Jump to content
Dogomania

Czy wiesz dlaczego nazwali mnie ... Durszlak?


morisowa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdyska25']Jak coś to w nd możecie ścigać Tomka (pewnie pomoże ;) ).
Mnie nie będzie- stuuuudia.

No ale za to udało się wyjść z Refrenem i spółką i nie stracić paluszków przy wyciąganiu :p[/QUOTE]

Gratuluję całych paluszków :)
Pewnie Go będziemy ścigać, bo z niektórymi w dwie osoby to też za mało.

[quote name='APSA']Kojarzycie może jakieś aktualne bazarki ogłoszeniowe? :???:[/QUOTE]

Też takowych szukam od tygodnia, jeżeli Wam się gdzieś obije o oczy wklejcie proszę link :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Ok ale potrzebne beda wszystkie dane , telefony i zdjecia chlopaczka......
Zawsze dostawalam nr. konta i kwote do wyslania.....[/QUOTE]

Wyślij mi swój adres mailowy,to podam Ci wszystkie informacje.Czekam teraz na zdjęcia Durszlaka,bo nie umiem ich skopiować z wątku(chyba,że sama potrafisz to zrobić...).
Dzisiaj był spacerek na wybiegu.Ale szaleństwo!!!

Link to comment
Share on other sites

Bałagam Cioteczki jeżeli znacie kogoś z Tłuszcza lub okolic pomóżcie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216074-Rudy-zagin%C4%85%C5%82-w-t%C5%82uszczu-woj.-Mazowieckie.-Pomocy!!!?p=17803764#post17803764"]http://www.dogomania.pl/threads/216074-Rudy-zagin%C4%85%C5%82-w-t%C5%82uszczu-woj.-Mazowieckie.-Pomocy!!!?p=17803764#post17803764[/URL]

Rozgłaszajcie, podnoście.
To Rudzielec z mojego banerka. Pliss POMÓŻECIE!!!!

Link to comment
Share on other sites

Rudzielec był dziś na pierwszych zajęciach w ramach programu "fajny pies, ale bezdomny". Uczył się skupiania uwagi na przewodniku oraz siadania na komendę. Oczywiście wszystko pozytywnie, paróweczki i kliker :) Siadanie szło mu... z trudem, tzn ciężko było go nakierować na pozycję siad, jak nie dostaje przysmaku to skacze ;) ale myślę, że chłopak się ogarnie.

No i przy okazji zauważyłam, że ma problemy z prawą tylną łapą, migdalena - widziałaś coś wcześniej? Nikt z wolontariuszy mi nie zgłaszał problemów, więc na razie zakładam, że może śle stanął, coś sobie naciągnął. Ale jak mu nie przejdzie, to martwię się, że to problem z biodrem :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...