Jump to content
Dogomania

Złoty spaniel z Nowodworu w DS. KRAKÓW - szukamy do wizyty poadopcyjnej!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aha!pragnę zaznaczyć, że ja się nie patyczkuję i że nie każdy dostaje ode mnie psa... pare razy zdarzyło się, że wizyty przedadopcyjne były prowadzone tak, żeby tylko psa się pozbyć i wcisnąć byle komu chętnemu. niestety ja wyznaję zasadę konkretnego prześwietlenia osób :)
dzięki temu nie ma potem problemu :) no i oczywiście technika zniechęcenia :D-psiak może chorować, może miec alergie itp.jesli własciciel pomimo tego jest chętny i widzę że faktycznie mu zalezy-psiak jest jego :D więc nie zabijcie mnie jeśli stwierdzę, że domek się nie nadaje. ja byle komu psiaków nie daje!

Link to comment
Share on other sites

O już jesteś! :multi:

[quote name='chalimala']aha!pragnę zaznaczyć, że ja się nie patyczkuję i że nie każdy dostaje ode mnie psa... pare razy zdarzyło się, że wizyty przedadopcyjne były prowadzone tak, żeby tylko psa się pozbyć i wcisnąć byle komu chętnemu. niestety ja wyznaję zasadę konkretnego prześwietlenia osób :)
dzięki temu nie ma potem problemu :) no i oczywiście technika zniechęcenia :D-psiak może chorować, może miec alergie itp.jesli własciciel pomimo tego jest chętny i widzę że faktycznie mu zalezy-psiak jest jego :D więc nie zabijcie mnie jeśli stwierdzę, że domek się nie nadaje. ja byle komu psiaków nie daje![/QUOTE]
I o to chodzi! Już do Ciebie dzwonię! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chalimala']domek zdal egzamin :D pakować psiaka i przywozić na śląsk :D
rodzinka super :D dzieci uświadomione, wlaścicele tym bardziej :D adresówka już kupiona, zgoda na kastracje i warunki umowy :) już nawet ma uszyte legowisko i nakupowane smakolyki i różne gadżety :D[/QUOTE]

No to super wieści!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chalimala']domek zdal egzamin :D pakować psiaka i przywozić na śląsk :D
rodzinka super :D dzieci uświadomione, wlaścicele tym bardziej :D adresówka już kupiona, zgoda na kastracje i warunki umowy :) już nawet ma uszyte legowisko i nakupowane smakolyki i różne gadżety :D[/QUOTE]
Chalimala zapomniałaś dodać, że Pan zakupił już sobie nawet dresik na spacerki z psem. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dolce vita']Asia napisz do mnie na @ bo mi telefon chyba padł.
(nie słysze jak ktos do mnie dzwoni a i jak ja dzwonie to cos przerywa)[/QUOTE]
Napisałam Ci smsa, mail już dotarł. Ale i tak chciałabym pogadać, bo przez maile i smsy, to się nie dogadamy. ;)



I jeszcze fotki Johnego, których nie wstawiłam wcześniej. :oops:

[IMG]http://i48.tinypic.com/s482om.jpg[/IMG]

[IMG]http://i50.tinypic.com/11t0a5u.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/2z4y643.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/34p0ups.jpg[/IMG]

[IMG]http://i50.tinypic.com/2iusvvp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Rety, jakie dobre wieści... Kiedy spaniel jedzie i jak? Jaka to odległość? Czy państwo sami go odbiorą? Czy jak?

Tato Gosi, która przez kilka dni tymczasowała spaniela, jak się dowiedział, że pies pilnuje swojego podwórka (hmm wpadka z kotem :roll:) to się prawie rozpłakał, że pies u nich nie został, bo taki mądry, że pilnuje swojego i taki kochany :lol:

