Jump to content
Dogomania

[MLB] Cudna *SZANTA* - MA WRESZCIE DOM!


malibo57

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok ja jestem tylko teraz na chwile i juz do konca dnia pewnie mnie nei bedzie:(napisalam do morisowej ze moge dzis szante wyciagnac niestety nie moge jej nigdzie dowiesc ani nic bo zaraz po jej adopcji wyjezdzam z wawy niestety do dzis nie dostalam odp gdzie i jak mam sante znalezc nigdy nie widzialam jej na zywo nie znam tez za dobrze rewirow palucha wiec nie mam pojecia jak ja tam znalezc:(chcialam wszystko ustalic wczoraj ale sie nie udalo a mam dzis jeszcze duzo na glowie:(nie wiem nawet do ktorej sa adopcje:(ehh no trudno jesli cos by sie udalo zmienic ustalic bardzo prosze o kontakt bo juz ykam do pracy i niestety na dogo mnie nie bedzie;/chcialam pomoc i nadal chce ale nie mam zadnej odpowiedzi niestety od morisowej wiec szczerze nie wiem co mam robic w tej sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

?????
Malibo pytała czy mogę przenocować Szantę - tak mogę.
Nikt mi nie mówił, że mam być dziś w schronisku - przecież to clo miała ją brać na siebie a nie ja!
Wczoraj przez cały dzień dostałam tylko smsa od Malibo przedpołudniem, że clo się nie może się mną skontaktować :roll: Więc jej odpisałam, że nocleg aktualny i od 16tej jestem w domu. Clo zaczęła pisać późnym wieczorem a ja nie zawsze siedzę po nocach :/
Clo była kilka razy w schronisku, adoptowała już psa. To po co jej jeszcze pomoc na miejscu? Ludzie zobaczą ogłoszenie w necie, przyjeżdżają i bez pomocy wolontariusza potrafią adoptować psa :roll:
A wyciąganiem Szanty clo interesuje się od dawna przecież.
Clo, rozumiem, że masz zaplanowany dzień. Ale nie tylko Ty :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki pomocy niezawodnej [B]migdaleny [/B]wszystko się ułożyło :) Już po adopcji, nie musieliśmy kłopotać clo. Ja dopiero co wpadłam do domu a Szantunia już w drodze do nas. Posłanko przygotowane, choć luksusów nie będzie, aż strach się przyznawać ile dziś psów z nami będzie nocować ;)
Kąpiel (fajnie, że akurat mocno na plusie się zrobiło) i szczotkowanie gwarantowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...