Jump to content
Dogomania

Czy wiesz dlaczego nazwali mnie ... Durszlak?


morisowa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='APSA']Pozwolę sobie skopiować:
[video]www.youtube.com/watch?v=9dLC-sryQQo[/video]

O, chyba wklejanie filmów przestało działać.[/QUOTE]

Już chyba jakiś czas temu :(

[quote name='Aimez_moi']Fajowy jest Siteczek.....tylko gdzie On tak popyla?.....:)[/QUOTE]

Sitek ogólnie raczej mało popyla, da się z nim normalnie iść :) No, ale jak tu nie olać latarni???
Migdalena, skoro APSA wkleiła ti filmik, zwróć proszę uwagę, bo mnie niepokoi jego kulenie na prawą tylną łapkę.
Nie wiem czy to u niego normalne. Za mało go znam.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie tak się zastanawiałam czy to nie chodziło o Donkę, ale chyba masz rację, że coś migdalena pisała.
Ja bym to określiła, bardziej, że ta łapka jakoś dziwnie wygina mu się na bok i jakby zostawała. Nie chcę się mądrzyć, bo absolutnie żadnym fachowcem w tej dziedzinie nie jestem, ale może on ma zwichnięty jakiś staw????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Na pewno Sitek kulał.
Może dysplazja?[/QUOTE]

APSA Ty się na pewno znasz na tym lepiej. Nie wiem jakie objawy dokładnie mają psiaki z dysplazją, ale Sitek chodzi trochę tak jakby mu ktoś przetrącił zadek? Czy to można jakoś leczyć w tych warunkach?

Link to comment
Share on other sites

Mam filmik z niedzieli z Sitkiem w roli głównej :) Postaram się jak najszybciej go wkleić.
Zgłosiłam to kulenie do zeszytu, ale oprócz tego na wszelki wypadek porozmawiałam o tym z lek. wet., więc jest szansa, że Sitek będzie miał wreszcie zrobione prześwietlenie i diagnozę zo się dzieje z tą łapką. Strasznie wyciąga ją do tyłu jak idzie i tak się dziwnie przechyla. Ale chyba go to bardzo nie boli, bo ciągnie jak szalony :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam kiedy obrobić tych filmików, więc na razie dla pocieszenia oczu wkleję zdjęcie Sitkowej mordeczki kochanej.

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/221/mdurszlakglowaimg7886.jpg[/IMG]

NIestety na weekend wyjeżdżam, więc dopiero po nim usiądę do obróbki filmików.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...