Jump to content
Dogomania

Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS


AngelikaXD

Recommended Posts

[quote name='pinkmoon']Nie astkowe, kundelkowe :loveu:

No dobra... macie:

[IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/timba/timba5.jpg[/IMG]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173360-Nie-znamy-siAE-ale-i-tak-ciAE-kocham-Timba-z-DAE-brA-wki[/url]

(Agnieszko przepraszam za offtopowanie na wątku Piecza... tfu, niuńki :diabloti: )[/QUOTE]

śliczna dziewczynka i taka radosna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania z poznania']Agnieszko, zawsze możesz rozwodem zagrozić :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Lepiej nie, bo to jeszcze wykorzysta i weźmie nogi za pas :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Mój mąż podejmował już wiele bezskutecznych prób, aby się ode mnie uwolnić, między innymi składał reklamację moim rodzicom, twierdząc, że po ślubie ujawniły się moje wady ukryte. :eviltong::diabloti:

Szkoda, że biedaczek nie wiedział, że roszczenia wynikające z gwarancji już się przedawniły :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AmKasia']Dobrze,Pieczara zostanie Pieczarą :D Męża trzeba słuchać,a nie biedakowi grozić rozwodem :D

Kaszle troszkę,ale coraz mniej :D Właściwie to tylko na spacerach.Teraz jest z moją siostrą i jej narzeczonym,dalej super grzeczna :D[/QUOTE]

Cieszę się bardzo :lol:
Dziękuję Wam, że tak się nią wspaniale opiekujecie.:loveu:

Ja już niuni zaplanowałam pobyt u nas na najbliższe kilka dni:
- piątek - śniadanie, zwiedzanie domu i ogrodu :evil_lol:, obiadokolacja, a wieczorem kąpiel i suszenie przed kominkiem :cool3:
- sobota - śniadanie, wizyta u weta, spacer po okolicy, obiadokolacja i wieczorne leniuchowanie,
- niedziela - śniadanie, spacer po osiedlu - zapoznanie z lokalnymi stróżami posesji, obiadokolacja, popołudniowy seans filmowy i leniuchowanie do nocy

:stupid::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Ja już niuni zaplanowałam pobyt u nas na najbliższe kilka dni:
- piątek - śniadanie, zwiedzanie domu i ogrodu :evil_lol:, obiadokolacja, a wieczorem kąpiel i suszenie przed kominkiem :cool3:
- sobota - śniadanie, wizyta u weta, spacer po okolicy, obiadokolacja i wieczorne leniuchowanie,
- niedziela - śniadanie, spacer po osiedlu - zapoznanie z lokalnymi stróżami posesji, obiadokolacja, popołudniowy seans filmowy i leniuchowanie do nocy

:stupid::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Widać,że Ci 4 łapek w domu brakuje....Pieczarka do raju trafi :cool3:

A na męża nie narzekaj,bo takich to ze świecą szukać :eviltong: a skoro mówi,że Pieczareczka mu się podoba to przegłosowana zostaniesz niestety :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666']Widać,że Ci 4 łapek w domu brakuje....Pieczarka do raju trafi :cool3:

A na męża nie narzekaj,bo takich to ze świecą szukać :eviltong: a skoro mówi,że Pieczareczka mu się podoba to przegłosowana zostaniesz niestety :evil_lol:[/QUOTE]

Brakuje mi nie tylko 4 łapek, ale też 5 klepki :evil_lol::diabloti:

To wszystko oczywiście żart, przeglądałam dzisiaj w internecie strony z wycieczkami zagranicznymi i tak mi się jakoś skojarzyło :p

A męża to mam naprawdę wspaniałego ;):loveu:

[B]Pinkmoon [/B]- sesje fotograficzne będą, a jakże, tylko że ze mnie taki fotograf, jak z koziej ..... trąba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']zdradzę wam tajemnicę!

agnieszka32 sama nazywa pieczarkę pieczarką, choć wcale nie chce się do tego przyznać!:diabloti::diabloti::diabloti:

aguś, wybacz:loveu:

p.s.
plan pobytu superowy![/QUOTE]

Dziewczyny,to imię po prostu pasuje do niej jak ulał :D Oryginalne,przykuwa uwagę,a co najważniejsze,fajnie się mów do niej Pieczarka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']No, Agnieszko, jak wyjdziesz z Piczką na spacerek to na bank zostaniesz sensacją roku u siebie w mieście, już w lutym :diabloti:[/QUOTE]

No właśnie, nie za bardzo mam gdzie z nią u siebie wyjść, tu gdzie mieszkam, to odludzie, szkoda.... :p

Ale jak pojadę z nią do miasta, do Szczecina, to już w poczekalni u weta wywołam sensację:
Pyt: "z czym tu pani do nas przyszła?",
Odp - "z chorą Piczką" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Black][B]wyprawy do SPA będą często w palnie , a na śniadanie szwedzki stół ??;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

Jakie tam SPA, Alicja? Zwykła wanna albo kabina z hydromasażem - co sobie niunia życzy :evil_lol:
A co do szwedzkiego stołu dla psa, to mój mąż na bank by się wtedy ze mną rozwiódł - on biedaczek szwedzki stół to widział tylko w hotelu :evil_lol:, bo u mnie na śniadanie to jedynie jajecznicę dostaje :diabloti::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']
Ale jak pojadę z nią do miasta, do Szczecina, to już w poczekalni u weta wywołam sensację:
Pyt: "z czym tu pani do nas przyszła?",
Odp - "z chorą Piczką" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]:shiny:
hahaha! twój wet na zawał padnie jak się u niego pojawisz z chorą piczką!:mdleje:
to imię jest BOMBOWE!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote]hahaha! twój wet na zawał padnie jak się u niego pojawisz z chorą piczką![IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/mdleje.gif[/IMG]
to imię jest BOMBOWE![IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/quote]

haha, ja też miałam takie skojarzenia... ale nie chciałam mówić:D a tu widzę hit sezonu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']

Ale jak pojadę z nią do miasta, do Szczecina, to już w poczekalni u weta wywołam sensację:
Pyt: "z czym tu pani do nas przyszła?",
Odp - "z chorą Piczką" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Agnieszko, ale jak pójdziesz z chorą Piczką to obiecaj mi, że założysz też kapelutek z piórkiem i kwiatkiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...