Jump to content
Dogomania

Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...


majqa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewno w duchu tak ale Sylwuś, te... cholery... nie mają czasu chyba na żadne wspominki. Co wyprawiają to mała bania. :-( Nic tylko w dupska lać. ;-)
Będę miała więcej czasu, napiszę, a tak w ogóle to zapraszam, sama zobaczysz jak się mają. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']A na jaki temat się dzisiaj wściekła ?
Nastąpiła zmiana w zakwaterowaniu ?
Przecież było już w miare dobrze .[/QUOTE]
Nie, zmiana żadna. Po prostu, przekrzywił się jej znów dekiel. :angryy:
Było dobrze i widać było nudno! :angryy:
Tak to ja mogę do usr... niewiadomej coś kupować, zabezpieczać, sprzątać.
Wczoraj, jakby tego było mało załatwiła pomarańczową zabawkę. Wyrzuciłam, otóż nie wszystko. Dziś jej, mam nadzieję reszta, wyszła z kupą.

Doigra się, kupię kaganiec i założę na ten durny pysk na zimę a zdejmę latem. :angryy:
Jak to zobaczyłam to zamarłam, poczułam ucisk za mostkiem, szczękościsk i bezdech.

I pomyśl, że ja bym ją wyadoptowała i ktoś w wychuchanym domku zastałby to co ja. Niejeden wpadłby w furię, zrobił głupolowi krzywdę, a dopiero potem pomyślał i może zapłakał (albo nad krzywdą głupola albo stanem sprzętów). :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']A masz jakieś pancerne pomieszczenie ?
Izuś , ona w innym domu by wylądowała na bruku po pierwszym swoim występie .[/QUOTE]
Niestety, nie mam ale zaczynam mieć plan, by kupić jakiś silos. ;-)
Właśnie dożynam Cześkę Zoranem tyle, że to taka robota głupiego, bo ona łapie coraz większą kondycję. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']A do kompletu drugą waryjotke Klare jej daj .[/QUOTE]
A powiem Ci, że znów ją przeszmuglowałam na miejsce Hanki, przed dom i... nastała cisza! Skończyły się dźwięki rysowanej szyby. Owszem, puszczam ją z psami ale wraca na przód i... sukces. Klara ma Cześki dość, wymięka przy niej i ucieka od tej Pardubickiej na schody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...