Jump to content
Dogomania

Rufus już w swoim domku :>


AniaGucio

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='AniaGucio'][b]po stokroć dziękuję!![/b][/QUOTE]

Ja dziękuję po stopięćdziesęciosiedmiokroć;-) i po pięćdziesięciokroć Poli:-)
A tak poważnie bardzo, ale to bardzo dziękujemy za pomoc. Im szybciej go wykastrujemy i umieścimy u Pati, która zajmie się wychowaniem chłopaka, tym szybciej będzie mógł znaleźć swój dom!!!
Chłopak zostawi swoje klejnoty na Kosiarzy... To jedyne miejsce, gdzie zgodzili się go przechować kilka dni po kastracji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Witam! Ja raczej tak skromnie... Chciałbym tylko poprosić na PW o numer konta na Rufuska i wpłacić 50 zł. Może chłopakowi się przyda... :lol:[/QUOTE]

Jednak dobrych ludzi jest jeszcze dużo, choć naprawiają krzywdy nie przez siebie wyrządzone. Ja też dziękuję w imieniu Rufuska. Musi to być wyjątkowe zwierzę, skoro zjednoczyło tyle poczciwych serc :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Już wysłałem przekaz...

Na wszelki wypadek daj znać, proszę, czy doszły w poniedziałek, bo już raz mi na dogo cyferki konta się pokręciły... :oops:

Ale mam nadzieję, że tym razem było wszystko w porządku... :lol:[/QUOTE]

Pieniążki już wpłynęły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luczater']Właśnie przed chwilą wysłałam 157 zł. Są to pieniążki "w spadku" po Karmelku.[/QUOTE]

PROSZĘ O SPROSTOWANIE.
Na pierwszej stronie przeczytałam, że wpłaciłam 157 zł. Tak jak napisałam, kwota ta pozostała po akcji zbiórki na Karmelka. Psiak ma już domek, więc w związku z brakiem sprzeciwu pieniądze przelane zostały na Rufusa.
Owszem, ja wysyłałam pieniądze ze swojego konta ale są one własnością wszystkich tych wspaniałych ludzi, którzy wstąpili do "Klubu Karmelka" :razz:.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149256-Karmelek-pojechaA-do-domu-Ale-miny-mamy-pokerowe[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luczater']PROSZĘ O SPROSTOWANIE.
Na pierwszej stronie przeczytałam, że wpłaciłam 157 zł. Tak jak napisałam, kwota ta pozostała po akcji zbiórki na Karmelka. Psiak ma już domek, więc w związku z brakiem sprzeciwu pieniądze przelane zostały na Rufusa.
Owszem, ja wysyłałam pieniądze ze swojego konta ale są one własnością wszystkich tych wspaniałych ludzi, którzy wstąpili do "Klubu Karmelka" :razz:.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149256-Karmelek-pojechaA-do-domu-Ale-miny-mamy-pokerowe[/URL][/QUOTE]

No właśnie się zastanawiałyśmy z Ewą jak to napisać... bardzo przepraszam... zaraz poprawię!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']No właśnie się zastanawiałyśmy z Ewą jak to napisać... bardzo przepraszam... zaraz poprawię!![/QUOTE]

Dziękuję za sprostowanie. Przeprosiny, jeśli już, to należą się między innymi Ewci ... ona również należała do tego klubu :p .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luczater']Dziękuję za sprostowanie. Przeprosiny, jeśli już, to należą się między innymi Ewci ... ona również należała do tego klubu :p .[/QUOTE]

Teresko, to ja powiedziałam Ani, żeby napisała, że wpłaca Luczater:-) Wydawalo mi się, że wiemy doskonale, że pieniążki zostały po akcji zbieranie na Karmelka. Przyznam, że ani ja, ani moja przyjaciółka Ania J. nie mamy problemu z tym pod jakim hasłem pieniądze docierają do Rufusa. Najważniejsze, że są:-) Ale oczywiście jak sobie życzysz, to Ania zmieni zapis;-)
Mam tremę przed poniedziałkiem, wtedy wieziemy Rufuska do kliniki na kastrację. Trzymam kciuki, żeby wyniki miał dobre i żeby kastracja doszla do skutku. No i żeby nie szczekał, bo tam zdaje się nie bardzo mogą trzymac takie szczekające psiaki... A on tak bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.... Narazie najbardziej z Anią ale jesteśmy dobrej myśłi i wierzymy, że pokocha jeszcze kogoś:-)
Bardzo dziękuję wszystkim, którym los tego pięnego psiaka nie jest obojętny. Wystarczy mu tej tułaczki, za moment pojedzie do Patrycji, a stamtąd mam nadzieję do własnego domu, gdzie w końcu zakotwiczy na dłużej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Teresko, to ja powiedziałam Ani, żeby napisała, że wpłaca Luczater:-) Wydawalo mi się, że wiemy doskonale, że pieniążki zostały po akcji zbieranie na Karmelka. Przyznam, że ani ja, ani moja przyjaciółka Ania J. nie mamy problemu z tym pod jakim hasłem pieniądze docierają do Rufusa. Najważniejsze, że są:-) [/QUOTE]

Po części masz rację. Tylko, że ja nie czułam się z tym komfortowo. Teraz sytuacja jest klarowna. Dzięki.

Jeśli chodzi o Rufusa ......... jestem dobrej myśli. Skoro Patrycja weźmie go pod swoje skrzydła, to będzie dobrze ;). Od niej wszystkie psiaczki wyjeżdżają tylko do bardzo dobrych domków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Będę tuż po 15 u Rufusa, a Ty Aniu jak pisałaś będziesz u niego już o 13. Czy on będzie na czczo?[/QUOTE]

Rozmawiałam z opiekunem Rufusa i prosiłam, żeby go nie karmił w poniedziałek, ale na wszelki wypadek jeszcze się do niego odezwę i przypomnę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...