Jump to content
Dogomania

Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.


ab-agnieszka

Recommended Posts

  • Replies 902
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maupa4'][COLOR=Green][B]
Jutro oczyszczę watek z "hopek" - będzie i mniej stron i "przejrzyściej".

[/B][/COLOR][/quote]

[COLOR=Green][B]Witam.

Wątek "oczyściłam" z klasycznych "hopek".
W związku z tym z 72 a może i 74 stron zrobiło się "tylko" 36 ale ... zostawiłam całą historię: wszystkie ogłoszenia, historię choroby, deklaracje i wszystkie nadzieje (nawet te rozwiane nadzieje) na dom ...

Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ab-Agnieszka[/B], a nie przestraszylas sie glosu kierownika? Kierownik to naprawde fajny gosc, gdzie on juz z psami nie byl, a my z nim, bo czasami razem jezdzimy :cool3:
Zadzwonie do Ciebie wieczorem, bo teraz nie moge o psich sprawach rozmawiac, po pracy pędze do dealera, zeby rozpoczac procedure naprawy mojego auta zalatwionego w piatek przez jednego z 1800 pijanych kierowcow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'][B]Ab-Agnieszka[/B], a nie przestraszylas sie glosu kierownika? Kierownik to naprawde fajny gosc, gdzie on juz z psami nie byl, a my z nim, bo czasami razem jezdzimy :cool3:
Zadzwonie do Ciebie wieczorem, bo teraz nie moge o psich sprawach rozmawiac, po pracy pędze do dealera, zeby rozpoczac procedure naprawy mojego auta zalatwionego w piatek przez jednego z 1800 pijanych kierowcow.[/quote]


matko - Ulka18 - a czemu Aga miała się wystraszyć:crazyeye: przecież kierowników takich to ze swieczką szukać w innych schronach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']matko - Ulka18 - a czemu Aga miała się wystraszyć:crazyeye: przecież kierowników takich to ze swieczką szukać w innych schronach:loveu:[/QUOTE]
Andzia, chodzilo mi o glos kierownika, niezwykle tubalny przy przywitaniu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, jak do tej pory mamy jedną jedyną deklarację na ambo 30zł....jakoś trudno mi uwierzyć, że przez ten cały czas-przez te lata na dogo ambo nie znalazł tutaj ludzi, którzy mogli by choć trochę wspomóc go finansowo:shake:jeśli nie będzie deklaracji to....nie wiem jak to będzie. nie zapominajcie że my [B]NIE JESTEŚMY FUNDACJĄ![/B] tylko zupełnie prywatnymi osobami, nie mamy możliwości zbierania kasy na psiaki inaczej niż żebrając na dogomanii.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']cioteczki, jak do tej pory mamy jedną jedyną deklarację na ambo 30zł....jakoś trudno mi uwierzyć, że przez ten cały czas-przez te lata na dogo ambo nie znalazł tutaj ludzi, którzy mogli by choć trochę wspomóc go finansowo[/quote]
No niestety Ambo nie doczekal sie pomocy, jak widac po wątku kilka osób sie nim interesuje. Trzeba by zmienic tytul wątku, ze potrzebne deklaracje na hotelik dla weterana schroniskowego Ambo z Mielca.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, przejrzałam caaaaały watek.
ambo nie ma ani jednego dobrego zdjęcia.:shake:
ostatnie zdjęcia na których w miarę go widać są z 2007 roku! te z kwietnia tego roku są ciemne i z za gęstych krat.
dobre zdjęcia to podstawa do tego by ogłaszać psa.
znalazłam tekst doddy i jej deklarację wirtualnego opiekuna.
doddy, chciałam zapytać czy nadal jesteś jego opiekunką? i jeśli tak, to czy możemy liczyć na twoje wpłaty gdy pies będzie w hotelu ?

ogólnie strasznie dołująca historia, może gdyby pies miał dobre zdjęcia to nie siedziałby tak długo w schronisku. nie widziałam też ogłoszeń poza allegro:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wiemy, ze dobre zdjecia to podstawa. Prawda jest bolesna, w mieleckim schronisku NIE ma gdzie robic zdjec, w tej chwili nie ma kawalka zielonego miejsca, bylo jeszcze ze 2 lata temu, stad zdjecia z 2007. Przed schroniskiem jest betoniarnia i wiele firm, ani kawalka placu. Zdjecia jakie sa wstawiam na [url=http://www.mielec.bezdomne.com]Schronisko dla zwierząt bezdomnych w Mielcu[/url].
Ale jesli ktos wchodzi na allegro to skad bedzie wiedzial, ze zdjecia sa z 2007 i co w tym nieteges, ze sa sprzed 2 lat? Ambo nic sie nie zmienil.

Link to comment
Share on other sites

ula, chodzi mi o takie zdjęcia bez krat, w miarę jasne, na których psa będzie widać. te stare w zieleni też nie są dobre bo zniekształcają sylwetkę psa. jest np. wielka głowa i reszty nie widać albo zdjęcie robione z góry, z bardzo bliska...one nie są dobre...wybacz że się czepiam;) ale gdyby trochę się postarać to na pewno można by zrobić psu ładne foty-nawet w kojcu lub przed nim.
po prostu można każdego psa pokazać na zdjęciach lepiej i gorzej.
myślę też że może większe by mogło być ambusiem zainteresowani jesli zdjęcia pojawiały by się częściej niż ok.raz w roku.

a nie możecie zabierać psów na spacery poza teren schroniska?:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wiadomosc od kierownika.[/B]
[quote] Temat: różne
Od: "Profil1"
Data: Śr Lipca 22 2009, 10:45 am

[B]Boksiu ma usuniętą trzecią powiekę,[SIZE=3] [COLOR=red]a Ambo-Arnold pozbawiony męskości.[/COLOR][/SIZE] Szczeniak suczka z kuchni poszła do adopcji do tej Pani co pisała. [/B][/quote]
Zdjecia zrobi p.Iza za kilka dni, gdy Ambo bedzie opuszczal izolatke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Kochani, jesli uwiniemy się do końca lipca to mogę zabrać chłopaka z Opola i zawieść do Bogatyni, za free. Tylko trzeba zebrać te deklarację, może jakieś spamy po ciotkach??? Dajmy mu szanse!!![/quote]
było by wspaniale tylko tych deklaracji nie widać...a mi jest już i tak wstyd, że tak żebram:oops:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, ja też nie lubie prosić a już nie mówiąc o żebraniu. Ale dogomania trochę uczy pokory. I teraz wiem że to nie wstyd. Jak zarabiałam trochę więcej to zawsze pomogłam, a teraz nie mam za bardzo z czego. Kredycik zaplace i po kasie. A swoich 5 psów trzeba nakarmić. Poprosze jeszcze raz znajomych, może w końcu komuś serce drgnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...