Jump to content
Dogomania

Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 12.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marymek']Ben, Halszka :loveu: Ale ja ich dawno nie widziałam :loveu: Chyba wpadnę Was odwiedzić :evil_lol:
Z Franią moją kochaną spotkam się za tydzień, i za dwa :loveu:[/QUOTE]
No my się na obiecany spacer chcieliśmy umówić, ale jak nie cieczka, to noga w gipsie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A będziecie jutro trzymać kciuki za Franię i Marcina? :evil_lol:
To będzie ich deeeebiut w pełnym tego słowa znaczeniu, beze mnie na wystawie :cool3:[/quote]
Będziemy trzymać kciuki :kciuki: Frania kocha Marcina (masz konkurencję :evil_lol:), także sobie poradzą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Będziemy trzymać kciuki :kciuki: Frania kocha Marcina (masz konkurencję :evil_lol:), także sobie poradzą :loveu:[/QUOTE]
Żeby tylko ładnie biegła, to potem będzie jak z płatka:cool3:
Marysia, gdzie na MP się wybierasz? I czy na MP musi być pies zgłoszony na wystawę, czy wystarczy rodowód?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Żeby tylko ładnie biegła, to potem będzie jak z płatka:cool3:
Marysia, gdzie na MP się wybierasz? I czy na MP musi być pies zgłoszony na wystawę, czy wystarczy rodowód?[/quote]
Nawet rodowodu nie trzeba ;-)
Najbliżej to Będzin 27 lipca, potem dopiero we wrześniu Chorzów, może Wrocław tylko nie pamiętam kiedy jest, reszta to Rybnik, Zabrze, Kielce, no i co tam jeszcze po drodze wpadnie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']a ty ze swoim nie chcesz?:razz:[/quote]
Mój nie jest psem wystawowym ;-)

Ja dzisiaj wybywam w góry i wracam jutro późnym wieczorem, także gdybyś Kasiu mogła wysłać mi sms'ka jak poszło Frani i Marcinowi w Wa-wie, to byłabym Ci wdzięczna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']:laola::laola:

Frania dzisiaj na wystawie międzynarodowej w Warszawie wystawiana przez mojego MARCINA :loveu: [B]w porównaniu z suką z klasy pośredniej zgarnęła RASĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B]
:laola::laola:[/quote]i od razu sie zdrowieje!!!!!Gratulacje!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...