Jump to content
Dogomania

Tarnobrzeg , Stalowa Wola , Dębica - REAKTYWACJA


kinga.l

Recommended Posts

Owszem,można złosić,ale po pierwsze sytuacja naszego stowarzyszenia nie jest tak trudna jak np. schroniska w Kielcach:razz: , a po drugie nie ma jako takiego przytuliska,a zwierzaków nie jest wiele w porównaniu do innych przytulisk:roll:...noi na końcu..kto zna tspz i będzie głosował? z 20 osób...marne szanse :cool1:.

Ale ze mnie pesymistka :mad:....
Aha..zapraszam na bazarki-linki w podpisie:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marlena:)']Owszem,można złosić,ale po pierwsze sytuacja naszego stowarzyszenia nie jest tak trudna jak np. schroniska w Kielcach:razz: , a po drugie nie ma jako takiego przytuliska,a zwierzaków nie jest wiele w porównaniu do innych przytulisk:roll:...noi na końcu..kto zna tspz i będzie głosował? z 20 osób...marne szanse :cool1:.

Ale ze mnie pesymistka :mad:....
Aha..zapraszam na bazarki-linki w podpisie:)[/quote]
no też jestem własnie takiego zdania...ale można by np zgłosić schronisko w mielcu oni tam na prawde potrzebują pomocy, nasi pomagają ale oczywiście to nie wystarcza:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Umówiony spacerek był kilka razy, ale nic nie wyszło bo za każdym razem ktoś nie mógł.
Po reszto w spacerku uczestniczyć mogę tylko ja bez mojej suczy.
Więc nie wiem czy za bardzo jej sens abym się w ogóle wybierała. Na zlot dogomaniaków mieliśmy jechać, ale to tez bez sensu... zwłaszcza z Tiną...

Link to comment
Share on other sites

bo Tinka jest a-kontaktowa... :( nie lubi obcych ludzi (boi się...) przeważnie atakuje...
Inne psy... nie wyraża większej chęci do zabaw.... a już na pewno nie do suczek.
Chociaż ostatnio na spacerze poganiała się troszkę z taką fajną suczką. Aż byłam w szoku.... Myślę, że Tinowej przydała by się jakaś koleżanka. Myślałam o Funi, bo ona jest taka zrównoważona i przyjacielska, a moja sucz wrogo nastawiona więc potrzeba psiaka który nie da się sprowokować jej warczeniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']bo Tinka jest a-kontaktowa... :( nie lubi obcych ludzi (boi się...) przeważnie atakuje...
Inne psy... nie wyraża większej chęci do zabaw.... a już na pewno nie do suczek.
Chociaż ostatnio na spacerze poganiała się troszkę z taką fajną suczką. Aż byłam w szoku.... Myślę, że Tinowej przydała by się jakaś koleżanka. Myślałam o Funi, bo ona jest taka zrównoważona i przyjacielska, a moja sucz wrogo nastawiona więc potrzeba psiaka który nie da się sprowokować jej warczeniem.[/quote]

A mnie nie ugryzła :diabloti:

Funia da sobie radę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Bo to jeszcze zależy. Od człowieka oczywiście :)
I od niej nastroju.
Ale do innych psów jest masakra... hmmm może funia podoła :) nie wiem...
jesteś chcętna nauczyć mojej Tinki przyjaźni ?:D[/quote]


Oj tam po prostu jestem zajebista i Tinkowa mnie lubi :loveu: z wzajemnością :loveu:

Spoko można spróbować :razz: Na wszelki wypadek od czego są kagańce :cool3: To moje założę :razz: To kiedy??:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Oj tam po prostu jestem zajebista i Tinkowa mnie lubi :loveu: z wzajemnością :loveu:

Spoko można spróbować :razz: Na wszelki wypadek od czego są kagańce :cool3: To moje założę :razz: To kiedy??:p[/quote]

no pewnie :D

Jak tylko wrócę z ferii :) zgadamy się :) dziękuję :buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...