Jump to content
Dogomania

Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)


Aleksa.

Recommended Posts

Dokładnie, Małgorzato! Zawsze trzeba próbować. Czasem ludzie sprawiają mylne wrażenie na swój temat (w obie strony) -w tym nasza rola, żeby odnaleźć prawdziwe zanim oddamy psa.

Pan od suni był, ale niestety Hasior nie okazał się gentelmenem i potraktował sunię.. mało łaskawie.. Niemniej Pan się nie zniechęcił i poprosił, aby dać znać gdy nasz gbur będzie po kastracji. Wtedy nas zaprosi, żeby podjechać z huskym na teren suni (do jej domu) -tam Hasior nie będzie "u siebie" i pewnie spuści z tonu ;) Widać, że ludziom na nim zależy, więc pewnie będziemy próbować. Choć póki co, Abrakadabra obiecała sprawdzić drugi potencjalny domek, w Warszawie. Czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taki śliczny psiorek,a jakoś nie może znależć domku,no,ale jeszcze nic straconego.W mojej miejscowości ostatnio tragedia z kotami,ludzie tłuką te kociaki biedne,podejrzewam,że gołębiarze tak bronią swojego dobytku,ale w taki sposób?Okropieństwo.Szlag mnie trafia na tych ludzi,że tak przedmiotowo traktują zwierzęta.Marzę o tym,żeby mi finanse pozwoliły na to,żeby stworzyć tu takie schronisko-lecznice dla biedactw

Link to comment
Share on other sites

Zoja haszczaki tak maja , nie zawsze sa dzentelmenskie ,ale tu nalezy brac tez pod uwage ze jest w przytulisku i moze byc troszke zestresowany , one z natury nie sa nieprzyjazne do innych zwierzat w normalnych "domowych warunkach" , jesli pies im sie nie spodoba to go po prostu omijaja ,walac ignora.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już po wizycie przedadopcyjnej.
Zgadzam się z NiJaSe (byłyśmy na niej razem, a jak zapewne wiecie jest ona specjalistką od tej cudnej rasy), że Państwo powinni poszukać bardziej... hmmmm.... brak mi określenia... spolegliwego (?) psiaka.
Spolegliwy to też źle napisane....
Po prostu uważamy, że e psy są zbyt niezależne dla tego potencjalnego DS. I tyle.
Szukamy dalej...

Link to comment
Share on other sites

No niestety domek sie nie nadaje dla haszczaka niestety , wyluszczylam panu to co o haszczakach powinien wiedziec i sam sie nawet zgodzil ze no tak , to chyba nie pies dla nich ,pan lubi psy "karne" ....heh no wlasnie haszczak i karnosc - o niebiosa !! ;)
Samo miejsce w sensie posesja panstwa niestety nie gawarantowala zupelnie tego ,ze haszczak z niej nie czmychnie w pogoni za swoimi sprawami.
Generalnie panstwo nie za wiele wiedzieli o rasie min. chcieli psa ktory jak z sama pania zostanie to jak bedzie ktos szedl ,to bedzie szczekal.
Panstwo zostali juz na miejscu przez nas uswiadomieni ,ze to absolutnie rasa nie dla nich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']No niestety domek sie nie nadaje dla haszczaka niestety , wyluszczylam panu to co o haszczakach powinien wiedziec i sam sie nawet zgodzil ze no tak , to chyba nie pies dla nich ,pan lubi psy "karne" ....heh no wlasnie haszczak i karnosc - o niebiosa !! ;)
Samo miejsce w sensie posesja panstwa niestety nie gawarantowala zupelnie tego ,ze haszczak z niej nie czmychnie w pogoni za swoimi sprawami.
Generalnie panstwo nie za wiele wiedzieli o rasie min. chcieli psa ktory jak z sama pania zostanie to jak bedzie ktos szedl ,to bedzie szczekal.
Panstwo zostali juz na miejscu przez nas uswiadomieni ,ze to absolutnie rasa nie dla nich[/QUOTE]
Myślę że owczarek byłby idealny :)
A co do zachowania w stosunku do suni, to też myśle że jest jeszcze szansa że się dogadają, moze na neutralnym terenie powinny sie spotkać.

Link to comment
Share on other sites

Zoja tez na to licze , a nawet wiecej jestem pewna ze sie dogadaja
Chociaz tak czy siak nalezy sie liczyc z tym ,ze dzieciaki beda mialy stracie bo niestety ktos w stadzie musi rzadzic. U mnie za kazdym razem jak zjawia sie nowy pies w domu jest spiecie na ostro , Niya musi pokazac deliwentowi kto tu jest alfa i dochodzi do pacyfikacji , nie nalezy sie tym przejmowac taka walka pozornie wyglada groznie , psiaki krzywdy sobie nie robia a sytuacja jest wyjasniona raz na zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...