Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

[quote name='Dogo07']Pani na fb mnie pyta o sunie pudelkowatą, a ja tutaj widzę tylko jedną ale taką która nie bardzo lubi inne psy, z silnym charakterem.
Faktycznie nie ma suniek ?[/QUOTE]

Dogo wszystkie aktualne psiaki są wstawione na 1 stronę, nie ma:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Tak sobie myślę że dobrze byłoby jeszcze podawać przy każdym piesku, osobe z dogomanii z którą można się kontaktować, chociażby żeby wiedzieć czy piesek nadal poszukuje domu.
Nie wiem kto zgłaszał Beze.[/QUOTE]

Beza jest dalej do adopcji. Pytałam o nią niedawno, więcej informacji możesz uzyskać tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/120580-Fundacja-SOS-dla-zwierz%C4%85t-Chorz%C3%B3w-Maciejkowice!!!/page76[/url]

Masz rację z dopisywaniem nicku, dzięki:lol:
Choć czasami ktoś sobie o tak zgłasza:cool3:i na tym koniec, co zresztą mnie wkurza i to mocno. Bo po co zgłaszać jak potem nic dalej nie wiadomo ani o psie, ani co z psem. Tyle razy też proszę o uzupełnianie info :shake:

Ale Ty napisałaś o adopcji pudliszona od razu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Dzięki :).
Na fb też ludzie chcą mieć aktualne info ale ja tego czasami nie ogarniam.
Aha, musze chyba zrobić jakiś album z pudelkami, bo widzę że jest zainteresowanie :).
A Was chyba nie ma na fb ?[/QUOTE]

Nie ma, bo mnie nie ma na fb:shake:

Ja wtedy pisałam na wątku i była długo cisza, a JOMA go nam chyba wstawiała, pisałam do niej pw i następnego dnia miałam odpowiedź. :lol:

Dodaj wielkie dzięki :lol: zawsze jak możesz to wstawiaj :lol:

A jeszcze nr 1A - Misiek prawdopodobnie już pojechał do domu, ale nie mam na razie potwierdzenia.

Link to comment
Share on other sites

Melduję posłusznie, że kolega Bąbel - nasz pudel jamniczy - przeszedł dzisiaj szczęśliwie kastrację ( nooo...zaczął nam się wypuszczać w konkury, Casanova jeden...) . Przy okazji wyczyszczono mu zębiska. Dostał najsłabszą z możliwych narkoz - z uwagi na wiek szanownego panicza oraz lekkie szmery w serduszku. Niech tylko mu się dupka zagoi zabierzemy się za serce - najprawdopodobniej Bąbel będzie dostawał leki aplikowane codziennie i po wsze czasy :( Sprawa nie jest groźna, ale nie możemy jej lekceważyć.

Zęby są ok - żaden nie kwalifikował się do usunięcia. Zdrowe i już czyste :) Nie chcę go dzisiaj niepokoić i zaglądać mu do paszczy ( żeby zaspokoić babską ciekawość) - dość miał chłopak na dzisiaj wrażeń . Mam nadzieję, że po czyszczeniu przestanie rozsiewać wątpliwej jakości aromaty z w/w paszczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Pudelkowatego Filipka z Pabianic nie ma już w schronisku.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję Dogo za info:lol:

I to jest właśnie to co lubię, osoba, która go wstawiła nie była łaskawa nam o tym napisać...:shake:


Farmerko cieszę się, że mały przeszedł zabieg bez problemu:lol: Od razu casanowa:cool3:
Mizianko dla Krasnala:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A Tukan ?
Jak myślicie co z nim ?
Nie wiem kogo pytać o tego psiaka.[/QUOTE]

Psot123 jest wolontariuszką w Lublinie, właśnie do niej dzwoniłam, jutro się dowie czy go nikt nie adoptował. W poprzednim tygodniu jeszcze był. Namiary - telefon przy psiaku na 1 stronie jest właśnie na nią.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie jakby potrzebny był jakiś dt dla jakiejś pudelkowatej bidy to moge sie zaoferować. warunek tylko taki że musi to być pies bo moja suka nie toleruje innych suk. Raczej cos mniejszego, spokojnego, max sredniego. Psiak nie moze mieć problemów ze stawami czy kregosłupem bo mieszkam na drugim pietrze. Mieszkam obecnie w mieszkaniu w Olsztynie ze swoim psem. Gdyby ktoś chciał wiecej informacji- proszę o PW. pozdrawiam :)
PS DT bezpłatny z pomocą w zakupie karmy + ewentualnego leczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Ciocie jakby potrzebny był jakiś dt dla jakiejś pudelkowatej bidy to moge sie zaoferować. warunek tylko taki że musi to być pies bo moja suka nie toleruje innych suk. Raczej cos mniejszego, spokojnego, max sredniego. Psiak nie moze mieć problemów ze stawami czy kregosłupem bo mieszkam na drugim pietrze. Mieszkam obecnie w mieszkaniu w Olsztynie ze swoim psem. Gdyby ktoś chciał wiecej informacji- proszę o PW. pozdrawiam :)
PS DT bezpłatny z pomocą w zakupie karmy + ewentualnego leczenia[/QUOTE]
[COLOR=green]
Widziałyście tą super propozycję :) ?![/COLOR]

