Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

Witam,
[B]Jp[/B] po nazwie przydomku oznacza Japonie ale moze tez oznaczac domene na platformie int. lub [I]Jurist Person[/I], a w sportach Agility skrot ten oznacza czesc treningu [I]Jumping.[/I] Jezeli chodzi o katalog Przydomkow FCI ,JP to na pewno Japonia a te smieszne literkowe skroty jak A.K-JP lub K-Y JP to tak jak nasze przyimki [U][I]z od dla[/I][/U] lub w innych jezykach [U][I]from von van van de des av[/I][/U] .My mamy te mozliwosc a takze inne narodowosci, ze nasze nazwy moga byc odczytywanie, choc czasami blednie,ale moga byc odczytane a japonskie krzaczki :shake: np. [URL]http://abcdog.jp/main00.htm[/URL]
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak to prawda,wszyskie nazwy pisane sa bez spacji i duzymi literami wyjatek stanowia przyimki [I][U] i und end.[/U][/I]..zapisane przez wlasciciela jako [I] [U]&[/U][/I] a co do rzeczownika [U][I]dar[/I][/U] to pewnie zostal uznany przez jakiegos poliglote za przyimek badz partykule :eviltong: i wyladowal na koncu :roll:
pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]@marthee[/B]
tzn.Ty zglaszasz przydomek w formie w jakiej jest zarejestrowany w kraju np.
[U][I]z Gangu Dlugich[/I] [/U] :lol: a mundrale zapisuja GANGUDLUGICH (Z) lub [U] [I]z Dobieszynskich kniej :cool1:[/I][/U] DOBIESZYNSKICHKNIEJ(Z) [U][I]z Czartowego Pola[/I][/U] :evil_lol: CZARTOWEGOPOLA (Z) itp. np.jak bedziez miala [U][I]Przy ukochanej Andzi i Szelce z malinowych pol[/I][/U] :diabloti: to zmienia na UKOCHANEJANDZIISZELCEZMALINOWYCHPOL (PRZY) ale juz [U][I] U Anki & Szeli w malinach[/I][/U] ANKI&SZELIWMALINACH(U) :eviltong: nie wiem tez czy ilosc liter nie jest ograniczona:shake:

Link to comment
Share on other sites

Akurat mnie ten problem nie dotyczy, bo chce mieś jednoczłonowy przydomek, który dopiero będę rejestrować, już od razu w FCI (nowy regulamin).
Mam kilka pomysłów, niestety te najlepsze są zarezerwowane, ale niektóre z nich mają JP na końcu, co by dawało mi szansę na zarejestrowanie przydomka o takim samym brzmieniu ale np z PL na końcu...:loveu: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']a jak długo w praktyce czekamy na zatwierdzenie przydomka ??[/quote]


Iwonko masz na myśli włacznie z tym kiedy możesz odebrać potwierdzający papierek czy kiedy jest już zatwierdzony? ;-))

U nas przydomek zatwierdzili po jakichś 3 miesiącach, ale papierek dostaliśmy chyba po 6 :shake: (tak wysyłali nam z łodzkiego oddziału)

Link to comment
Share on other sites

Ja dostalam po 2.5 miesiaca i zeby bylo smiesznej znalazlam go najpierw w katalogu FCI a potem biegiem dzwonilam czy juz maja. No wiec mieli (chociaz czekalam az szefowa z poczty wroci) i za 2 dni dostalam papierek ;)...
Ja mam przydomek [B]Angel Beagles[/B]. A aniolkow w katalogu jest mnostwo ale takiego jak moj nie bylo ....;)

Link to comment
Share on other sites

ja mialam milion pomyslow lacinskich angielskich i ku mojemu zakoczeniu hehee juz ktos przede mna wymyslil "moje" przydomki z czego bylam bardzpo niezadowlona :angryy: no jak smieli ..:angryy: :eviltong:

dlatego polecam wymyslac przydomki z glowy bez zadnego odniesnia do hodowanej rasy itp ( w raze zmiany rasy przydomek zostaje neutralny - bo wymyslajac przydodmek dla chihuahua nazwiemy hodolwe "slodziutkie kruszynki z kokardka" a potem zmienimy nastawienie na amstafy i glupio bedzie wygladal na wystawie pies np GANGSTER Słodziutkie kruszynki z kokardka albo MORDERCA słodziutkie kruszynki z kokardka)

MOj przyodmek to wynik sledzenia starych polskich filmów a dokladniej filmu pt. Halo szpicbrutka :) i tam spiewali o zemskcie ( nie mowiac zemsta ale uzywajac slangu zlodzieji i rzezimieszkow) a ze ja cos ogluchlam w tym momencie jak spiewali dlatego przekreclilam nazwe i zglosilam przydomek w przekreconym znaczeniu :) i modle sie by mi zarejestrowali :)

wyslalm nawet niesmiale zaptyanie do ZKwP czy cos wiadomo i czekam na odpowiedz :) eheh ( no wkocu mineły tylko 2 miesiace)

Link to comment
Share on other sites

My mamy
Dreams Become A Reality FCI :cool3:

długi, bo długi, ale za to jaki fajny :cool3:

i imię psa może być bardzo krótkie np:

MY Dreams Become A Reality FCI ;)

chyba, że będą zwolennicy np:

MY LITTLE BOY RESULT IN THAT MY Dreams Become A Reality FCI :diabloti: buahaha to by była już przesada :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tak samo ja... już mam połowę kartki A4:roll:
I wciąż nie wiem czy wymyślać nowe czy spróbować wysłać te co już na liście są (z tym cholernym JP na końcu) tylko że dodając PL:eviltong:

Ostatnio naet taki fajny wymyśliłam ale chyba nic nie znaczy...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem']Wczoraj na stronie fci ukazał się Nasz przydomek - składaliśmy na niego tydzień po światówce. Wpisaliśmy tylko jeden i od razu nam zarejestrowali[/QUOTE]

Własnie mam dylemat czy podać kilka przydomków czy jeden wszystkie mi sie podobaja ale chyba podam jeden(angielski i nie zwiazany z psami półocy gdybym chciała hodowac kiedys inną rase co jest mało prawdopodobne:lol: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem']My mamy przydomek MARYNIAX od mojego nazwiska Maryniak :lol:[/quote]
Fajnie:lol:

A słuchajcie, ja mam taką jedną nazwę, na której mi zalezy, ale ona już w spisie FCI widnieje, z tym dopiskiem [B]JP. [/B]Czy myślicie że jak dodam w formularzu do nazwy [B]PL[/B] na końcu, to mogą przyjąć? :diabloti: :razz:

Z góry dzięki

Link to comment
Share on other sites

Zawsze możesz spróbować ale jak ci bardzo zależy to jako drugą i trzecią propzycję daj jeszcze jakieś inne wariacje na temat.... Ja jako pierwsze miała Bis Jakaranda a jako drugie Nova Jakaranda, więc jedno i drugie na inną literę. Może jeszcze coś innego można wymyslić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jakaranda']Zawsze możesz spróbować ale jak ci bardzo zależy to jako drugą i trzecią propzycję daj jeszcze jakieś inne wariacje na temat.... Ja jako pierwsze miała Bis Jakaranda a jako drugie Nova Jakaranda, więc jedno i drugie na inną literę. Może jeszcze coś innego można wymyslić.[/quote]
No jasne... Inne propozycje też mam:diabloti:
Zobaczymy. Za tydzień ide z propozycjami:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...