Jump to content
Dogomania

LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bico']Bardzo się cieszę, że Lady ma wreszcie dobry domek!!!:multi::multi::multi:

ps - a ta pierwsza rodzina w końcu się zdecydowała na jakiegoś innego niż Lady psiaka?:roll:[/QUOTE]

Nie i mam nadzieję,ze tego nie zrobi.Obawiam sie,że jesli psiak ich zawiedzie to się go pozbędą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To czy nie należy ich wpisać na CZK?[/QUOTE
Trudno mi podjąc taka decyzję.Zrobili na mnie nienajlepsze wrażenie.NIe ufam im.Jednak nasza rozmowa trwala krotko i wiecie jak sie zakończyła.Myślę,ze jeśli zgłosza się do adopcji trzeba wykonać bardzo dokladny wywiad przedadopcyjny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agada']Czy Państwo od Lady mogliby przesłać zdjęcia, już się stęskniłam za długonogą...[/QUOTE]

Dzisiaj ozmawiałam z Panem od Lady.Sunia bardzo ładnie się aklimatyzuje.Przez chwilę miała gorszy apetyt,ale juz wszystko wróciło do normy.Państwo jej gotuja mięsko z ryżem i warzywami.Lubi się czesać i wylegiwac na kanapie.Pan obiecał,że jak syn zaliczy sesję to odbedą sesję zdjęciową i prześlą na jej efekt.

Link to comment
Share on other sites

Do momentu adopcji Lady była "na garnuszku" u zadry:cool3:
Zostałała więc prawie cała uzbierana kwota [B]440 zl[/B] - [SIZE=3][COLOR=black]zostanie wykorzystana na pomoc kolejnym zamojskim psom.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black]Rozliczenie będzie umieszczone w 1 poście. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]Czy wszyscy akceptują taka decyzję?[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']ja mam jedno "ale".... Za małe fotele są w tym domu :D[/QUOTE]
Na to samo zwróciłam moja uwagę, trzeba większy fotel!!! Proponuję jakiś szezlong lub kanapkę jak to dla starszej "pani" :evil_lol:, bo łapki cierpną :razz::diabloti::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Dzisiaj dzwonił Pan przestraszony,że Lady zjadla paróweczke cieleca i ma "luzną kupkę".Przekazalam kilka praktycznych rad w w/w temacie.Państwo sa zakochani w suni.[/QUOTE]
:lying::lying::lying:
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
Pozwolicie, ze nie skomentuję :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']hihihihihih :D no, po paróweczce cielęcej :D :D :D[/QUOTE]
Żeby oni zobaczyli, jak ona żyła kiedys to by :mdleje::shocked!:, że tak można wogule, i że przetrwała....:-(, ale teraz :loveu:to już nic, nigdy.... Myślę, ze możemy być spokojni :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...