Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

[quote name='ala123']Dziękuję Equus za podpowiedź i zaproszenie na wątek:lol:.
Przyszłam tutaj z suczką biegającą po Szczebrzeszynie (woj.lubelskie),głodną i wychudzoną,zaniedbaną: nieczesaną, niestrzyżoną, chociaż - jak się ostatnio okazało- mającą włascicieli. Ludzie ci chcą sunię oddać i dlatego tutaj jesteśmy.
Na razie nie mamy lepszych zdjęć,może w sobotę uda się ją namierzyć i porobić lepsze.[/QUOTE]
OK, wstawiłam ja na pierwszą i ma nr 21 - czekamy na uzupełnienie wiadomości.
Jeśli chodzi o imię to może być jakieś robocze -z imieniem jest łatwiej z ogłoszeniami, jak ludzie dzwonią, jak chcesz o coś dopytac itd. Co do wielkości to wystarczy podać żę np. średnia, mała itp - nie trzeba dokładnej wagi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']OK, wstawiłam ja na pierwszą i ma nr 21 - czekamy na uzupełnienie wiadomości.
Jeśli chodzi o imię to może być jakieś robocze -z imieniem jest łatwiej z ogłoszeniami, jak ludzie dzwonią, jak chcesz o coś dopytac itd. Co do wielkości to wystarczy podać żę np. średnia, mała itp - nie trzeba dokładnej wagi ;)[/QUOTE]

dziękuję dziewczyny za pomoc! dzisiaj coś więcej się o niej dowiem i napiszę; wczoraj sunia wpadła pod samochód,bo biegała jak zwykle po ulicy, na szczęście nic poważnego jej się nie stało, w związku z tym musiałśmy podjąć ciężką decyzje o umieszczeniu jej w hoteliku w Chełmie ( ciężką,bo hotelik to 300zł + karma, a kasa oczywiście pusta,ale hotelik zaczeka z płatnością ). Jak sie zcegoś dowiem ,napiszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']łowicki Ferdek będzie u mnie na bezpłatnym domu tymczasowym od niedzieli, z powodu mojej sytuacji, byłabym wdzięczna za niewielkie nawet wsparcie skarpety na zakup karmy dla niego.[/QUOTE]
To super! A jaką chcesz dla niego karmę? Bo ja mam możliwość zamówienia z hurtowni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']będzie jadł to co moje, bo ja nie mam możliwości karmić ich oddzielnie Royal C mini sensible, to nie jest tania karma, więc jakiś wkład w jej zakup, bo jestem teraz bez pracy.[/QUOTE]
A są wskazania, zeby go karmić Royal C mini sensible? :crazyeye: Bo mi wet mówił, ze jak się psa zacznie karmic karmami tego typu to potem są problemy z wprowadzaniem normalnych...
Zastanów się czy nie lepiej jednak postawić na osobne karmienie, przecież i tak nie będą wszystkie jeść z jednej miski (ja przy małym mieszkaniu dawałam obcym psom jeść po prostu... w toalecie, zeby mu moje nie przeszkadzały), poza tym nie masz pewności jak Ferdek zachowuje się przy jedzeniu i czy nie trzeba go będzie jednak rozdzielać. Za około 70zł można kupić 2,5kg Royal C mini albo... 15kg Brita... Myślę ze sparawa godna rozważenia? Zastanów się, bo na ile mu starczy te 2,5kg...

Link to comment
Share on other sites

Royal C sensible nie jest karmą weterynaryjną, ale dla wrażliwych psów (więcej o 20 zł od zwykłej mini) a moje takie są, wiesz,że mam staruszkę, a mój bolonczyk źle toleruje inne karmy. U mnie karma stoi cały czas, bo maltasia tak skubie bo 3 krokieciki, więcej naraz nie zje. Ja nie proszę o zakup worka karmy, tylko jednorazowy datek na karmę, który zagospodaruję wedle uznania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']U mnie karma stoi cały czas, bo maltasia tak skubie bo 3 krokieciki, więcej naraz nie zje. Ja nie proszę o zakup worka karmy, tylko jednorazowy datek na karmę, który zagospodaruję wedle uznania.[/QUOTE]
No to będziesz miała jazdę ;) Jak by Ferdek był jak moja Lara to by się nic w tej misce nie ostało :D Ja muszę pilnować, żeby pudel zjadł co trzeba bo u mnie pełna miska nie może stać - dla Lary nie isteniej pojęcie "najedzenia" :D
Dobra - ja się nie wymądrzam już dalej bo to i tak Energy rządzi kasą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']dziękuję dziewczyny za pomoc! dzisiaj coś więcej się o niej dowiem i napiszę; wczoraj sunia wpadła pod samochód,bo biegała jak zwykle po ulicy, na szczęście nic poważnego jej się nie stało, w związku z tym musiałśmy podjąć ciężką decyzje o umieszczeniu jej w hoteliku w Chełmie ( ciężką,bo hotelik to 300zł + karma, a kasa oczywiście pusta,ale hotelik zaczeka z płatnością ). Jak sie zcegoś dowiem ,napiszę[/QUOTE]
dowiedziałam się na razie,że sunia miała na imię Narka,dotychczasowa właścicielka twierdzi,że została zaszczepiona przeciwko wirusówkom ale nadal nie wiem kiedy,bo nie może znaleźć książeczki,jest tylko zaświadczenie ze szczepienia przeciwko wściekliznie;jest sredniej wielkości - poniżej kolana,chuda,waży ok.8kg,na razie trochę wystraszona.
dziękuję za ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume'] Ja nie proszę o zakup worka karmy, tylko jednorazowy datek na karmę, który zagospodaruję wedle uznania.[/QUOTE]

