Jump to content
Dogomania

"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."


Tigraa

Recommended Posts

Ale Red czy napewno byście chciały dać Zuzię komuś obcemu żeby ją do Katowic zawiózł:cool3: jakos tak mi się w to nie chce wierzyć jak Was znam:lol:
Strasznie szkoda, że nie było więcej telefonów, bo pewnie drugi raz już nie wydrukują ogłoszenia sunieczek:shake: Ja oczywiście będę im odnawiać ogłoszenia na cafeanimal i innych stronach. Jej taką miałam nadzieję jak przeczytałam że są w Metrze, to takie moje dwie ulubienice i tak długo siedzą w tym schronie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może by sie okazało ze ten dom w Katowicach to naprawdę wymarzony dla niej i szkoda by było rezygnować z powodu odległości, szkoda że mój TZ nie jeździ do Katowic, bo wtedy bysmy miały relację z podrózy cały czas.

Link to comment
Share on other sites

Tak to Łatka ma być operowana, a była ogłaszana razem z Zuzią, z którą mieszka od kilku lat w tym samym boksie. I to własnie Zuzię chce adoptować ta pani z Katowic. Jeżeli dziewczyny zdecydują żeby jednak sunie rozdzielić, to właśnie Zuzię mogłabyś Zulugula zabrać.
Chciałysmy im znaleźć wspólny dom, ale chyba z tym będzie bardzo ciężko bo obie sunie są już niemłode, dlatego dziewczyny rozważają możliwość adopcji oddzielnie, ale to już niech zadecydują Red i DORKA.

Link to comment
Share on other sites

Tomaszów, Piotrków? Jedziemy trasą katowicką, więc dla nas bez znaczenia, gdzie się spotkamy. Gdzie Wam bliżej. Jak dla mnie może być i Częstochowa. Wydaje mi się, że od Tomaszowa jest z Radomia najbliżej.

Jakiej wielkości jest Zuzia? Może ktos wkleić zdjęcie? Czy jest szansa na jej wyczesanie przed podróżą lub kontenerek? Niech osoba, która odbiera Zuzię skontaktuje się ze mną. Czy była przeprowadzona wizyta adopcyjna? Na kogo umowa itp.?

Link to comment
Share on other sites

No dziewczyny jeżeli postanowiłyście, że Zuzia ma jechać do Katowic to trzeba się pospieszyć ze sprawdzeniem domku:cool3:
Zulugula, Zuzia jest malutka, jej fotki razem z Łatką są w poście 188 na 19 str tego wątku, Zuzia to ta mniejsza:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...