Jump to content
Dogomania

Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!


fergilka

Recommended Posts

[quote name='szczecinianka']Jaki jest stosunek Miecia do kotów? Bo być może znalazłby się dla niego domowy DT 10zł/doba, są tam dwa koty.

Czy naprawdę nie uda się załatwić zrzeczenia, umowy adopcyjnej od Pro Equo? Trzeba dać temu psu szansę na lepsze życie, powtarzam, że szansą są dla niego Niemcy... Niewidomy BLINDITO nieustannie przesyła pozdrowienia z nowego domu: [url]http://presenter.comedius.de/design/bmt_hamburg_standard_10001.php?f_mandant=bmt_hamburg_1fb0bd784c03ad8c500a2c224deb22b5&f_bereich=Unsere+Gl%FCcklichen+&f_seite_max_ds=8&f_aktuelle_seite=3&f_aktueller_ds=&f_e_suche=&f_aktueller_ds_select=&f_funktion=Uebersicht[/url] , który znalazł co prawda dopiero po kilku miesiącach w niemieckim "schronisku", ale tam miałby lepiej niż w warunkach, w których aktualnie przebywa. [COLOR=#5D6849][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Z tym domowym tymczasem to byłby bardzo dobry pomysł.

Cały czas czekamy na jakieś wieści od szanownej Fundacji ProSrequo. Czy ktoś ma kontakt z Sandrą? Trzeba jej przekazać, że czekamy na zrzeczenie się psa celem podjęcia dalszych kroków na polepszenie życia Mieciowi. W przeciwnym wypadku pies wyląduje pewnie tak jak Baster - na łańcuchu....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fergilka']Z tym domowym tymczasem to byłby bardzo dobry pomysł.

Cały czas czekamy na jakieś wieści od szanownej Fundacji ProSrequo. Czy ktoś ma kontakt z Sandrą? Trzeba jej przekazać, że czekamy na zrzeczenie się psa celem podjęcia dalszych kroków na polepszenie życia Mieciowi. W przeciwnym wypadku pies wyląduje pewnie tak jak Baster - na łańcuchu....[/QUOTE]

Teraz to chyba tylko some i estrella (która WIERZY :crazyeye: szanownej Pani Prezes) mają z nią kontakt ... Od nich pewnie tel odbierze:roll:

Link to comment
Share on other sites

Boże, żeby przez idiotyczne formalności pies stracił szansę na WSZYSTKO... nie można jakoś tego zmienić ? Wystawić nowej umowy adopcyjnej, przecież fundacji P. nie zależy na Mietku i chyba nie będą o niego "walczyć". Tłumaczę dla Moniki z TOZ-u listy, tj wiadomości przesyłane przez nowych niemieckich właścicieli naszych psiaków i za każdym razem serce podskakuje z radości, 2 dni temu tłumaczyłam list dot. trójłapka, który ma się świetnie, jest kochany i szczęśliwy (widziałam także zdjęcia) To chyba dla Miecia jedyna szansa bo skoro zdrowe psy,jak np Fuss czekają, to nasz Ślepaczek może się niestety nie doczekać miłości, szacunku i tego wszystkiego, co powinien otrzymać KAŻDY pies a na co w Niemczech naprawdę miałby szansę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']Bo chcę oddać fanty komuś ze szczecina[/QUOTE]
Czyli rozumiem, ze w grę wchodziłoby zrobienie bazarku dla Mietka? Ja mogę pomóc ale może mogłabyś mi przysłać na mejla zdjęcia i opisy fantów oraz ich wycenę, ja zrobię bazarek a Ty to powysyłasz?

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałabym być niegrzeczna, ale zaczyna mnie to wszystko denerwować:angryy:, parę razy sygnalizowałam problem z domem dla Mietka od września, postarałam się o dt - zastępczy i w dalszym ciągu nie ma decyzji. Czy naprawdę osoby zainteresowane losem psiaka nie mogą podjąć jakiejkolwiek decyzji???

Link to comment
Share on other sites

jestem- grypa żołądkowa mnie zwaliła z nóg. z co z DT zaproponowanym przez szczecinianke?? moze to warto rozpatrzyc? tam było 10 zł/ dobę - tak jak napisałam wcześniej- opłace pierwszy miesiąc pobytu Miecia czyli 300 zł. próboiwałam kontaktowac sie z Sandrą ale miała kom wyłączony a potem choróbsko.... Estrello może Ty masz z nią stały kontakt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Zgadzam sie, to chyba najlepsze wyjscie dla Miecia ale ostateczna decyzje musi podjac fergilka...[/QUOTE]

Ostateczną decyzję to powinna podjąć Greven, ona jest prawnym opiekunem psa a ja mam tylko zbierać kasę i martwić się jak jej zabraknie, tyle mam do powiedzenia. Gdyby los Mietka zależał ode mmnie najprawdopodobniej przesyłałby nam już dawno pozdrowienia z zagranicy jak BLINDITO (pisała kilka stron wcześniej o nim szczecinianka). Byłam ,jeździłam, rozmawiałam z TOZ'em, jednak dopóki pies jest prawnym podopiecznym Fundacji ProSrequo to niech prezes decyduje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...