !!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po przeczytaniu całego tematu aż się trzęsę żeby kupić tą właśnie karmę. Ale pozostaje kilka wątpliwości: b-karoten - mam czarno-srebrnego sznaucera mini, jak zachowuje się biały włos? Czy nie pojawiają się przebarwienia?
Czy mała poradzi sobie z granulkami?
Myślałam o łososiu, chciałam zupełnie przejśc na karmy rybne, choć obecnie je TROVET kaczkę i jest ok.
I teraz nie wiem co wybrać KACZKA czy ŁOSOŚ?
Do ryby łatwiej mi dobrać mokra karmę i przysmaki, z kaczką gorzej. Obecnie w domu dodaje suni gęsinę surową którą udaje mi się kupić bo inne smakołyki kaczkowe są ciężko dostępne.

W Wolfsblut nie odpowiadają mi wielkości opakowań i jakby nie patrzeć cena... White Wolf bardziej "przystępny".

Witokret masz jeszcze tą kaczke na sprzedaż?

Link to comment
Share on other sites

Ja zakupiłam drugi wór WWWFGE i mam nadzieję, że będzie tak samo dobrze służył jak poprzednie 15kg.
Zakupiłam niestety Lukullusa i pojawiło się oooogromne rozwolnienie i na prędce dokupiłam 15kg WW. Bardzo chciałam kupić WolfBluta, ale teraz się boję czy jak przyswoją tą karmę. Do tej pory nie było mowy o biegunkach podczas zmiany karmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

My właśnie kończymy pierwsze opakowanie White Wolf'a z łososiem - 7,5 kg przez prawie 5 m-cy :)
Jestem bardzo zadowolona, suczka gryzie granule bez problemu, a nawet czasami je łyka! A ja się bałam że będą za duże :p Poza tym WRESZCIE skończył się problem z drapaniem brody i broda odrasta! A straszyli mnie że nic nie pomoże :)
Chce kupić kolejny worek za 2-3 tygodnie ale wolałabym kupić go z kimś na pół bo dla mnie jest za duży i trochę za długo leży.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Sklepy zoologiczne nie są zainteresowane najwyraźniej tą karmą, bo jest za droga dla przeciętnego posiadacza psa i mało znana. Wiadomo, że ktoś woli kupić Royala niż WW. Póki nasz naród będzie mało poinformowany odnośnie karmienia psów to dobre karmy będą dostepne tylko przez internet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...