Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
arima

Przydomki FCI- już można sprawdzić

Recommended Posts

[quote name='arima']Dostałam dziś to na maila
[URL="http://www.fci.be/affixes.asp?lang=en&sel=8"]http://www.fci.be/affixes.asp?lang=en&sel=8[/URL]
Super, duże ułatwienie przy wymyślaniu:))
Mój już tam jest[/quote]

[B][I]A można nieco jaśniej :oops: ??? Z tłumaczeniem na polski :oops: ???[/I][/B]
[B][I]My English is very very bad :oops: .......[/I][/B]

[B][I]No i masz Ci los :angryy: !!! Niech to jasny szlag....... Mój przydomek zajęty, drugi pieczołowicie wymyślony i skrywany również :placz: :angryy: :placz: ....... [/I][/B]
[B][I]I co ja teraz, biedny robaczek, pocznę :oops: ???!!![/I][/B]

[quote name='asiek']Niestety ja takowego nie posiadam a do zwiazku najwczesniej wybiore sie moze w przyszlym tygodniu[/quote]

ja to Ci zazdroszcze :roll: ja mam ten problem bo do Łodzi mi nie podrodze więc będe musiała spróbować wszystko faxowo pocztowo załatwic :roll:

[quote name='Kika']Nie macie gdzieś pod ręką takiego wniosku żeby przesłać faxem, bo ja ostatnio byłam w swoim oddziale ale nie miał kto go znaleźć :-(:-([/quote]

na stronie Związku Głównego masz w regulamiach i formularzach do wydruku ;-)

[quote name='coco'][B][I]No i masz Ci los :angryy: !!! Niech to jasny szlag....... Mój przydomek zajęty, drugi pieczołowicie wymyślony i skrywany również :placz: :angryy: :placz: ....... [/I][/B]
[B][I]I co ja teraz, biedny robaczek, pocznę :oops: ???!!![/I][/B][/QUOTE]
będziesz wymyślał od nowa:evil_lol: Fajnie, że jest ta lista, bo inaczej byś wysłał tą swoją propozycje i czekał. Potem by wróciła i miałbyś robote od nowa

Ale lista nie jest pełna. Ja nie widzę ani swojego zarejestrowanego w FCI przydomka, ani tego, który miałam wcześniej a FCI odmówiło rejestracji twierdząc, że taki już u nich jest zarejestrowany....

[quote name='jo-jo']ja to Ci zazdroszcze :roll: ja mam ten problem bo do Łodzi mi nie podrodze więc będe musiała spróbować wszystko faxowo pocztowo załatwic :roll:

na stronie Związku Głównego masz w regulamiach i formularzach do wydruku ;-)[/quote]

DZięęęęęęęęęęęki dobra duszo!!!

[quote name='Kika']DZięęęęęęęęęęęki dobra duszo!!![/quote]

od czego wkońcu tu jestem ;-))

ja sama będe rejstrować ale na szczęści mojego przydomka póki co odpoukc nima a wiadomo chce od razu z FCI mieć 8) tylk ojak tu do Łodzi dotrzec

[quote name='Kika']To co mi jo-jo przypomina jest dla starych wniosków w ZKwP - tak mi się coś o uszy obiło,że to inna forma.[/quote]

nie wiem ja wiem że taki mozna wysyłać do Związku podobno! nie jestem pewna...

[quote name='karenina']Niektore sie dubluja to fakt..[/quote]

a przypadkiem nie dublują się te które sa z rżnych krajów ??

[URL="http://zkwp-chorzow.aleson.net/06przydom.html"]http://zkwp-chorzow.aleson.net/06przydom.html[/URL]

Tu jest nowy druk zgłoszenia przydomka.

Powiedzcie , co się dziej jeżeli już taki przydomek lub bardzo zbliżony jest na liście?

ja mam pytanko bo złozyłam dwa tygodnie temu o wydanie przydomka i tak szukałam w tym spissie i niestey dwa sie znalazły szkoda bo podobały mi sie...:razz: o ale napisałm piec przydomków wiec ktorys z listy razcej zostanie przyjety....chociaz tak szukałam znajomych przydomka i nie znalałam czy to sa stare aktualizacje? czy jak...
dzieki za odpowiedz

[quote name='melinda:-)']ja mam pytanko bo złozyłam dwa tygodnie temu o wydanie przydomka i tak szukałam w tym spissie i niestey dwa sie znalazły szkoda bo podobały mi sie...:razz: o ale napisałm piec przydomków wiec ktorys z listy razcej zostanie przyjety....chociaz tak szukałam znajomych przydomka i nie znalałam czy to sa stare aktualizacje? czy jak...
dzieki za odpowiedz[/quote]

o ile dorze zrozumiałam to pierwszy twoj wybrany jest już ale pozostałych nie ma ? jezeli tak to wybiorą oś z tych pozostałych 8)