Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

[quote name='Rubi18']Puszek z nr 4 pojechał dzisiaj do nowego domu:)[/QUOTE]

Dzięki za informację:)szczęścia mały:loveu:

[quote name='& Gloria &']Z nowym domem Tośki mam kontakt przez forum bydgoskiego schroniska ;)[/QUOTE]

To fajnie:) mam nadzieję że domek dobry:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Schronisko w Kielcach-Dyminach przyjęło niedawno takiego cudaka:
[/QUOTE]

Pamiętacie?

Dupelek Bilbo- ma ok. roku

[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8481/img1034uv.jpg[/IMG]

[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4519/img1030md.jpg[/IMG]

Młody wygląda teraz tak:

przed:

[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/553057_152548934896537_1154928790_n.jpg[/img]

po:

[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/554386_152548668229897_18259946_n.jpg[/img]

i szuka już domku! Jego historia:

Bilbo ma max 1,5 roku i bardzo smutną przeszłość za sobą Po, jak się później okazało, miesiącu koczowania na jednej z ulic Kielc trafił w końcu do schroniska w Dymianach 21.12.2012. Nie będąc pewni dalszych losów zwierząt, które pozostaną tam, kiedy ŚTOZ Zwierzak opuści schronisko, staraliśmy się zabrać stamtąd jak najwiecej zwierząt. I tak Bilbo trafił do Starachowic. Miał zapewniony i sprawdzony dom stały, i transport bardzo daleko. Niestety Bilbo się rozchorował, a w konsekwencji choroby powiększyła mu się drastycznie przepuklina - musiał być operowany. Zwolniliśmy to miejsce dla innego psiaka w potrzebie.
Dziś Bilbo jest już całkowicie zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, trwale oznakowany mikroczipem i ostrzyżony.
Słowem ..... gotowy do adopcji.
Tak opisuje Bilbo jego tymczasowa opiekunka:
Bilbo jest bardzo ufnym, towarzyskim, przyjaznym i ciekawskim pieskiem. Łatwo obdarza zaufaniem. Uwielbia towarzystwo dzieci, dorosłych i zwierząt (także kotów).
Zachowuje czystość w domu.
Kocha zabawę oraz długie spacery. Jego plan dnia generalnie opiera się na najedzeniu, zabawie i spacerach.
Nienawidzi nudy. A równocześnie pozostawiony sam w domu nie niszczy, nie piszczy, nie szczeka. Czeka na opiekuna
Zawsze stara się być w centrum zainteresowania. A jak nikt nie zwraca na niego uwagi, staje na tylnych łapach i zaczepia przednimi, aby o sobie przypomnieć."

Link to comment
Share on other sites

ale przystojniak się z niego zrobił :)

a ja się coraz bardziej martwię, piszą do mnie ludzie zainteresowani Białaskiem, ale są tak nie poważni że szkoda gadać... pies jeszcze nie szuka nowego domu, ale mam maile typu "mojemu synkowi się pies spodobał, chcemy go, kiedy możesz go nam przywieźć" albo "szukam psa dla córeczki" - no kurde.. nikt nawet nie pyta jaki ten pies jest, jaki ma charakter, czy się nadaje do dzieci... albo pytanie "a jak nie zjadzie domu to pójdzie do schroniska? szkoda go, macie możliwość go zostawić?"... bez sensu to całe ogłaszanie, nikt go nie szuka...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście uzyskanie informacji na pemat psa z naszego schroniska graniczy z cudem!!! Przez telefon niczego się nie dowiedziałam, facetowi nie chciało się nawet przeszukać teczek z kartotekami ;/ Dzwoniłam również do wolontariuszek ,ale żadnej akurat nie było wschronisku. Będą natomiast jutro i osobiście sprawdzą co u grzywki. Ja niestety jestem od 9:30 do 18 w pracy dlatego nie mogę więcej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ja pisałam chyba...
Nie mam nikogo innego kto może sprawdzić, nie masz możliwości?[/QUOTE]

Będę może jutro na chwilę wiec sobie zapiszę żeby sprawdzić, w razie czego dam znać. Niestety zdjeć nowych ewentualnie nie będzie bo zostałam pozbawiona aparatu przez złodziei :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Andzia69 co prawda to nie metryczka ale info całe jest:) ślicznota z niego:loveu:
tylko dane do kontaktu jeszce podaj, co?:)

[/QUOTE]

[B]Andzia69 [/B]podaj proszędane do kontaktu dla Bilbo to zrobię ogłoszenie

cafeanimal dla Białaska: [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Bialasek,112072[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym tyg Biały trafi do DS.. w poniedziałek mam dostać informację :) Domek znany, dobry, pies się do dziewczyny kleił, ma mieszkać z nią i jej mamą i od czasu do czasu z ojcem, który jest marynarzem.
Trzeba go tylko sprawdzić na koty, bo w domu mieszka 15letnia kotka, jak wszystko pójdzie ok to będzie można go usunąć z pierwszej strony ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...