Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='migdalena']Podajcie nr.konta .Na razie wpłata jednorazowa.[/QUOTE]
Cudnie !!! Migdaleno ! Wielkie dzięki !:Rose: Finansami dyryguje elik, wyśle Ci konto na PW - zerknij tylko na 1 post i zdecyduj na co chcesz przeznaczyć swoją wpłatę !!
Bardzo się cieszę :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota'][B]CYTUJĘ:[/B]
[B]"Deklaracje na hotelik foksi - koszt 300,- zł/m-c [/B]( pozycje wyróżnione już wpłacone)[B]:[/B]
[...Jota jakąś kwotę, jeśli fundusze Jej na to pozwolą...

W związku z powyższym deklaruję kwotę brakującą na hotelik czyli 50 zł miesięcznie od przyszłego miesiąca. Proszę tylko o info, czy nadal na Twoje konto elik, czy inaczej i ew. do kiedy.[/QUOTE]
Jotko Kochana, dziekuję bardzo, przyrzekam nigdy więcej nie przekręcać Twojego nick`a jeśli już, to natentychmiast go poprawić :loveu:
Kamień z serca mi zdjęłaś. Spać już będę spokojnie, bo mamy deklaracje na pełną kwotę należności za hotelik foksiuni. Będą jeszcze inne wydatki, ale ten jest najważniejszy, bo gwarantuje foksi należytą opiekę :loveu:
Wpłaty Jotko myślę nadal na moje konto, chyba, że zdejmiecie mnie z tej zaszczytnej funkcji :lol:
Przepraszam, że dopiero teraz wchodzę na wątek, ale nie mogłam wcześniej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='migdalena']Podajcie nr.konta .Na razie wpłata jednorazowa.[/QUOTE]
Z przyjemnością, konto już leci, a ja serdecznie dziękuję za już i.... :loveu:
[B]
W dniu dzisiejszym na konto foksia wpłytnęły następujące wpłaty:

40,00 - [COLOR=black]Fiorsteinbock karma [/COLOR]
50,00 - Pani Agnieszka transport
150,00 - Pani Agnieszka hotelik

Bardzo dziękujemy :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Jotko Kochana, dziekuję bardzo, przyrzekam nigdy więcej nie przekręcać Twojego nick`a jeśli już, to natentychmiast go poprawić :loveu:
Kamień z serca mi zdjęłaś. Spać już będę spokojnie, bo mamy deklaracje na pełną kwotę należności za hotelik foksiuni. Będą jeszcze inne wydatki, ale ten jest najważniejszy, bo gwarantuje foksi należytą opiekę :loveu:
Wpłaty Jotko myślę nadal na moje konto, chyba, że zdejmiecie mnie z tej zaszczytnej funkcji :lol:
Przepraszam, że dopiero teraz wchodzę na wątek, ale nie mogłam wcześniej :roll:[/QUOTE]

Przeprosiny przyjęte;), ja tak Cię już lubię, że przekręcaj sobie ile chcesz:lol:.
Na dziś już chyba to wszystko, jutro cd. Bardzo się cieszę,że Foksia jest bezpieczna i będzie dobrze - tak czuję. Nie mogę myśleć o tym co przeszła sama - na tej Pipi'nej wsi - patrzę teraz na moją foksię, jak się wyciąga na kanapie po wieczornym spacerku i myślę,że i nasza Foksia znajdzie niebawem swoją kanapę, oby już na zawsze. I pozostając w tym sentymentalnym nastroju mówię wszystkim Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota']Cudnie !!! Migdaleno ! Wielkie dzięki !:Rose: Finansami dyryguje elik, wyśle Ci konto na PW - zerknij tylko na 1 post i zdecyduj na co chcesz przeznaczyć swoją wpłatę !!
Bardzo się cieszę :multi::multi::multi:[/QUOTE]
Dyryguje, dyryguje, a co to ja dyrygent jakiś cy co ? Ja tu tylko sprzątam. Przestawiam kasę z jednego konta w drugi, znaczy sie na drugie :evil_lol:

