Jump to content
Dogomania

"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."


Tigraa

Recommended Posts

Zuzia ma usuniętą macicę z guzem. Czuje się ....jak po operacji, póki co nie najlepiej, ale jest dzielna. dostaje antybiotyk i p-wbólowe, na pewno będzie coraz lepiej. dobrze, że zostało to wychwycone, sunia ma dom i musi się trzymać teraz jaknajdłużej......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak zobaczyłam że jest Twój wpis na wątku Red to aż bałam się go otwierać, ale chyba wiesz dlaczego.. Oby Zuziunia jak najszybciej zdrowiała, jak dobrze, że Pani tak o nią dba i poszła na to czyszczenie ząbków, no i całe szczęście że ma takiego dobrego weta.
Red bardzo Cię proszę dowiaduj się na bieżąco jak czuje się Zuzia po operacji.

Link to comment
Share on other sites

Wieści od pani Zuzi:

Zuzia ma się już lepiej, właśnie jest po obiedzie, śpi koło mnie na kanapie (chociaż lekarz zabronił) i chrapie. Dziś miała ostatni zastrzyk i za 10 dni pójdziemy z nią na kontrolę. Brzuszek ładnie się goi, pyszczek też, Zuzi bardzo smakują kostki dla psów, które dostał na czyszczenie zębów.

Pozdrawiamy razem z Zuzią, i oczywiście się odezwiemy. Postaram się też przesłać jej zdjęcie, jak ładnie wygłąda w fartuszku (chociaż bardzo go nie lubi). :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

U Zuzi cisza ???

Bardzo przepraszam, ale błagam zajrzyjcie tutaj. Potrzebna pomoc...każdy pomysł się przyda, a przede wszystkim ogłoszenia :(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-brzydki-wylysialy-gluchy-slepy-pies-po-wypadku-bez-szans-prawda-148195/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dorka pewnie jest zajęta
z mojej wiedzy mogę podejrzewać, że ma dużo pracy


tymczasem:

proszę cioteczki bardzo o wsparcie
suczki wyrwane z cpn-u nie mają zaplecza finansowego
jest koniec miesiąca i nie ma kasy na hotel dla suk, nie ma na leczenie
nawet 5 złotych pomoże dziewczynom

zrobiłam bazarek dla suczek

zapraszam też na wątki
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/sunie-z-jadlanki-pomocy-9-10-sunie-wracaja-na-ulice-brak-stalych-deklaracji-pomoz-146292/[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lusia-wychudzona-piekna-pirenejka-pod-chmurka-na-wsi-148671/#post13139388[/url]


zapraszam na bazarek dla moich suczek spod radomia
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149186[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A ja nawet trzy razy bardziej:cool3:;), wiecie że na znalezieniu domu dla Łatki i Zuzi najbardziej mi zależało, Łateczce kochanej się nie udało (czego pewnie nigdy nie odżałuję) ale chciałabym być chociaż o Zuziunię spokojna.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Tula, nie mam żadnych namiarów na ten dom, ani telefonu ani emaila. a szukanie adresu w schronie to niestety trzeba mieć na to dużo czasu. Mnie osobiście doby brakuje, Tobie tymbardziej. Nie wiem tylko dlaczego one od czasu do czasu się nie odezwą, przecież to takie super babki.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam od Dorki nr kom do pani Elżbiety, która wraz z córkami zaadoptowała Zuzię:) Dzwoniłam i Zuzia ma się bardzo dobrze:):):) Co jakis czas dokucza jej pęcherz i nerki ale jest na to regularnie leczona, uwielbia Panią Elżbietę i chodzi za nią krok w krok:) Mimo ze to już staruszka Zuzia potrafi jeszcze na spacerku dla zaczepki i zabawy łapać ludzi za nogawki:) mam obiecane fotki, jak tylko dostanę to od razu wkleję na wątek:) DORKA, Red macie serdeczne pozdrowienia od Pani Elżbiety, całej rodzinki i Zuzi oczywiście:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...