Jump to content
Dogomania

Sznaucer mini - przerażony Dropsik srajek i lejek szuka ... albo i nie szuka...


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 851
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']Ależ on jest bosssssski w tych pantalonach :crazyeye::evil_lol:[/QUOTE]

ja ci dam pantalony :obrazic:

[quote name='Doginka']A jakie ma grożne spojrzenie:crazyeye:
[url]http://img163.imageshack.us/img163/1410/dsc0107zb.jpg[/url][/QUOTE]

[quote name='AMIGA']Takie "co mi zrobisz jak mnie złapiesz"[/QUOTE]

haha to pozory

Drops dziś z daleka skakał i próbował odstraszać psy, z którymi się moje dziewczyny witały na spacerze - a ten nie podchodził bo się bał, ale skakał i udawał większego niż jest :shock:

Link to comment
Share on other sites

przyszedł DAP - włączyłam - zobaczymy czy to coś pomoże :kciuki: oby!

a kogut dziś też kogucił do psa - nie wiem co mam z tym zrobić właściwie - bo on skacze, odstrasza jak :hmmmm: nie wiem jakie zwierzatko tak się zachowuje - no taki kogutek tchórzyk - puszy się i udaje groźnego, ale jak z nim podeszłam do psa to się chowa za mną :lol: to jest śmieszne, ale np w miejscu gdzie jest więcej psów - jakieś spacery czy coś to będzie uciążliwe, a najgorsze jest to, że on pewnie mysli, że te psy się go boja i uciekają przed nim, a one się trzymaja z daleka od ludzi obcych i to przede mna uciekają - a ten mały bąbel sobie pompuje ego :lol:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie też się boję tego, żeby się nadto nie napompował :shock: a u niego ani skarcić ani nic - panikuje jak się na smyczy sam szarpnie, no ale coraz lepiej jest z braniem smaków z ręki więc mam nadzieję, że lada dzień będzie się dało cośkolwiek za smakołyka wyegzekwować, bo póki co to sukces że cokolwiek bierze

Link to comment
Share on other sites

Ale mój Gordon nie ma żadnych problemów, a zaczął skakać do dużych psów. Nie wiem, jaki błąd popełniłam, że tak się dzieje, ale czytam, co MWaszka pisze o Dropsiku i koguceniu i wypisz wymaluj widzę Gordona. Z tą różnicą, że jak się wydrę, to Gordon wraca do potulności;-) Aaaaa... i nie ma problemów z pobieraniem smaczków z ręki:lol:


Ale trzymam kciuki za dalszą socjalizację Dropsika:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

ja na Dropsa nie mogę się wydzierać - poza tym jednak myslę, że Gordon to coś innego - Drops był pogryziony bardzo dotkliwie, teraz boi się psów i robi to by je odstraszyć od siebie, ale tez od suczek, które stały się dla niego wielką podporą - Pepie niufa uszka i się przymila, z Luną próbuje się bawić więc on chce być ich samcem :lol: i przez to mi leje po domu bo sobie dodaje animuszu dziad jeden!
a Gordon jest przeciez reproduktorem, nie ma za sobą traumy wiec on jest po prostu kogutem twardzielem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Drops ma dziś dzień szczekacza :mdleje: jeszcze chwila i albo dostanę zawału albo go uduszę! [B]co ja mam z tym zrobić[/B] - już tv jest dość głośno włączony, żeby nie słyszał żadnych stuków domowych, ale on co usłyszy to się zrywa ze szczekaniem, a za nim oczywiście moje baby :shock: zwariuję....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Drops ma dziś dzień szczekacza :mdleje: jeszcze chwila i albo dostanę zawału albo go uduszę! [B]co ja mam z tym zrobić[/B] - już tv jest dość głośno włączony, żeby nie słyszał żadnych stuków domowych, ale on co usłyszy to się zrywa ze szczekaniem, a za nim oczywiście moje baby :shock: zwariuję....[/QUOTE]
zrób mu masażyk relaksacyjny :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...