Mshume mam problem z komputerem, miałam wczoraj dostęp tylko przez krótki czas, a w związku z tym co się zadziało w dt u Arktyki, tam go spędziłam. Dlatego piszę dopiero dziś, oczywiście otrzymasz pomoc, wyślę Ci 100 zł do zagospodarowania wg potrzeb Ferdka.
[quote name='Equus']
Dobra - ja się nie wymądrzam już dalej bo to i tak Energy rządzi kasą ;)[/QUOTE]

Bez jaj:cool3:ja ją tylko z musu trzymam u siebie;)

Link to comment
Share on other sites

Hej,
nie będzie potrzeby, bo już znalazłam Ferdziowi super domek w którym znajdzie się w niedzielę. Wielkie dzięki za gotowość pomocy :) A z tą sytuacją u Arktyki to nie mogę się otrząsnąć :(
Czy są jakieś pudlowate do 5 lat i w wadze do 7 kilo?[quote name='Energy']Mshume mam problem z komputerem, miałam wczoraj dostęp tylko przez krótki czas, a w związku z tym co się zadziało w dt u Arktyki, tam go spędziłam. Dlatego piszę dopiero dziś, oczywiście otrzymasz pomoc, wyślę Ci 100 zł do zagospodarowania wg potrzeb Ferdka.


Bez jaj:cool3:ja ją tylko z musu trzymam u siebie;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Hej,
nie będzie potrzeby, bo już znalazłam Ferdziowi super domek w którym znajdzie się w niedzielę. Wielkie dzięki za gotowość pomocy :) A z tą sytuacją u Arktyki to nie mogę się otrząsnąć :(
Czy są jakieś pudlowate do 5 lat i w wadze do 7 kilo?[/QUOTE]
Super wieści, DZIĘKI:loveu:
Jeśłi chodzi o sytuację z Arktyką to ja wciąż jestem w szoku:shake:
A pudlowate do 5 lat to pieski nr 5,16,18,20 i 21, o wagę trzebaby jeszcze dopytać na maila albo telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam zajeeeeeeeeeeeeeefajną wiadomość :D Jazon dzisiaj znalazł nowy dom ;) ludzie fajni , od jakiegoś czasu przychodzili go wyprowadzać na spacer .. i chyba gdzieś w mojej okolicy mieszka, bo właśnie widziałam go na spacerze :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']a ja mam zajeeeeeeeeeeeeeefajną wiadomość :D Jazon dzisiaj znalazł nowy dom ;) ludzie fajni , od jakiegoś czasu przychodzili go wyprowadzać na spacer .. i chyba gdzieś w mojej okolicy mieszka, bo właśnie widziałam go na spacerze :D[/QUOTE]
O rany! Super!
Tzn. tak po prostu ze schroniska go wzięli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']O rany! Super!
Tzn. tak po prostu ze schroniska go wzięli?[/QUOTE]

Same dobre wiadomosci dzisiaj[B]...Dudzia sie znalazla[/B], jest bezpieczna...wiem, ze nawet z nia nie musieli pedzic do weta...szukaja Bunia...

[B]Jazon [/B]ma domek...nie moge..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Super wiadomość :)[/QUOTE]

Super:multi::multi::multi:
Jazon w domu:loveu:, Fredzik w domu:loveu:

i... Dudzia się na szczęście odnalazła:multi:szkoda tylko, że drugi psiaczek nie:shake:ale oby się odnalazł.

Malwi, Mshume dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']dokładnie :D adopcja schroniskowa, ale widać że ludzie pokochali Jazona :D[/QUOTE]
O rany jak super!!! Tyle się chłopak nasiedział i naczekał! Powodzenia psiaku!!! Dzięki Malwi za takie dobre info!

I Dudzia się znalazła - ale jest zdaje się problem z transportem do dt...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...