Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

[quote name='Energy']
Może ktoś kto miał takie problemy się wypowie...[/QUOTE]
Aż takich, żeby z zębami leciał to nie miałam, ale po tym, jak groomerka go pokaleczyła to już żaden inny fryzjer nie chciał go strzyc bez głupiego jasia. Gotuje się kurczaka, dzieli na malutkie kawałki, na początku jedna osoba podsuwa kawałki kurczaka pod nos, a druga czesze/ścina, a potem stopniowo faza: pociągnięcie grzebieniem, kurczak, pociągnięcie grzebieniem, kurczak, dwa pociągnięcia, kurczak, trzy pociągnięcia, trzy kawałki kurczaka. Codziennie, a nawet dwa, trzy razy dziennie choćby minutę albo dwie.

Link to comment
Share on other sites

polecam cwiczyc z psem codziennie kilka razy dziennie po doslownie minute...
ja ze swoim yorkiem ktory dostawał oczopląsu, drgawek i wpadał w panike jak brałam maszynke tak pracowałam... nie jest szczesliwy z tego podowu ale juz nie ucieka, nie dygocze i stoi cierpliwie aż skończe...pewnie nigdy tego nie polubi ale grunt ze sie juz nie boi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Taki jak Myszka:shake:
Anita_happy potrzebujemy informacji o nim, wypełnij proszę metryczkę z 1 postu.[/QUOTE]

byłam..widziałam...malucha...rozruszal sie - stan wizualny - Mysza miała super look w schronie w porównaniu...piesol kontaktowy - DROBIAZG STRASZNY..mniejszy od Myszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Taki jak Myszka:shake:
Anita_happy potrzebujemy informacji o nim, wypełnij proszę metryczkę z 1 postu.[/QUOTE]

[quote name='anita_happy'][B]radomski PUDEL - na bank to to samo źródło co pudle z pseudoh. - juz potwierdzone...ludzie sobie z rąk do rąk psa przekazywali az do schronisk a trafuł

[IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/niepelnosprawne/3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/niepelnosprawne/1.jpg[/IMG]


[/B][/QUOTE]



[SIZE=3][COLOR=black][B][U]INFORMACJE OBOWIĄZKOWE:[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][/COLOR]
[LIST]
[*][COLOR=black][B][SIZE=3] Imię: BRAK
[/SIZE][/B][/COLOR]
[*][COLOR=black][B][SIZE=3]Wiek: +10lat
[/SIZE][/B][/COLOR]
[*][COLOR=black][B][SIZE=3]Płeć:samiec[/SIZE][/B][/COLOR]
[*][SIZE=3][COLOR=black][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] nie[/COLOR][/SIZE]
[*][COLOR=black][B][SIZE=3]Wielkość: micro /moze ma z 5/6 kg
[/SIZE][/B][/COLOR]
[*][SIZE=3][COLOR=black][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] 0 692 407 681 /anita/ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=3][COLOR=black][B]Miejsce pobytu[/B] Radom schronisko
[/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=3][COLOR=black][B]Zdjęcie[/B] jw[/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=3][COLOR=black][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: kontaktowy
[/B][/COLOR][/SIZE]
[/LIST]
[COLOR=black]
[U][B]Informacje dodatkowe:[/B][/U]
[/COLOR]
[LIST]
[*][COLOR=black][B]Odrobaczenie:[/B] tak[/COLOR]
[*][COLOR=black][B]Szczepienia:[/B] pw. wsciekliźnie
[/COLOR]
[*][COLOR=black][B]Problemy zdrowotne:[/B] starosć - bielmo na oku - prawdopodobnie nie dowidzi /nie obija sie o meble!/
[/COLOR]
[*][COLOR=black][B]Inne problemy[/B] zaniedbane futerko
[/COLOR]
[*][COLOR=black][B]Kontakt z innymi psami/dziećmi/kotami[/B]:do ludzi - ok, mieszka w biurze z terierem/samcem/ , paronastoma szczylami - OK
[/COLOR]
[*][COLOR=black][B]Link do wątku: BRAK
[/B][/COLOR]
[*][COLOR=black][B]Krótki opis[/B][B]: potrzeba pilnie DT - bo to staruszek
[/B][/COLOR]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']byłam..widziałam...malucha...rozruszal sie - stan wizualny - Mysza miała super look w schronie w porównaniu...piesol kontaktowy - DROBIAZG STRASZNY..mniejszy od Myszy[/QUOTE]

Moze tego wsadzic do Arktyki? Jej Pudlis idzie do domku...zajrzyjcie do watku..pozar.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16067570[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[LIST]
[*][B][SIZE=3][COLOR=Red] [SIZE=2][COLOR=black]Imię: brak
[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B]
[*][SIZE=2][COLOR=black][B]Wiek: 10-15lat
[/B][/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=black][B]Płeć: sunia
[/B][/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=black][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] nie[/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=black][B]Wielkość: mała/średnia
[/B][/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=black][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] 692486565, [email][email protected][/email]
[/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=2][COLOR=black][B]Miejsce pobytu[/B] Schronisko w Pabianicach
[/COLOR][/SIZE]
[/LIST]
[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1053/p1000326z.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4711/p1000328f.jpg[/IMG]
[LIST]
[*][SIZE=2][COLOR=black][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: [/B]jeszcze jej nie znam:([/COLOR][/SIZE]
[/LIST]

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć bo nie chciała sie ruszyć, nawiązać kontaktu. Leżała skulona i tyle:-( Podobno stan uzębienia kiepski, więc i z jedzeniem kiepsko:-( Musimy jej pomóc, zabrać ją gdzieś gdzie mogłaby spokojnie dożyc ostatnich chwil, bo w schronisku przy obecnym mega przepełnieniu to jest do uśpienia:-( Leży w łazience bo tam w miarę cicho i ciepło. Jest z jamniczkiem, więc ma towarzystwo. napewno pod kupą filcu jest stęchła skóra, pewnie jest mokra i zmarznięta:-(

proszę was o pomoc, na cito:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15'][SIZE=2][COLOR=black][B]Wiek: 10-15lat[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Jeśłi ona faktycznie ma aż tyle lat to jest niesamowicie wybarwiona, czarne pudelki w tym wieku bardzo czesto są już "przyprószone", siwe...
Wstawiłam suńkę - ma nr 21, dałam jej roboczo imię Misia, bo BRAK ma już nr 20 ;)
Proszę o ogłoszenia dla Misi...

Link to comment
Share on other sites

nasz wet w schronie lubi trochę zawyżać wiek. On dał jej od razu z grubej rury 15lat! ja myśle że mam niej, ale nie chciałam jej stresować zaglądaniem w zęby, a takie ocenianie po wyglądzie jest bez sensu. Postaram sie dowiedzieć coś więcej o niej, albo żeby dokładniej sprawdzili i ja obejrzeli.
Na początku myślałam że to mini komandor bo one maja takie dredy, ale po bliższym przyjrzeniu to raczej pudel:(

myślicie że znajdzie sie dla niej taki ludź co pozwoli jej dożyć spokojne starości w ciepłym domku??
bo ja bym ja wzięła, bo kocham pudelki, ale moi rodzice nie chcą starego, bo boją sie ponownego rychłego rozstania:( więc moge pomarzyć. Tym bardziej że dużo nie ma mnie w domu więc i tak mama by sie zajmowała psem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...