Jump to content
Dogomania

Hodowle ?


Guest Marlena999

Recommended Posts

Tak a propos Szrika :lol: :lol: :lol:

[quote name='Ania W'][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3236/szarikczb1lb.jpg[/IMG]l
Tak miał wyglądać Szarik!!! Jednak ze względów politycznych (oczywistych skojarzeń ze szlacheckim pochodzeniem tej wspaniałej rasy) wybrano owczarka niemieckiego z NRD.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']Pafka-pies nigdy nie bedzie zachowywac sie tak jak w czasie gdy wykonywal polecenia tresera zza planu a potem zostalo to zlozone,zmontowane i ............mamy film.............bo zycie to nie jest film:roll: :lol!: :smokin: :drinking:[/quote]

jak nie?:mad: Barosz bedzie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']Pafka-pies nigdy nie bedzie zachowywac sie tak jak w czasie gdy wykonywal polecenia tresera zza planu a potem zostalo to zlozone,zmontowane i ............mamy film.............bo zycie to nie jest film:roll: :lol!: :smokin: :drinking:[/quote]
Teraz to jest już inaczej ale dawniej lubiłam odgadywać jak osiągano dane zachowania psa. Jostera to można było wszystkiego nauczyć na aport.

Link to comment
Share on other sites

A moja Lamia to się do cyrku nadaje a nie do filmu. Hehehe potrafi naśladować różne zwierzeta np. kica jak zając albo ryje w błocie jak świnka... A w sobote załżyła zwierzyniec i musiałem po spacerze zabrać jej rodzinę kleszczy chyba z dziesięc sztuk. Mówię wam każdy onek się do czegoś nadaje ...:D

Link to comment
Share on other sites

A co do hodowli to moje zdanie jest takie: zawsze będą dobre hodowle i zawsze będą osoby które będą wyłącznie patrzyły na zyski. Oczywiście powoduje to iż wzrosną ceny psów wzorcowych a ludzie będą częściej wybierali te od oszustów bo są tańsze a przeciesz też mają rodowód. Ja kupując swoją sukę wiedziałem o onkach tyle co z opisu wzorca rasy a o hodowlach nic. Teraz to mam obsesję ale to już po fakcie. Wcześniej myślałem że każdy hodowca to ma bzika na punkcie danej rasy i dlatego ją hoduje i ze nie da zrobić krzywdy psu i jest miłośnikiem zwierząt itd. a potem wszedłem na dgm i się załamałem. Przeraziłem się ... Jestem zadowolony ze swojej suni co do hodowli to wole nie wnikać i mam nadzieje że jest ok. Faktycznie ayshe życie to nie film a tym bardziej nie bajka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no to mialas w pewnym sensie szczescie Ewa-Jo.bo ja do tej pory przecieram slepka w szoku:roll:[/quote]
Nie wiem czy to szczęście -wiesz że bachora szukałam rok i wiesz jaki jest. Wiedza w tym wypadku dała dużo strachu ,obaw ,niepewności i ciągłego sprawdzania wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']czyli wybralas DONki ? chodzi o wygląd ? bardziej ci sie podobają ?[/QUOTE]


W zasadzie to od zawsze chciałam DONka, ale ze względu na to ze mama stwierdziła z ebedzie za duzo siersci to był ON. Poza tym nie chce psa który bediz epodobny do Lazy, a serce nie pozwala mi na inna rase.
Wiesz cos o którejkolwiek hodowli, która podałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Nie wiem czy to szczęście -wiesz że bachora szukałam rok i wiesz jaki jest. Wiedza w tym wypadku dała dużo strachu ,obaw ,niepewności i ciągłego sprawdzania wszystkiego.[/quote]a dlaczego nie kupilas od pepikow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']W zasadzie to od zawsze chciałam DONka, ale ze względu na to ze mama stwierdziła z ebedzie za duzo siersci to był ON. Poza tym nie chce psa który bediz epodobny do Lazy, a serce nie pozwala mi na inna rase.
Wiesz cos o którejkolwiek hodowli, która podałam?[/quote]moze onka czarnego albo wilczastego?:cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Lazy, Ina ma u siebie w hodowli psa z Kwiatowego Dworku, czarnego.
A od Aleksandry jest mój znajomy Hagan, całkiem sympatyczny pies :)[/QUOTE]
Ales mi pomogła:P
Wiem, ze z Kwiatowego Dworku to oki psiaki. Wiem, ze tymi od Aleksandry kryje wiele innych hodowli. A wilcze gniazdo juz ktos mi polecał. I mam dylemat. Sa trzy sunie...i kazda z innego skojarzenia. Najbardziej exterierowo podobaja mi sie rodzice Od Aleksnadry...ale nie wyglad jest tu najwazniejszy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...