Jump to content
Dogomania

Tarnobrzeg , Stalowa Wola , Dębica - REAKTYWACJA


kinga.l

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dogomaniacki bazarek był ostatnio czyszczony i mod wyczyścił wszystkie wątki bez zainteresowania. Wystawię wszystko jeszcze raz.
Tylko właśnie nie wiem czy wypali z tym zwrotem za przesyłkę. Bo oczywiście mogę wystawić dużo super rzeczy...niestety nie wyrobię na przesyłkę ( mam sporo swoich zwierzaków, do tego bidy, życie codzienne, nie ma szans). ChiQuita mogłabyś pogadać z p.Małgosią?:roll: Nie mam pojęcia co zrobić w tym wypadku. Zanim wystawię bazarki muszę mieć wszystkie info i wystawimy kilka rzeczy naraz ;). Przy większym zainteresowaniu z naszej- wolontariackiej strony - i ze strony ofiarodawców, zwycięzców bazarków napewno zdziałamy cuda :multi:.


Aktualnie też-nie wiem,czy wiesz Justyno -szukamy tymczasu dla naszego dziadziusia - szpicowatego Misia :loveu:... Niestety bez ciepłego miejsca na zimę nie da rady,bo mieszka teraz w budzie :shake:.Jeśli będziesz wiedziała cokolwiek na temat tymczasu,czy domku stalego -wal jak najszybciej do którejś z nas :)
Moje gg: 3129866 ;) to tak dla wiadomości,bo wszyscy dogomaniacy z naszych okolic mają ze sobą kontakt :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Dogomaniacki bazarek był ostatnio czyszczony i mod wyczyścił wszystkie wątki bez zainteresowania. Wystawię wszystko jeszcze raz.
Tylko właśnie nie wiem czy wypali z tym zwrotem za przesyłkę. Bo oczywiście mogę wystawić dużo super rzeczy...niestety nie wyrobię na przesyłkę ( mam sporo swoich zwierzaków, do tego bidy, życie codzienne, nie ma szans). ChiQuita mogłabyś pogadać z p.Małgosią?:roll: Nie mam pojęcia co zrobić w tym wypadku. Zanim wystawię bazarki muszę mieć wszystkie info i wystawimy kilka rzeczy naraz ;). Przy większym zainteresowaniu z naszej- wolontariackiej strony - i ze strony ofiarodawców, zwycięzców bazarków napewno zdziałamy cuda :multi:.
[/quote]

Jak nie wyrobisz na przesyłke. Wiesz ja cięzko kapująca żem więc proszę mi wytłumczayć dokładnie co mam Małgosi powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Justyna,co do twojego nowego nabytku, chętnie poradzę conieco ;). Mam podobny przypadek w domu... Toffik nie znał ludzi do 3 miesiąca życia... ciężkie zycie sprawiło,ze nie było najlepiej z jego psychiką... teraz ma około 16 miechów i jest z nim coraz lepiej...do psów podchodzi odważnie , do ludzi z lekkim dystansem,ale jednak.

Mam jako takie doświadczenie,więc w razie czego służę radą ;).

Link to comment
Share on other sites

U mnie problem to lezy chyba gdzie indziej. Negra jest około 2-letnią dobermanką, miłą, grzeczną, posłuszną ale... jak widzi małego kudłatego psiaka który jeszcze na nią warknie to zaczyna szczekać. Zawsze staram się mieć ją na smyczy jak widzę kogoś z psem. Ogólnie to zawsze się jeży jak widzi psa i raczej ostrzegawczo warczy i szczeka niż gryzie. Problem mam jedynie z jej podejściem do gości w domu. Nikt nie może psa dotknąć bo "łapie" za rękę.:angryy: Takie ostrzeżenie. Jak jesteśmy na spacerku to daje się pogłaskać.

Link to comment
Share on other sites

Mój pies jest identyczny ..SPAJK :roll:.
W domu to (w miarę) normalne,że może łapać za rękę. Nie czuje się jeszcze bezpieczna,a z drugiej strony jest na swoim terytorium i broni się.
Co do psów mój pies też tak reaguje...po kastracji troche mu przeszło,ale niewiele...Myślę,że to kwesta czasu.Trzeba cierpliwie poczekać az niunia się zaaklimatyzuje;) i potem dopiero dopatrywać się w tym wszystkim negatywów.
Jak narazie proponowałabym magiczny sposób z odciąganiem uwagi. Gdy idzie jakiś pies odciągasz jej uwagę..wołasz,idziesz w przeciwnym kierunku, albo prubujesz się bawić-no coś napewno wymyslisz;). [B]Zawsze nagradzaj za dobre zachowanie/właściwe[/B]...gdy oleje psa,odrazu ją nagradzasz (i to szczodrze):D

Link to comment
Share on other sites

Napewno się zjawię :lol: ..Mam nadzieję,że nic mi nie wypadnie :razz:..
Justynko-dzięki wielkie-fotki już mam. Wszystko wystawiam jutro,bo dzisiaj jestem umierająca ( ciśnienie 89/56 :roll: ) ..
Nie dostałam odp od tspz ,więc bede kombinować na własną rękę :roll: ... a wiecie,że potrafię :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Napewno się zjawię :lol: ..Mam nadzieję,że nic mi nie wypadnie :razz:..
Justynko-dzięki wielkie-fotki już mam. Wszystko wystawiam jutro,bo dzisiaj jestem umierająca ( ciśnienie 89/56 :roll: ) ..
Nie dostałam odp od tspz ,więc bede kombinować na własną rękę :roll: ... a wiecie,że potrafię :lol:.[/quote]
no ja też mam nadzieje że mnie nic nie wypadnie i nie będe musiała wybierać:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynan2'][URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=6402&highlight=g%B3osowanie+schronisko[/URL]
Może warto się nad tym zastanowić?? Nie jestem za bardzo zorientowana jak finansowo stoi tarnobrzeskie schronisko ale moze warto powalczyć. Zajżyjcie na stronkę.[/quote]
hmm kasa dla Stowarzyszenia na pewno by sie przydała, na szczepienia, karmy czy sterylki ale my jako takiego schroniska nie mamy wiec nie wiem czy to było by możliwe:roll:. Ja tam sie nie znam, może inni sie wypowiedzą:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...