Jump to content
Dogomania

Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.


ab-agnieszka

Recommended Posts

  • Replies 902
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']ambo jest u nas w kolejce do hoteliku...niestety 2 psiaki nam wracają więc czekanie sie przedłuzy...:-([/quote]Bardzo, bardzo dziekujemy za pamiec o Ambusiu :Rose:

Ambus to dobry pies, bardzo kochany. Wiele psow z przyklejona latka ze schroniska, juz za brama okazuje sie byc zupelnie inna. Opinia ze schroniska nie zawsze jest wiarygodna.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ambo ma ten przykurcz łapki jako pozostalosc po nosówce. Pies trafil do schroniska chory, w stanie skrajnego zaglodzenia. Zdjecia powinny byc na pierwszej stronie.
Mimo, ze Ambus jest przekochany do ludzi, nie ma szczescia, nikt go nie chce adoptowac. Wiadomo, ze wymagalby troche pracy i socjalizacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ab-agnieszka']Dzisiaj zwalnia nam sie miejsce w hoteliku musimy poczekac jeszcze dwa tygodnie aby miec pewnosc czy aby psiak nie wroci. Ambo moze powoli sie szykowac do wyjazdu.:lol:[/quote]


Ambo nawet nie wie, co ciotki bullomaniaczki mu szykują!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Ambo nawet nie wie, co ciotki bullomaniaczki mu szykują!:multi:[/quote]
wkrótce się dowie;)
[B]cioteczki, same nie utrzymamy ambo. liczymy na waszą pomoc finansowo-bazarkową.
prosimy o deklaracje miesięczne, jednorazowe, każda wpłata na wagę złota.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale super!!! Znalazło się wreszcie rozwiązanie dla Ambusia :loveu: Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek i zwolni miejsce dla kolejnej bidy :razz:

Dziewczyny, jak już Ambus będzie w hoteliku, dawajcie znać tutaj co jakiś czas co tam u niego słychować... jestem bardzo ciekawa jak się będzie sprawował ;)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam rano z Ab-Agnieszka, podalam namiary do kierownika. Jesli chodzi o transport, to ja niestety samochodu przez miesiac nie bede miec (mialam wypadek w piatek), ale kierownik na pewno Ambulka zawiezie, tak do 200 km maksymalnie powinien dac rade.
Jeszcze raz wielkie dzieki za pamiec o Ambulku :Rose: Jak wroci Reno2001 z urlopu to pogadamy o bazarkach na Ambo. Ja deklaruje 30 zl miesiecznie na niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Napisze do moda, zeby zmienil tytul, ze potrzebne wsparcie dla Ambo. Bo Atik chyba nie zaglada na ten watek.

[B]Cioteczki[/B], czy widzicie szanse na adopcje dla takiej biedy jak Ambo?[/quote]

ulka, może niech przepisze wątek na ab-agnieszkę.ona zawsze "przejmuje" wątki jak zabieramy psiaka i potem w 1 poście robi rozliczenie.

szansa jest na pewno...tylko musimy pomóc szczęściu w odnalezieniu drogi do ambo ;) bo się chyba trochę zagubiło:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ulka, może niech przepisze wątek na ab-agnieszkę.ona zawsze "przejmuje" wątki jak zabieramy psiaka i potem w 1 poście robi rozliczenie.

[/quote]

[COLOR=Green][B]Witam.
Zgodnie z prośba Ulka18 watek zostal "przepisany" na ab_agnieszkę - czyli pierwszy post jest juz postem ab-agnieszki.
Jeżeli nie udałoby sie zmieniac tytułu (jest to tzw. stary wątek) poproszę o PW i wtedy ja go zmienie.
Jutro oczyszczę watek z "hopek" - będzie i mniej stron i "przejrzyściej".

Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...