Jump to content
Dogomania

Jak Lavinia pozbyła się własnego psa... po cichu


Ksera

Recommended Posts

MNiam ... Parówki z jamniora, pieczona bulwa z jabłkiem w pyszczku, hot dogi z doga ... Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje na uroczystą kolację ? :loveu:

mam nadzieję, ze dog , choć niemiecki , okaże się lepszy od ichniejszej garmażerii :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 647
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no dobra, to u mnie dzis może byc -
szaszłyk z bulwy
pulpet z jamniora
tatar z kocura
naleśnik z kocicy
pączki z małej bulwy, a raczej z małego bulwka ( tak, tak !)

no i ewentualnie
zraz z amstaffa
sznycel z kanarzycy

tyle mam "na stanie" dziś, ale kto wie...do jutra wszystko się może zmienić:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Mam wątpliwą przyjemność od czasu do czasu bywać w naszym "zaprzyjaźnionym"kraju i żywię się wyłacznie marcepanem i kebabem tureckim.Kiedyś ktoś zaproponował mi ichnią narodową pyszną kiełbaske:crazyeye:I do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu komu się chciało upychać zmielony papier toaletowy we flaczek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Lavinia...a nie moglabys Gryfka do walizki upchnac?
Mialabym znacznie latwiej....a jezeli chodzi o potrawy- to przysiegam. Znajde- zlowie- upitrasze.
I ciebie jako honorowego goscia w ramach odwdzieczenia ugoszcze:lol: .

Da rade te umowe zrealizowac:loveu: ?
ps. tylko nie do tej samej walizki co...zraziki...bo nawet wspomnienie nie zostanie...

Link to comment
Share on other sites

heh, smacznie jak smacznie, :lol: zalezy w ktorym poscie:evil_lol:

jesli chodzi o rzeczony flaczek, to istotnie, papier we flaczek wpychany uzupelniany jest grubo majerankiem galka muszkatolowa i pieprzem, po prostu pycha, jakos baza sluzy smalec.

mniam mniam:tard: :tard:

oni to nazywaja potrawa narodowa.

poniewaz moj maz byl tu czas jakis sam, a umiejetnoscia gotowania sie nie szczyci WCALE, jadal na miescie. A ze nie zarabial jak milioner, jadal w barach i takich tam. No wiec zeby nie zostac otrutym przez niemieckie specjaly jadal tureckie kebaby i kurczaki z rozna.
Zjadliwe, a czasem nawet smaczne!! Juz wiem po co niemcy wpuszczaja do swojego kraju turkow....
po cichu, jak juz rzygaja wlasna kuchnia , udaja sie pod oslona nocy albo parasola po zapas kebabkow i kurczakow dostepnych w budkach na co drugim rogu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norbitka']Nie odzywałam sie jeszcze w tym temacie ale teraz nie omieszkam :) wreszcie miło, wesoło no i SMACZNIE :)[/quote]

Norbitka chyba byłaś bardzo wygłodniała pisząc ten post :evil_lol:

Wszedł zaraz po tym :

[quote name='"Kara"']Kiedyś ktoś zaproponował mi ichnią narodową pyszną kiełbaske:crazyeye:I do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu komu się chciało upychać zmielony papier toaletowy we flaczek:evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

no to się nam zrobił wątek kulinarny....chyba muszę wnieść jakiś protest, bo rzeczywiście wszyscy zapomną o mych niecnych postępkach i co będzie ????
będę już tylko zwykłą Lavinią....to takie przykre, nie umiem sobie z tym poradzić......:-(

a wiecie ,że w Belgii potrawą kultową są frytki z majonezem ??? Tak, tak, jadłam to wielokrotnie, tylko, że te ichnie frytki są trochę inne od naszych. Smakuje nawet ok, chociaż wygląda tak sobie....

no a kuchnia angielska - same rarytasy - steak&kidney pie, czyli taka babka z ciasta, mięsa wołowego i NERECZEK !!!, albo black pudding, czyli nasza kaszanka, tylko jeszcze bardziej krwista, takich wynalazków jest mnóstwo....
najbardziej jednak podobał mi się zawsze deser o wdzięcznej nazwie spotted dick, co w liberalnym dość tłumaczeniu znaczy - nakrapiany fiut - bardzo apetyczne !!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']no to się nam zrobił wątek kulinarny....chyba muszę wnieść jakiś protest, bo rzeczywiście wszyscy zapomną o mych niecnych postępkach i co będzie ????
będę już tylko zwykłą Lavinią....to takie przykre, nie umiem sobie z tym poradzić......:-( [/quote]

Lavinio, to ogromnie przykre, ale ... daj szansę innym na własne 5 minut na dogomanii :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']no to się nam zrobił wątek kulinarny....chyba muszę wnieść jakiś protest, bo rzeczywiście wszyscy zapomną o mych niecnych postępkach i co będzie ????
będę już tylko zwykłą Lavinią....to takie przykre, nie umiem sobie z tym poradzić......:-(

No właśnie Lavinio - jak to Bank zabrał psa po cichu ??? tzn. tfu - Gdzie byłaś jak pies poszedł po cichu do Banku ...czy jakoś tak :hmmmm: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...