Jump to content
Dogomania

Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!


danka1234

Recommended Posts

[QUOTE]
ana666,miała dzisiaj go wyciagnąć i przetrzyymać pare dni u siebie puki nie zorganizujemy mu dojazdu na tymczas (do haja bo jest blizej ),jesli potwierdzi że go wezmie.Jesli nie ja zabiore go do siebie ale skoro tam został czy to znaczy ze nie chcieli go nadal wydać czy ana nie była w schronie?
[/QUOTE]

ja oczywiscie podtrzymuje swoja oferte, trzeba jednak dzialac jak najszybciej i ja sobie mysle tak ze trzeba go jutro wyciagnac i jak nie bedzie transpotrtu do mnie to niech go bierze danka1234 lub ktokolwiek kto bedzie w stanie szybciej go wziac pod dach, bo na razie wyglada to tak, my tu gadu gadu, bidu bidu a pies jak zamarzał tydzien temu tak i dzisiaj zamarza ... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='haja']ja oczywiscie podtrzymuje swoja oferte, trzeba jednak dzialac jak najszybciej i ja sobie mysle tak ze trzeba go jutro wyciagnac i jak nie bedzie transpotrtu do mnie to niech go bierze danka1234 lub ktokolwiek kto bedzie w stanie szybciej go wziac pod dach, bo na razie wyglada to tak, my tu gadu gadu, bidu bidu a pies jak zamarzał tydzien temu tak i dzisiaj zamarza ... :([/QUOTE]
Właśnie o to mi chodzi

Link to comment
Share on other sites

To by było trzeba się skontaktować z aną666 kiedy by go mogła wyciągnąć i wtedy by się po niego przyjechało.
Jak ana by go nie mogła przetrzymać to ja morze bym go mogła przetrzymać przez parę godzin (lecz w to wątpię bo nie wiem co rodzice na to)

Link to comment
Share on other sites

a niby kto ma sie skonrtaktowac z aną666 i jak? to chyba Wy jestescie tam na miejscu.ana666 wczoraj mi obiecała na pw ze dzisiaj pójdzie do schroniska,srróbuje wyciagnac Buliego i przetrzyma kilka dni zeby załatwic transport a dzisiaj słowa nie napisała czy chociaż była w tym schronie.
Brak słow na to wszystko.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Niestety ja nie byłam dziś w schronisku więc nie wiem czy była lecz chyba nie.
Ja też bardzo bym chciała żeby Buli już był w ciepłym w domu a nie w schronie marzł.
Nie pisałam z aną więc nie wiem czy by przetrzymała Buliego bo z tego co rozumiem co pisze na wątku to ona by go mogła wziąć i od razu by pojechał do DT...

Link to comment
Share on other sites

czy on żyje w ogóle jeszcze?.....

Ludzie,wyciągnijcie go z tego schroniska!,przecież danka1234 kilkakrotnie pisała,że zabierze go do siebie,chodzi tylko o to,żeby przetrzymać go u siebie głupich kilka godzin,aż Danka po pracy nie dojedzie na miejsce.
Jeśli Buli żyje,niech się ktoś nad nim zlituje,a dziś około 21szej Danka do odbierze.

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o przetrzymanie Buliego kilka godzin to ja sie na to pisze mieszkam niedaleko schroniska i jezeli ana by go wyciągneła z rana to poszłabym z nim od razu do domu i czekała na przyjazd [danka1234], nakarmiłabym go. Więc jeśli to kwestia kilku godzin to nie ma sprawy. Biore to na siebie rodzice do 18 w pracy także spokojnie :) to jak jutro ,wyciągamy, buliego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']jeśli chodzi o przetrzymanie Buliego kilka godzin to ja sie na to pisze mieszkam niedaleko schroniska i jezeli ana by go wyciągneła z rana to poszłabym z nim od razu do domu i czekała na przyjazd [danka1234], nakarmiłabym go. Więc jeśli to kwestia kilku godzin to nie ma sprawy. Biore to na siebie rodzice do 18 w pracy także spokojnie :) to jak jutro ,wyciągamy, buliego?[/QUOTE]

To jest ,kwestia kilku godzin.
Więc potrzebujemy jeszcze kogoś,kto wyprowadzi psinę za bramę schroniska...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']A czy ta danka1234 napewno po niego przyjedzie jutro?[/QUOTE]

Ale,czemu Wy się boicie,że NIE przyjedzie?,przyjedzie nawet nie jutro,a jeszcze dziś wieczorem-gwarantuję.
Ana mnie zna,poznałyśmy się,kiedy zabierałam Ząbka,Ząbek jest z Oborników,jest u mnie od pół roku,
I choćby najbardziej nieprzewidziany wypadek losowy sprawił,że Danusia by nie mogła,to zagwarantowałam Anetce,że Ja zabiore Buliego tak,jak zabrałam Ząbka.
Dom jest najpewniejszy z najpewniejszych,tylko Buli potrzebny...

Link to comment
Share on other sites

nie chce poprostu żeby rodzice wiedzieli bo sie nie zgodzą.
Do 18:00 sa w pracy. Czekam na odp.
Tola możesz do any zadz.? Dajcie mi znac czy mam iść do tego schroniska
po buliego. I jeśli danka dziś przyjedzie po niego
to jeszcze lepiej bo nie spędzi kolejnej mroźnej nocy w schronisku!

Link to comment
Share on other sites

Też napisałam do Anety.
I dzwonie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Oby sie udało.

[SIZE="3"][COLOR="#ff0000"]Dajcie mi potem koniecznie znać gdzie mam sie spotkac z Danką żeby dać jej Buliego. Podajcie jej mój numer albo coś. Ja juz ide. Piszcie do mnie na komm..![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...