Jump to content
Dogomania

WhiteWolf Nord Salmon Gold Edition


bubek

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nietypowe raczej pytanie.
Czy ta karma mogłaby byc stosowana jako smaki do szkolenia?
Wyjaśniam:
Sucz jest na diecie eliminacyjnej - gotowany ryż z wieprzowiną, od jutra wprowadzamy marchew. Po zatruciu wyszły jej kiepskie wyniki badań (np mocznik) i wet zalecił zmianę karmy na weterynaryjną dla nerkowców. Po konsultacji z drugim stanęło raczej na testowaniu suczy pod kontem alergii pokarmowych - stad ten ryż z wieprzem. Ale..... zaczęliśmy szkolenie i potrzebuje smaków. Wzięłam się za pieczenie ciasteczek z tego ryżu z miesem, ale gdyby któraś z dobrych karm nadawał sie dla psa z wrżliwym żołądkiem i alegią (jakaś - najprawdopodobniej kukurydza, pszenica, moze jajo ale nie jestem jeszcze pewna) to byłoby świetnie.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o zboża to w WW Nord Salmon nie uświadczysz jajka też nie widzę. :) Skład masz poniżej:

[FONT=Tahoma]Świeży łosoś, mączka z łososia, ziemniaki, puree pomidorowe, olej słonecznikowy, skrobia ziemniaczana, olej z łososia (OMEGA 3, OMEGA 6), drożdże piwowarskie, białka ziemniaczane, tymianek, majeranek, pietruszka, oregano, szałwia, pełne ziarna siemienia lnianego, ekstrakt z rośliny Yucca-Schidigera, zestaw minerałów i witamin, prebiotyczne fruktooligosacharydy i mannanooligosacharydy FOS i MOS, kompleks ochrony stawów (glukozamina, MSM, chondroityna), L-karnityna, biotyna, tauryna, beta karoten[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Dla mojego psiaka typu mix teriera z jamnikiem na smaki się nie nadaje ze względu na wielkość. Za długie postoje byśmy mieli. Ale kaczka z tego co pamiętam ma mniejsze granulki. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']To prawda, wiele psów najlepiej reaguje na kaczuchę - widocznie zapach i smak są dla psiaków najlepsze :) Karma godna polecenia.[/QUOTE]

To może dlatego mnie zszokowało, jak mój prosiak się wczoraj na tą kaczkę rzucił; w życiu nie miał takiego apetytu, nawet na BARF :evil_lol:

Doszła do nas wczoraj paczka od Was i póki co wszyscy zadowoleni; nareszcie jakieś smakołyki dla młodego alergika, bo jak karm jeszcze jakiś wybór jest, tak z tymi smakołykami dla uczuleniowców chyba najtrudniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']To może dlatego mnie zszokowało, jak mój prosiak się wczoraj na tą kaczkę rzucił; w życiu nie miał takiego apetytu, nawet na BARF :evil_lol:

Doszła do nas wczoraj paczka od Was i póki co wszyscy zadowoleni; nareszcie jakieś smakołyki dla młodego alergika, bo jak karm jeszcze jakiś wybór jest, tak z tymi smakołykami dla uczuleniowców chyba najtrudniej.[/QUOTE]

Witamy serdecznie
Bardzo nas cieszą pozytywne opinie na temat karm WhiteWolf, czego najlepszym wyznacznikiem jest zdrowy, zadowolony i najedzony pies. Stanowi to dla nas wielką satysfakcję. Dlatego też, dla naszych Stałych Klientów oraz użytkowników Dogomanii, karmy WhiteWolf oferowane są w specjalnej cenie.
Wszelkich informacji na temat karmy oraz oferty cenowej można uzyskać pod numerem telefonu +48 796 652 686 lub drogą emailową: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[URL="http://www.whitewolf.eu"]www.whitewolf.eu[/URL]
[URL="http://www.zdrowypupil.pl"]www.zdrowypupil.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']To może dlatego mnie zszokowało, jak mój prosiak się wczoraj na tą kaczkę rzucił; w życiu nie miał takiego apetytu, nawet na BARF :evil_lol:

