Jump to content
Dogomania

Tarnobrzeg , Stalowa Wola , Dębica - REAKTYWACJA


kinga.l

Recommended Posts

[quote name='Marlena:)']Dla kociąt napewno coś znajdę...Stalowa ma darmowe sterylki dla swoich bezdomniaków, moze i w Tbg istnieje cos takiego.Może zapytajcie..moze uda się posterylizować kociczki,zeby kicurkow nie przybywało??:)[/quote]

nasze Stowarzyszenie sterylizuje koty ale wiesz te nie wysterylizowane nadal sie rozmnażają i trzeba im szukac domów...:(jak byś znalazła kogos chętnego to daj znać najlepiej na gg jest ok 50 kotów wiec można wybierac dowoli, do wyboru do koloru :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No ja tez tutaj jestem:lol:...
Przynajmniej tu mogę znaleźć kogoś z okolic;)...Przyłączycie się do mojego pomysłu o zbiórce rzeczy dla TSPZ ??:p...Poszukuję osób z okolic.. od pomocy.Zbieramy rzeczy na aukcje i bazarki (moze macie cos niepotrzebnego;)) ...oraz karmy,obroże,smycze,budy,koce,pieniądze na budowę azylu i karmę) koce,zabawki i wszystko co potrzebne psom i kotom z naszyc okolic.Stowarzyszenie bardzo mi pomaga,dlatego czas się odwdzięczyć:p...
Mam nadzieję,że wszyscy się zgadzacie?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Luziu-wystawiamy i zbieramy wszystko...totalnie wszystko;)...
Na Aukcje i bazarki mogą być np.zabawki,ozdoby,torebki,wszyystko,co masz w domu,a co już ci się nie przyda (oczywiście w miarę dobrym stanie:lol:...)
A bespośrednio dla azylu zbieramy wszystko co przyda się psom i kotom od karm do zabawek,legowisk,preparatów odrobaczających,kropel na pchły,obróż,smyczy,bud,....wszystko;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='justynan2']U mnie z tymczasem to kiepsko ponieważ sama wzięłam psa ze schroniska dopiero dwa tygodnie temu i jeszcze moja sunia sie dobrze niezaklimatyzowała. Nawet boi się wychodzić na spacer z moim mężem ponieważ poprzedni właściciel tak się jej pozbył.[/quote]

Ja też chciałam wziąć małą ale moja mama się nie zgodziła :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynan2']U mnie z tymczasem to kiepsko ponieważ sama wzięłam psa ze schroniska dopiero dwa tygodnie temu i jeszcze moja sunia sie dobrze niezaklimatyzowała. Nawet boi się wychodzić na spacer z moim mężem ponieważ poprzedni właściciel tak się jej pozbył.[/quote]
Miło Cie widzieć na dogo Justyna:cool3:Zapraszam na nasze tarnobrzeskie wątki;)

Link to comment
Share on other sites

Hej Justynko :loveu:... Miło Cię poznać. Oczywiscie każda pomoc się przyda ;). Super,że jest nas coraz więcej :multi:.
Jak widzisz,to ja na dogo najmuję się bazarkami dla naszych okolicznych bid. Teraz zbieramy na TSPZ , ponieważ w TBG ma powstać przytulisko dla zwierzaków, a stowarzyszenie potrzebuje każdej, nawet najmniejszej pomocy.
Karma jak najbardziej, zbieramy też fanty na bazarki, a dochód zostanie przeznaczony właśnie na TSPZ Ogród Św. Franciszka ;).
Bardzo zachęcam do pomocy.Jestem otwarta na każde pomysły i propozycje :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...