Jump to content
Dogomania

Tarnobrzeg , Stalowa Wola , Dębica - REAKTYWACJA


kinga.l

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina_mickey']hey w mokrzyszowie mam babcie:eviltong:
ten psiaczek na avatarze to benuś?śliczny:loveu:[/quote]
OOooo fajnie, może znam :P ? :cool3:
Tak to mój beniuś ;)
Ja chętna na spacerek ale bez pieska niestety :shake:
Tylko może jak się trochę ociepli? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga.l']OOooo fajnie, może znam :P ? :cool3:
Tak to mój beniuś ;)
Ja chętna na spacerek ale bez pieska niestety :shake:
Tylko może jak się trochę ociepli? :razz:[/quote]
Ty pewnie mojej babci nie ale ja kojarze mniej wiecej benki w mokrzyszowie bo to jedna z moich ulubionych ras:D wiec jak jade zawsze do wiem gdzie ktory jest:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']powiedz mniej wiecej w której części mieszkasz a może czasem okarze sie że sie znamy:cool3:[/quote]
No ja niestety mieszkam przy głównej drodze na Stalową Wolę, Stale, Grębów.. 2 domy za motelem Złoty Dukat ;)
Hej dziewczyny a może w dzień wagarowicza,1 dzień wiosny i przy okazji urodziny Nerusa? :cool3: Kto jest za? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga.l']No ja niestety mieszkam przy głównej drodze na Stalową Wolę, Stale, Grębów.. 2 domy za motelem Złoty Dukat ;)
Hej dziewczyny a może w dzień wagarowicza,1 dzień wiosny i przy okazji urodziny Nerusa? :cool3: Kto jest za? :lol:[/quote]
a tam:cool3: to kojarze ale moja babcia mieszka jeszcze przed mostem wiec Twoich rejony znam mniej:eviltong:


a w dzień wagarowicza to ja mam egzaminy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kurde co wy pomarłyście wakacje mamy może wkońcu byśmy się spotkały a nie w domu siedzieć i tyć :shake: Ale z was leniuchy :diabloti: jak cos to piszcie na kome 603-061-476 czeka z niecierpliwością i mam nadzieje że wkońcu nam się uda:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luzia']Kurde co wy pomarłyście wakacje mamy może wkońcu byśmy się spotkały a nie w domu siedzieć i tyć :shake: Ale z was leniuchy :diabloti: jak cos to piszcie na kome 603-061-476 czeka z niecierpliwością i mam nadzieje że wkońcu nam się uda:multi:[/quote]

Luiza może Ty znasz kogoś kto chce psiaka lub kociaka??

Link to comment
Share on other sites

hmm..mogę pojechać to Tbg na parę dni-chętnie Was poznam...:cool3:
Powiedzcie tylko kiedy:lol: -może już po niedzieli:roll: ...tylkoo-będę musiała zostawić psiuchy w domu:placz: ...
Razem z siostrą-Esterą będziemy chodzić do Mokrzyszowa-na stadninkę- może wybierzemy się razem:cool3: ,jakieś ognicho,czy cuś:p .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Noo...ja tyż już jestem-nareszcie:lol: ...
Ja tównież szukam domku dla słodkiej onkowatej suni (ma około miesiąca)..
Ale mam też chętną na goldenka...więc jeśli coś macie-to zapraszam na "przygarnę psa" :eviltong: :eviltong: ...[/quote]

u nas jest multum kotów...po prostu masa :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...