Pytałam o transport, bo gdyby były jakieś problemy, to bonsai_88 pisała na transportowym, co następuje:
[quote]Przypominam, że często jeżdżę na trasie Śląsk-Kraków. Jeżeli komuś będzie potrzebny taki transport [oczywiście w 2 stronę też] to proszę o kontakt TELEFONICZNY pod numerem 793-391-851. Na PW mogę nie odpowiadać, ponieważ padł mi komputer i w efekcie będę się teraz rzadko pojawiać.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]przepraszam bardzo!!!!
czy ktoś mnie może oświecić? zadzwonila dziś do mnie pani - nie doszla wlascicielka johnego, że mial tam dojechać w sobote, potem osoba zajmujaca się adopcją nie odbierala telefonów itp. p czym nie doszla rodzina dostala wiadomość że piesek trafil do innego domu??????????!!!!!TAK SIĘ NIE ROBI!ludzie byli super!a tu jakieś komplikacje nastąpily...wytlumaczcie mi to, bo czegoś nie rozumiem!
szkoda mojego czasu! prosze więcej o wizyty mnie nie prosić, bo widzę, że co niektórzy nie szanują wogóle wolnego czasu innych![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Chalimala, przepraszam Cię za obecną sytuację, przepraszam również "niedoszłych" Państwa spaniela. Jest mi bardzo przykro, że nie zostali potraktowani poważnie.

Rozumiem Twoje wzburzenie i mam nadzieję, że ktoś tu się pilnie pojawi z NAPRAWDĘ DOBRYM wytłumaczeniem dla tej sytuacji. To jakiś absurd...

Myślę, że nikt też nie będzie zaskoczony naszą decyzją, ale dojrzewamy powoli do tego, aby nie wozić psów do adopcji czy DT po Polsce... To już jakiś kolejny "cudowny przypadek", chociaż mam nadzieję, że to jakieś tragiczne nieporozumienie i zostanie to wyjaśnione. I to szybko.

[SIZE=1]Bardzo przepraszam za tę formę, ale nie mogę zlikwidować pogrubienia tekstu :shake:[/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chalimala'][COLOR=Red][B]przepraszam bardzo!!!!
czy ktoś mnie może oświecić? zadzwonila dziś do mnie pani - nie doszla wlascicielka johnego, że mial tam dojechać w sobote, potem osoba zajmujaca się adopcją nie odbierala telefonów itp. p czym nie doszla rodzina dostala wiadomość że piesek trafil do innego domu??????????!!!!!TAK SIĘ NIE ROBI!ludzie byli super!a tu jakieś komplikacje nastąpily...wytlumaczcie mi to, bo czegoś nie rozumiem!
szkoda mojego czasu! prosze więcej o wizyty mnie nie prosić, bo widzę, że co niektórzy nie szanują wogóle wolnego czasu innych![/B][/COLOR][/QUOTE]

Nie dziwię się Twojemu wzburzeniu i pomimo, że z obecnym DT spaniela nie mam nic wspólnego, to i tak Cię przepraszam za taką sytuację...

Z tego, co rozumiem, spaniel jest nadal w DT u dolce vity, czekam więc niecierpliwie na relację z tegoż DT i wyjaśnienie tej sytuacji. Bo w kotka i myszkę bawić się nie będziemy, [B][U]jako że umowa o DT została podpisana, proszę o wiadomość, gdzie przebywa spaniel i jaka była umowa z przyszlym DS. [/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, to jest u znajomych Dolce Vity (wczoraj wieczorem dostałam smsa). Wspominała mi jeszcze przed wizytą, że jakby ten domek z Łazisk nie wypalił, to jacyś jej znajomi są chętni na psa.
Od kilku dni nie mogłam się do niej dodzwonić, wysyłałam smsy, pisałam że według mnie psiak powinien trafić do domu sprawdzonego przez Chalimalę, ponieważ Ci ludzie byli pierwsi i wizyta przebiegła rewelacyjnie. A do tego poczynili już kroki w kierunku posiadania psa (adresówki, legowisko, itp).

Nie jestem zadowolona z tego co się stało, a szczególnie ze zwodzenia tych ludzi do ostatniej chwili...
Jest mi po prostu wstyd, choć nie miałam wpływu na decyzję... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Zaraz, chwileczkę. W umowie jest wyraźnie napisane, że to MY podejmujemy decyzję, gdzie pies idzie do DS. Nie rozumiem więc, na jakiej podstawie pies poszedł "po znajomości" do ludzi, o których NIKT z dogo nie ma pojęcia? Gdzie jest umowa o DS?[/QUOTE]
Akurat brakiem kontaktu z dolce vitą nie jestem specjalnie zdziwiona; jakoś i mnie trudno było do niej dodzwonić się wieczorem tuż przed wyjazdem spaniela.Odpisała jedynie, że " z jej strony przyjazd psa aktualny , ale nie jest w stanie dzisiaj rozmawiać".
Jestem zniesmaczona tym całym zamieszaniem.Mam nadzieję, że dolce vita nam to wyjaśni.
Tak robić nie wolno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...