Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie wiem czy pokazywać ją wogóle.Jeszcze mleczne ząbki ma.Trzęsie się i piszczy i bardzo mnie się boi.To bezczelna prowokacja,bo suczka w kojcu w nocy została zamknięta.To zrobił ktoś,kto wie,że psy w nocy w domu są i śmiało na podwórze można wejść.Od dzisiaj niestety,te wszystkie,które zaszczepione są będą na podwórzu i to puszczone luzem,mam to gdzieś,niech pogryzą.Jak jednemu się oberwie,to tu poczta pantoflowa działa bez zarzutu i więcej nikomu może nie przyjdzie do głowy włazić tam,gdzie go nikt nie zaprasza.Ja domyślam się kto to jest.Tym raze zrobię "śledztwo",ale jak dorwę to łeb spadnie,nie ręczę za siebie.Co za ku**a,żeby ją szlag trafił,zaraza diabelska.Na pewno teraz czyta i się śmieje,ale ten się śmieje,kto się śmieje ostatni.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ja ostatnio pisalam ale tak dogo szwankowało że nie wiem czy post zostal w ogóle wysłany.
No to jeszcze raz:
proponowałam bazarek dla Foksi ale dopiero koło lutego. A moze ja bym zrobiła zdjecia "'dobytku" i podesłała którejś z was? ma ochotę ktoś poprowadzić bazarek?

edit:
już poczytalam.
To ty Elik jesteś chętna do poprowadzenia? ja w weekend foty zrobię i Ci prześle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']...To ty Elik jesteś chętna do poprowadzenia? ja w weekend foty zrobię i Ci prześle[/QUOTE]
Tak, ponawiałam propozycję.


[quote name='Pipi']bardzo dziękujemy :loveu::multi:[/QUOTE]
Ja też dziękuję x dwa :)

Muszę Wam Cioteczki powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwa.
W dwa dni udało mi się załatwić wsio. Od przekonania o potrzebie zgarnięcia bezdomniaka z pola, poprzez załatwienie Foksi kolegi w hoteliku, do transportu. Chłopak jutro rano startuje z Lublina do Jaktorowa, prosto w objęcia Alinki :loveu:
Uffffffff
A Was kochane Cioteczki bardzo proszę :mad::mad: o zaopiekowanie się nim, jak swoim własnym. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To wspaniałe wiadomości - gratuluję elik - jak zawsze skutecznie i bez rozgłosu :lol:, gdzie kolega ma swój wątek, bo nie wiem jak u was, ale u mnie nie działają poprzednie funkcje np. oglądania założonych przez kogoś wątków.
Na moim banerku jest malutki,kochany, dwuletni szorstki sierściuszek - bardzo czeka i tęskni - ciężko mi wchodzić na jego wątek - łzy mi stają w oczach - może znacie kogoś, kto marzy o takim piesku:cool3::cool3::cool3:, ja niestety nie:placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota']To wspaniałe wiadomości - gratuluję elik - jak zawsze skutecznie i bez rozgłosu :lol:, gdzie kolega ma swój wątek...[/QUOTE]
Dziękuję :) Ja nie działam sama, św.Krzysztof zawsze mi pomaga, bo bardzo Go o to proszę.
Szorstkuś, bo tak się chłopak zwie, ma na razie wątek w lubelskiej części Psów w potrzebie
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178109-Malutki-SzorstkuA-zamarza-na-ulicy-Szukamy-transportu-LUBLIN-WARSZAWA[/URL]
lada chwila (jak się odrobię) będzie miał nowy wątek w mazowieckiej części tego podforum,[B] gdzie Was Kochane Cioteczki serdecznie zapraszam.[/B]
Słodziak straszny z tego psiaka, a jaki rozrabiaka ? Przez to o mały włos nie zaprzepaścił szansy. Ale na jego szczęście było mu co inne pisane. Teraz jedzie już do Alinki :) i na pewno przypadną sobie do gustu z naszą Foksią, bo los ich przed przybyciem do Aliny był jednakowo podły :(

[quote name='Jota']...nie wiem jak u was, ale u mnie nie działają poprzednie funkcje np. oglądania założonych przez kogoś wątków...[/QUOTE]
Enia też się na to skarżyła (chyba na poprzedniej stronie). Pisałam jak temu zaradzić i zdaje się, że ma już ten problem jak to się mówi, z głowy :)
[B]Soreczki, nie na poprzedniej stronie tylko na wątku Bajki- str.11, post 102[/B] :oops:

[quote name='Jota']...Na moim banerku jest malutki,kochany, dwuletni szorstki sierściuszek - bardzo czeka i tęskni - ciężko mi wchodzić na jego wątek - łzy mi stają w oczach - może znacie kogoś, kto marzy o takim piesku:cool3::cool3::cool3:, ja niestety nie:placz:.[/QUOTE]
Zaglądniemy :)

Faktycznie uroczy psiak, a jak bardzo tęskni widać w jego oczach. Niestety wokół niego mnóstwo równie cierpiących oczu :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']Dobrze Elik, to aj obfocę prze weekend dobytek i na meila foteczki powysyłam z jakimś opisem krótkim...[/QUOTE]
Ok. Jeśli będzie coś z ubioru, to wskazane są dość dokłane informacje o wielkości i kolorze.
Jak się czuje Foksia ? Mam nadzieję, że już wogóle nie pamięta o zabiegu :) i jest ok

[B]Najnowsze wieści, jeszcze cieplutkie, prosto z samochodu Aliny, która jest w drodze po Szorstkusia[/B] :)
Foksia czuje się świetnie, rozstawia po kątach uroczego bokserka, który 2 dni temu zawitał w gościnnych progach hoteliku u Aliny :)
Foksia uważa się już za rezydentkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']
Faktycznie uroczy psiak, a jak bardzo tęskni widać w jego oczach. Niestety wokół niego mnóstwo równie cierpiących oczu :-([/QUOTE]

Też to zauważyłam, wyć mi się chce:placz: - widziałaś tego maleńkiego białaska ?

Ciekawe co tam u Foksi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota']Też to zauważyłam, wyć mi się chce:placz: - widziałaś tego maleńkiego białaska ?...[/QUOTE]
One wszystkie są przekochane. Jeśli masz na myśli tą drobinkę stojącą z tyłu za wszystkimi psiurkami, z czarną kufą, to tak. Jej/jego pozycja w stadzie wskazuje jak jest biedny. Nawet choćby tylko w pobliże człowieka nie dopcha się. Wszystkie inne są od niego większe :-(

[quote name='Jota']...Ciekawe co tam u Foksi ?[/QUOTE]
Poczytaj wyżej, chyba pisałyśmy razem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota']Qrcze, a ja zamiast Foksi mam napis [B]Zdjęcie niedostępne, [/B]ale uspokoiłaś mnie że to tylko u mnie coś nie tak.
Pipi odwołuję swoją prośbę :lol::lol:!!![/QUOTE]
Nie wiem czemu, ale na moim kompie tak w pracy, jak i w domu też mam to co i Jotka :(
Chyba wczoraj skarżyłam Ci się na to Enia - pamietasz ?
Soreczki za offfa
Wiecie jakie okropne warunki na drodze ? Alina jechała godzinę i udało się jej przejechać aż 20 kilosów :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale Prezes szuka srodkow na operacje usuniecia glowki kosci udowej. Inaczej nie bedzie chodzil:
[URL="http://www.dogomania.pl/../178697-PREZES-onek-z-zanikiem-miAE-A-ni-i-ogromnAE-dysplazjAE-bA-aga-o-pomoc/page2"]http://www.dogomania.pl/threads/1786...-o-pomoc/page2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...