Doszła do nas wczoraj paczka od Was i póki co wszyscy zadowoleni; nareszcie jakieś smakołyki dla młodego alergika, bo jak karm jeszcze jakiś wybór jest, tak z tymi smakołykami dla uczuleniowców chyba najtrudniej.[/QUOTE]

Marta, to Ty?? No cholera jasna, a prosiłam, żeby mówić, że z dogo??!! :mad:
My wprawdzie White Wolfem już nie handlujemy, ale na free-dog.pl zawsze będą wyłącznie karmy bezzbożowe i tylko te sprawdzone i najlepsze, więc bardzo bardzo serdecznie zapraszamy :) Po poradę również :) Smakołyków Ci u nas też zawsze będzie dostatek i to tylko tych najzdrowszych :lol:
Jak będziesz potrzebowała próbek do weta, to pisz! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']hejka :) zna ktoś może procentowy skład (choci głównie o ilość mięsa) karmy Duck&Peas Gold Edition ?? :) (tak jak to jest podane w Nord Salmon GE i Wild Forest GE)[/QUOTE]

Ktoś poza producentem pewnie zna, ale zawsze lepiej usłyszeć to od samego producenta ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']hejka :) zna ktoś może procentowy skład (choci głównie o ilość mięsa) karmy Duck&Peas Gold Edition ?? :) (tak jak to jest podane w Nord Salmon GE i Wild Forest GE)[/QUOTE]

Witam Nano
Kaczki w WhiteWolf DUCK & PEAS jest około 45 % w suchej masie.
A przy okazji chciałem poinformować o wprowadzeniu niebawem nowej wersji karmy WhiteWolf dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich, której głównym składnikiem jest łosoś.
Pozdrawiam

[url]www.whitewolf.eu[/url]
[url]www.zdrowypupil.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WhiteWolf']Witam Nano
Kaczki w WhiteWolf DUCK & PEAS jest około 45 % w suchej masie.
A przy okazji chciałem poinformować o wprowadzeniu niebawem nowej wersji karmy WhiteWolf dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich, której głównym składnikiem jest łosoś.
Pozdrawiam [/QUOTE]

Z góry przepraszam wszystkich moich klientów, którym przekazałam informację, że w White Wolf Duck&Peas jest 40% kaczki w suchej masie - taką informację otrzymałam od producenta. Powyższa informacja jest pierwszą przekazaną w formie pisemnej na ten temat, więc zakładam, że jest bliższa prawdy, niż ta przekazana mi ustnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WhiteWolf']Witam Nano
Kaczki w WhiteWolf DUCK & PEAS jest około 45 % w suchej masie.
A przy okazji chciałem poinformować o wprowadzeniu niebawem nowej wersji karmy WhiteWolf dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich, której głównym składnikiem jest łosoś.
Pozdrawiam

[url]www.whitewolf.eu[/url]
[url]www.zdrowypupil.pl[/url][/QUOTE]

My jesteśmy wierni White Wolfowi, i póki co tak pozostanie. Moje rude z karmy bardzo są zadowolone. Przetestowaliśmy już wszystkie wersje. Z niecierpliwością czekamy na tę dla szczeniaków ras dużych. Miałabym pytanko, ile białka będzie w niej? Przy leonbergerach to bardzo ważne.
Z góry dzięuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Nano, cieszymy się, że próbki wysłane przez nas na coś się przydały :) Szkoda tylko, że u nas nigdy takiej ceny klientom nie mogłyśmy zaproponować. Jednak co producent, to producent ;)[/QUOTE]
nie no nie mogę ci tego zrobić :) zamawiam u Ciebie 15 kg kaczuchy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...