[quote name='Jota']Przeprosiny przyjęte;), ja tak Cię już lubię, że przekręcaj sobie ile chcesz:lol:.
... patrzę teraz na moją foksię, jak się wyciąga na kanapie po wieczornym spacerku i myślę,że i nasza Foksia znajdzie niebawem swoją kanapę, oby już na zawsze. I pozostając w tym sentymentalnym nastroju mówię wszystkim Dobranoc ;)[/QUOTE]
He, he, he:[B] Pipi`nej [/B]wsi he, he, he.
Ja zamierzałam podać propozycję imienia foksi - waśnie Pipi, ale jak sobie pomyślałam, jakby to przyszły pańcio wołał ją na ulicy zdrobniale: [B]Pipinka[/B], to sama się śmiałam w głos. Zrezygnowałam z tej wersji imienia dla naszej panienki.
A to lubienie , to z wzajemnością jest :loveu:
Śpij smacznie i śnij kolorowo o foksiach biegających po ukwieconych łąkach, leżących na mięciutkich kołderkach i baraszkujących z innymi psiakami pod okiem kochających pańciuś ipańciów :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Jota, dostalam wiadomosc, rozeslalam do paru dogomaniakow - czekamy na efeky, ja chwilowo poza jednorazowa wplata nie moge nic oferowac :([/QUOTE]
Już mówiłam, każda wpłata się liczy, a poza wpłatą jest jeszcze wiele innych sposobów na pomoc foksi - ogłoszenia, informowanie na innych wątkach o sytuacji foksi poprzez podpięcie banerku, reklamowanie bazarków itp
Wszystkie formy pomocy są bardzo potrzebne :lol:
==============================================
Dostałam od[B] pati-c[/B] zezwolenie na wklejenie na wątku naszej korespondencji w sprawie należności za transport, co niniejszym czynię.

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]pati-c[/B]
Witam!
Sunia dojechała bezproblemowo. B.spokojnie zniosła podróż w transporterze. Trochę się zeszło, gdyż część drogi była zupełnie oblodzona i pokryta śniegiem nawianym z pól.
Przelew doszedł,ale kwota ciut mniejsza niż pisałam w smsie -[B]doszło 250zł zamiast 270[/B].
Pozdrawiam i dobrej nocki- Pat.

Witam [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Nie ma najmniejszego problemu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[B]Doszło i te 20zł.[/B] Jeśli potrzeba ,proszę wkleić wiadomość-będzie najprościej.
Pozdrawiam i dziękuję za przelewy.
Pat. [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9694175#post9694175"]
[/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dziewuszka w hoteliku, ciachanko w planie (po cichu powiem, że pojawiła się szansa na wsparcie) czas więc szykować się do... nadania imienia :lol:

Przypominam więc, że konkurs na imię dla naszej foksi, za sprawą enii został ogłoszony.

[quote name='enia']ogłaszamy konkurs na imię dla foksi- ja proponuje [B]Lulu[/B] :)
a wygraną jest: dowolne dofinansowanie foksi np. hotelik, sterylka, fryzjer, karma, do wyboru do koloru.......:loveu:
a co do jej zachowania, to myśle , że za parę dni doopcia jej odżyje i pokaże na co ją stać:lol: oby tylko pozytywnie.[/QUOTE]

[quote name='elik']...
Dziękuję za poparcie :p
Otwieramy więc listę propozycji imienia dla naszej panienki.
W kolejności zgłoszeń (tu będą dopisywane następne):

Funia - elik
Foksia - li1
Funia - Jota
Lulu - enia[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='migdalena']Właśnie wysłałam przelew.Cudna sunieczka,a w swoim czasie, jak zostanie ostrzyzona,na pewno ktos ją przygarnie![/QUOTE]
[B]Midaleno[/B], taka jestem zakręcona, tyle na raz chcę zrobić, że wysłałam do Ciebie nr konta drugi raz, zamiast do martini77.
Przepraszam, normalnie walnij to w kosz :diabloti:

[B]Martini77[/B] (pyszne imię mniam, mniam) no sama widzisz, ile ja mam roboty, po dwa razy muszę tę samą wiadomość wysyłać :loveu:
Ojjj chciałoby się i po 50 razy, byle było do Kogo - tyle potrzebujących psiaków wokoło :-(
[SIZE=3]Bardzo dziękujemy[/SIZE] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']martini77 widze ze pomozesz mojej foksi ;) Wielkie dizeki, masz ogromne serducho, no i reszta tez, Foksia Was zalize jak juz będzie miała domek :) Ja tez dzisja zrobilam przelew, powinno jutro dojsc ;)[/QUOTE]
Bardzo, baaardzo dziękuję i za pieniążki i za koleżanki i za kolegów...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Jota, dostalam wiadomosc, rozeslalam do paru dogomaniakow - czekamy na efeky, ja chwilowo poza jednorazowa wplata nie moge nic oferowac :([/QUOTE]
Fiorsteinboc bardzo, bardzo dziękuję - właśnie taką pomoc miałam na myśli - wsparłaś Foksię już przecież finansowo i drugi raz nie śmiałabym prosić. Wiedziałam,że mogę liczyć na rozesłanie wiadomości - jeszcze raz wielkie dzięki:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']
Śpij smacznie i śnij kolorowo o foksiach biegających po ukwieconych łąkach, leżących na mięciutkich kołderkach i baraszkujących z innymi psiakami pod okiem kochających pańciuś ipańciów :lol:[/QUOTE]