[quote name='Equus']Mnie też nie ma - jestem antyfb ;) Tu zresztą też mnie prawie już nie ma... Dogo a może byś tu pomogła Energy, bo ze mnie to żadnego pożytku nie ma :([/QUOTE]
[COLOR=green]
Wiecie Dziewczyny, ja kudłaczy nie ogarniam, ale pudelki na fb będę dodawać :).[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Ciocie jakby potrzebny był jakiś dt dla jakiejś pudelkowatej bidy to moge sie zaoferować. warunek tylko taki że musi to być pies bo moja suka nie toleruje innych suk. Raczej cos mniejszego, spokojnego, max sredniego. Psiak nie moze mieć problemów ze stawami czy kregosłupem bo mieszkam na drugim pietrze. Mieszkam obecnie w mieszkaniu w Olsztynie ze swoim psem. Gdyby ktoś chciał wiecej informacji- proszę o PW. pozdrawiam :)
PS DT bezpłatny z pomocą w zakupie karmy + ewentualnego leczenia[/QUOTE]
Pineska SUPER:loveu:
Teraz najbardziej potrzebujacy jest chyba Loczek nr 16. Wiem, że na niego parę osób się deklarowało z pomocą finansową na diagnozę i leczenie więc jakby co to jakieś zaplecze finansowe jest. Pomyśl :)


Dogo07 -dzięki za fejsową pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak Pinesk@ dzięki wielkie:loveu: też myślę, że Loczek i ten ostatni psiak staruszek najbardziej potrzebują pomocy. A przy okazji czy Filcak i Fili wstawione przez Ciebie są dalej w schronie?

[quote name='Equus']Mnie też nie ma - jestem antyfb ;) Tu zresztą też mnie prawie już nie ma... Dogo a może byś tu pomogła Energy, bo ze mnie to żadnego pożytku nie ma :([/QUOTE]

Equss co to znowu jest:cool3:weź mnie nie stresuj, bo Cię zostawię z wątkiem:eviltong:i co wtedy:evil_lol:

Dogo również bardzo dziękuję:loveu:bardzo się cieszę, że chcesz nam pomagać, fb może bardzo dużo zdziałać:loveu:

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

Loczka właśnie sobie szczególnie 'upatrzyłam'. A nie wiecie jak u niego z zachowaniem czystosci? Z tego co czytam mieszka w boksie, pewnie ciężko sprawdzić.. A no i czy Loczek jest typem szczekacza kiedy zostaje sam? Ze względu na rozkład dnia musiałby zostawać 2-3 godziny sam w mieszkaniu, nie codziennie ale 2,3 razy w tygodniu.
Z weterynarzem i ewentualną diagnozą nie będzie problemu, mamy tu wielu wetów a najbliższą lecznicę mam kilka minut od mieszkania.
Póki co niespodziewanie dostałam pilną prosbę (aczkolwiek to jeszcze nic 100% pewne) o tymczas dla ślicznej sunieczki, która pewnie szybko znajdzie domek. Po niej zaraz rezerwuje miejsce dla pudelkowatego, być może Loczusia, będę jeszcze mysleć :)

Nie mam pojecia jak z Filcakiem i Filim, baaaardzo dawno mnie tam nie było ale sobotę przy okazji zajdę do schroniska to sprawdzę i dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ta szczebrzeszyńska sunia w typie pudelka:
[url]http://img821.imageshack.us/img821/6359/pudelkaq.jpg[/url]
jest na początku wątku, w info do uzupełnienia.
Ale ona już dawno domek znalazła.[/QUOTE]

Dzięki za informacje - zdjęłam ją z pierwszej.
Szkoda tylko, ze nikt nas znowu nie powiadomił, że ogłoszenie nieaktualne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...