Jump to content
Dogomania

Psy z Grochowa - jutro do weta.


MonikaWarszawa

Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witokret jesli sie przydam to chetnie skorzystam tylko musze wiedziec o ktorej godzinie planowana jest akcja , zeby sobie poustawiać wszystkie swoje sprawy . Na wszelki wypadek podaje swoj tel. 692-940-638 . Mieszkam na ul. Majdańskiej róg Al. Stanow Zjednoczonych i Grenadierów nie dojezdzając do ronda Wiatraczna po prawej stronie ( jadąc trasą od strony Sródmieścia ) . A z której strony Ty bedziesz jechać , dopasuje sie tak zeby Tobie było jak najwygodniej . Dzięki za szybki odzew hanka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankag']Witokret jesli sie przydam to chetnie skorzystam tylko musze wiedziec o ktorej godzinie planowana jest akcja , zeby sobie poustawiać wszystkie swoje sprawy . Na wszelki wypadek podaje swoj tel. 692-940-638 . Mieszkam na ul. Majdańskiej róg Al. Stanow Zjednoczonych i Grenadierów nie dojezdzając do ronda Wiatraczna po prawej stronie ( jadąc trasą od strony Sródmieścia ) . A z której strony Ty bedziesz jechać , dopasuje sie tak zeby Tobie było jak najwygodniej . Dzięki za szybki odzew hanka[/quote]

Jeszcze nie wiem o której i gdzie się umówimy, ale niezależnie od tego, z której strony będę jechała, to mogę po Ciebie podjechać...

Link to comment
Share on other sites

W wątku transportowym już napisane - teraz tutaj - ludziki poszukujemy na jutro jakiegoś transportu dla psiej budy - z hoteliku za Piasecznem - dla biedaków z Grochowa !!! Może kogoś znacie albo macie wiekszy samochodzik ???

Poza tym barrdzo mile widziane będą zbędne miski, koce, jakieś szmatki nadające się do poscielenia psiakom i plizzz może ktoś ma jakąś grubą folię coby okna przynajmniej prowizorycznie zasłonić w tej ruderze !!!

Link to comment
Share on other sites

Jak zabierali ode mnie wory dla Ostrowii babeczka z mojego bloku powiedziala ze ma koldre moze oddać ...tylko kurcze nie wiem jak ją zlokalizować .. wiem tylko ze mieszka gdzies na wyzszych pietrach ... ale trudno bede chodzila od lokalu do lokalu i sprawdze :evil_lol: ... skorzystalabym ze jest autko . Smutno mi tylko bo moj bullik zaniemógł po nocy boli go lapa chociaz nic nie widać nie staje na niej nawet na siusiu syn wynosił go na rękach , .... w kwietniu bedzie mial 11 lat i boje sie zeby to nie okazala sie starość :placz: ( reumatyzm albo cóś ). Jak nie przejdzie do jutra bede musiala jechac do lekarza , najgorzej ze jego pan doktór Dembele bedzie dopiero w lecznicy na Ochocie w poniedzialek , a wolalabym dać do niego - Przepraszam ze wplotłam swoj osobisty problem w ten wątek :mad:

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie potzrebne miski!!! bo tego wogole nie ma.
Zaraz jade do Carfouera poszukac foli, moze cos znajde, jak nie to bede pisala.
Jedziemy tez dzis wieczorem (18-19) zawiesc jedzenie z Chrupkiem i Agat21.
Narazie Chrupka nie ma przy kompie, wiec jeszcze dokladnie nie omowilysmy soboty.
Dzis jesli sie uda zabierzemy ruda na streylke, a jutro czarnego owczarka - najbardziej martwie sie o niego...nie wiem co z nim bedzie...obawiam sie najgorszego.
[SIZE=4][COLOR=darkred]Pieniadze nadal potrzebne!!![/COLOR][/SIZE] Jesli ktos jeszcze nie dostal konta na pw a chce cos wplacic, prosze pisac!!!

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, ja mam przygotowane dla Chrupka swetry i dwie kurtki. Mam oprocz tego blat ca. 1,5 m x 1 m, ze dwie stare polki z szafy.

Dzisiaj pracuje do 19:00, bede w domu ca. 20:00 i mam impreze. Nie dam rady pojechac z Ursynowa na Wole. Jutro pracuje rowniez 10:00-17:00. Ca. 18:00 moge byc u Chrupka na Woli z tymi rzeczami - napewno sie przydadza.

Czy jutro po poludniu urzadza Was ta dostawa?

Link to comment
Share on other sites

Wrocilysmy
psiaki spały na legowisach ktore wczoraj zmontowałymy.

Łapa Rudego - jeszcze gorzej niz wczoraj (cala sztywna , widac ze bardzo Go boli)

Colie - uciekla do lasu. Z jej łapa tez makabra.
Owczarek - bez komentarza!!cos strasznego.
Ruda sunia - dobrze , wesola jak zwykle.

szczeniakow - nie bylo :crazyeye:
i to mnie martwi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...