Jump to content
Dogomania

Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC


Cudak

Recommended Posts

[quote name='Clean']niebawem wysle kilka zlotych dla kociaczkow:-)[/QUOTE]
Dziękuję :) Kociaczki będą wdzięczne na pewno.

Dzisiaj dostały dużą, ocieploną budkę. Trzeba tylko dach poprawić i zawieziemy ją do portu. Wejdzie do niej z 5 kotów :) Trzeba coś pomyśleć i dla reszty kotów... Na allegro budki strasznie drogie, a te z szafek kuchennych rozsypują się szybko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iza na miau napisała: [B]"Wyprodukowanie podwójnej cieplutkiej sypialni takiej ze styropianu grubości 8 cm w tamtym roku to koszt 50 zł.Budka na lata.Cieplutka, solidna.Mucha nie siada.Zatem warto przemysleć.Lekka, łatwa do instalacji.Zaś szafki muszą byś ofoliowane, wtedy dłużej wytrzymują.[/B]

[B]Przemyśl sprawę.Zbierz środki.Mąż zaoferował Pomoc w produkcji.Wtedy tylko musiałabyś postarać się o transport."

[/B]
[B][COLOR=red]Mamy budkę na ok 5 kotów, więc potrzebne jest jeszcze schronienie dla ok 20 - czyli 10 takich styropianowych budek. Koszt 500 zł + transport. Uzbieramy?[/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213606-Pi%C4%99kne-SUKIENKI-garsonka-rozm-34-36-38-na-koty-z-portu-do-2.09-22g[/url] (jednocześnie trwa na miau, ale tam coś nie ma za dużego zainteresowania...). Bee wdzięczna za podnoszenie i rozsyłanie linku do bazarku :)


Do zbiórki na budki udostępnię swoje konto. Bardzo proszę o wsparcie i deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']nie wiem, czy dam radę się dorzucić, ale jak już, to też nie będzie to zbyt wiele...dam znać jakoś w połowie września :) Aha i moją deklarację też nadrobię Cudak, we wrześniu wpłacę za ten miesiąc i sierpień, bo nie odpisałam Ci na pw :)[/QUOTE]
Dziękuję :loveu::loveu::loveu:

Na uzbieranie kasy na budki mamy miesiąc, bo za miesiąc wraca mąż pani Izy, który mógłby je zrobić. Akurat na jesień by je dostały... Tylko czy uzbieramy tyle pieniędzy? I jednocześnie na karmę, bo nie można robić budek kosztem jedzenia dla kotów (jedyna opcja, to taka że zamówimy im tańszą karmę)....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']nie mam pojęcia skąd wziąć tyle kasy :shake:[/quote]
Chyba konia któregoś sprzedam :evil_lol:

[quote name='Estrella']ps wiecie, że dziś Dzień Marzeń? :cool3:[/QUOTE]
No to musimy marzyć o budkach dla kotów i żeby zawsze pełne miseczki miały....








[B]Oglądaj obraz z laptopa na ekranie telewizora HDTV, bezprzewodowo! ADAPTER TV, w okazyjnej cenie: [/B]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213638-Ogl%C4%85daj-obraz-z-laptopa-na-ekranie-telewizora-HDTV-bezprzewodowo%21-ADAPTER-do-4.09"]http://www.dogomania.pl/threads/213638-Ogl%C4%85daj-obraz-z-laptopa-na-ekranie-telewizora-HDTV-bezprzewodowo!-ADAPTER-do-4.09[/URL].


i piękne sukienki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213606-Pi%C4%99kne-SUKIENKI-garsonka-rozm-34-36-38-na-koty-z-portu-do-2.09-22g[/URL]


Zapraszam w imieniu kotów, które zbierają $$$ na karmę i budki na zimę :smile:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']jest to moj setny nic nie znaczacy post na tym watku[/QUOTE]
Znaczący, znaczący, bo podnosząc wątek zwiększasz szansę, że ktoś jeszcze dowie się o kotach i zdecyduje się im pomóc :) a one tej pomocy bardzo potrzebują...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Clean']dzięki temu że post jest podnoszony i ja dowiedziałam się o kotkach przypadkiem:-)
wpłaciłam dziś 30 zł na karmę na wrzesień i 50 zł na jedną budę:-)[/QUOTE]
Dziękuję :) tylko na budki zbieramy na moje konto, bo nie dostaniemy za nie faktury (zrobi je osoba prywatna za koszty materiałów) i Fundacja nie mogłaby się z tego rozliczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']ale super!!
to co teraz Cudak zrobisz? Przeleją Ci te pieniążki, czy zbierzesz np. tyle samo z deklaracji na karmę na swoje konto?[/QUOTE]
Z przelaniem podejrzewam, że może być problem, bo Fundacja [B]bardzo[/B] rzetelnie się rozlicza - na wszystko muszą być faktury....

Z deklaracjami to dobry pomysł, tylko mamy ich tu 60 zł, z czego jedna osoba zadeklarowała 25 zł i ani razu nie wpłaciła jeszcze, więc zostaje ich 35 zł :( czyli mniej niż wpłaciła [B]Clean[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']ja w tym miesiącu wpłacę za wrzesień i sierpień, nie chcę teraz więcej obiecywać, ale może coś jeszcze jednorazowo dorzucę...[/QUOTE]
Dziękuję, czyli byłoby już 10 zł (gdybyś wpłaciła na moje konto w zamian za to, co [B]Clean[/B] wpłaciła na karmę zamiast na budki) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...