Elik, sen ??? ja mam nadzieję na taką przyszłość w realu :lol::lol::lol::lol:, czego sobie i Tobie życzę.
A spało się nie powiem, smacznie tylko jak zwykle ... za krótko:p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota']Elik, sen ??? ja mam nadzieję na taką przyszłość w realu :lol::lol::lol::lol:, czego sobie i Tobie życzę...[/QUOTE]
[B]Całym sercem przyłączam się do tych życzeń[/B] :multi:

[SIZE=3][COLOR=red]Już wczoraj powinnam była to zrobić, ale niestety brakło czasu.[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][SIZE=3]Dlatego dopiero dzisiaj, ale za to bardzo gorąco dziękuję wszystkim darczyńcom.[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=red][SIZE=3]Dzięki WAM finanse foksi wyszły na plus, a co za tym idzie jej szanse na normalność znacznie wzrosły, a ja mogłam wywiązać się z terminowych zobowiązań finansowych.[/SIZE] [/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Oprócz wsparcia finansowego daliście coś znacznie więcej. Myślę, że dzięki Waszej postawie, znacznie wzrosły szanse na ratunek dla innych bezdomnych, cierpiących, znalezionych stworzeń.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Bardzo Wam dziękuję. Tym bardziej, że zdaję sobie z tego sprawę, iż wiekszoś z nas nie cierpi na nadmiar gotówki, a wręcz przeciwnie.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Elik,podziękowałaś wszystkim za pomoc,ale mi głupio,to ja powinnam podziękować,a za miast tego ostatnio nawet tu prawie nie zaglądam.Wykończyła mnie adopcja jamnisi.Nie mogłam spać,jeść,ani tym bardziej nic robić.Ale już jest ok i poprawiam się w zachowaniu.Przepraszam,przepraszam,przepraszam.Kochane ciocie,bardzo serdecznie dziękuję za pomoc,przyznam,że byłam w szoku,że ta biedula wzięła za serce i tak szybciutko znalazła się w ciepełku.Gdyby nie Wy,ona żyłaby tak jak Szczotka/teraz Nelli/.Charaktry tych suczek są bardzo podobne.jedna i druga były przeganiane,bite,a jednak zaufania do człowieka nie straciły.Cierpiały nie jednokrotnie straszny głód,ale nigdy jajka nigdzie nie wyciągnęły,tym bardziej kury.Dziękuję za nie,dziękuję w ich imieniu i dziękuję w imieniu kilku osób tu mieszkających,prosiły mnie o to."Pani,podziękować tam tym ludziam,że zabrali tego biedaka,bo coż to za życie,nawet i dla psa".Prosili,więc niniejszym przekazuję DZIĘKUJEMY.

Ja zbieram się do kupy i za jakiś czas wracam.Muszę rozkminić z tym rozliczeniem.Czytałam coś wcześniej,że mam poprawić na pierwszą,ale nie bardzo ja kumam w tym wszystkim.Elik kochana,może ja poprostu napiszę na pierwszej stronie,że rozliczenia i potrzeby są na str??? i Ty sama tym się zajmiesz?Np w pierwszym Twoim poście,który tu na wątku napisałaś.Od początku tym się zajęłaś i chyba najlepiej wiesz co usunąć,a co wstawić.Proszę,pomyśl co?

Jeszcze jedno.Uważam,że trzeba pomóc jeszcze tej młodziutkiej suczce onkowatej,ale ja już nie mam odwagi nawet prosić o to.Najpierw Foksia,teraz odrazu ta onka.Ale wiecie co?,ona ma jeszcze gorzej jak Foksia,naprawdę.Siedzi na tym sznurku w chlewie,bez światła,bo tam okna nie ma.Jak jeść zaniosę,to tak je,że zębami dzwoni o miskę.Ona jeszcze cały czas nie może się najeść.Co robić?Może jeszcze poczekam?,mam teraz karmę dla niej,to będę karmić,a ludziom powiem,niech czekają?Przekonali się,że jednak Foksi pomogliście,to może będą czekać?Pogadam dziś z nimi.Postaram się zaciągnąc może jakiś karton dla niej?mam taki gruby i spory.Proszę napiszcie co robić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']zrób jej dobre zdjęcia, potem wątek a potem się zobaczy- najważniejsze to zacząć!!!!!
a tu czy na twoim wątku ktoś pytał o tą sunię, ale nie moge postu odnaleźć.......[/QUOTE]

Zgadzam się, Pipi nie miej skrupułów i zrób nowy wątek ze zdjęciami. MOże ściągnie się tam ludzi z "owczarków" i pójdzie dalej.
Staram się dalej rozsyłać apele o pomoc dla naszej Foksi - wrzuciłam jeszcze raz na Foksteriery w potrzebie i drugi apel na forum wielbicieli psów myśliwskich - może jakiemuś myśliwemu serce zmięknie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...