Jump to content
Dogomania

Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM


Kana

Recommended Posts

Kana cieszę się że sunia już się do was przyzwycziła.Ona jest strasznie spragniona kontaktu z ludźmi. Z tego co ja wiem "hodowla" z której była wzięta jest jest w Kartuzach lub w okolicy. Napewno poza grzywaczami są tam jeszcze rotki. Dzwoniłam do baby od której ją wziełam żeby mi podała nr. telefonu do ludzi od których ona ją wzieła bo mam nadzieję dotrzeć do pierwszych osób,które były po nia w tej "hodowli". Oni napewno wiedzą dokładnie gdzie to było. Czy za takie zaniedbanie można coś im zrobić ? Mam nadzieję że jest na to jakiś paragraf. Tego nie można tak zostawić!!! Biedne maleństwo.Kana ucałuj malutką.

Link to comment
Share on other sites

[B]Prawie... jak grzywacz... [/B]
[B]
[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6429/dscn0844g.jpg[/IMG]

[U]Prawie...[/U]

[IMG]http://www.cats.alpha.pl/pieski/images/chinski_grzywacz.jpg[/IMG]

Prawie... robi wielką różnicę...
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Mała zmiana hodowla jest z Kwidzynia. Telefon nie do odzyskania,podobno wykasowali, ale będe miała adres za jakieś 10 minut.Powiedziałam tej babie że chciałam się skontaktować z hodowlą bo może mają jeszcze jednego psa do oddania,więc powiedziała że postara się dowiedzieć.To porównanie...wierzę że u ciebie szybko będzie tak wyglądała jak na drugim zdjęciu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Kana ani ozonella ani manusan nie kolidują z antybiotykiem[/QUOTE]

dokładnie tak- manusan to mydło .... chirurgiczne i nie ma wpływu na działanie antybiotyków czy innych leków .... my go używamy podczas robienia tatuażu i nie ma potrzeby pytać klienta czy zażywa leki czy antybiotyki.... zresztą jest stosowany w medycynie jako płyn dezynfekujący do chirurgicznego i higienicznego mycia rąk.

Preparat wykazuje przedłużone działanie (do około 3 godzin), niszcząc drobnoustroje bytujące w głębszych warstwach skóry, wykazuje wysoką aktywność przeciw tlenowym i beztlenowym bakteriom Gram-dodatnim i Gram-ujemnym oraz grzybom. Więc także przy farmakologicznych leczeniach ;)



Posłałam ci -butelka nie zmieściła sie już do paczuchy:roll: więc poszło w opakowaniu zastępczym- słoiczek (owinięte w bluzeczkę- rozpakowuj nad czymś miękkim żebyś nie potłukła;)) - to koncentrat, więc do rozrobienia z wodą (PRZEGOTOWANĄ!) - odkleiłam też ulotkę z flaszki i przyklejona do ciuszków ;)

ciuszki też poszły: pajace, śpiochy, - poobcinasz nogi (znaczy ciuchom nie psu:evil_lol:), spodenki, bluzeczki, bluzy, koszulki- przydadzą się do śpiochów np. bo na ramiączkach, to by psina miała odkryte łapki przednie ;)
wrzuciłam też krótkie spodenki zapinane na ramiączkach to po domu po smarowaniu bedzie miała żeby nie zlizać.....
ponad 2 kilo wysłałam ..... mam nadzieje że coś sie przyda- co nie to rzucisz na posłanko ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie podawaj adresu, znajdzimy kogoś z Kwidzyna kto będzie mógl pojechać do tej "hodowli".
A to pseudohodowla czy ta rasowa?

Mi się też wydaje że 328 lub 823 ale wlasnie się dowiedzialam że musi być minimum 4 znaki plus literka z przody lub tylu.
A ja tam litery nie widze ani 4 znaku...

Może być też tak że tatuaż jest lipny.

Link to comment
Share on other sites

Nie cztery znaki plus litera tylko trzy znaki(cyfry) i litera.To jest ta niby hodowla z której sunia była zabrana w grudniu tylko nie pasuje mi tu teraz ta książeczka zdrowia bo wiesz gdzie były robione szczepienia,no chyba że książeczka jest podrobiona!Już nic nie rozumiem.Zaraz wyślę ci sms-a z adresem miejsca z którego sunia była zabrana. Mają tam być jeszcze Rotki więc niech ktoś z Kwidzynia tam podejdzie i zobaczy czy to dobry adres.

Link to comment
Share on other sites

Jak bambus?? :)

Tak ogólnie 4 znaki powinny być.
3 cyfry i litera bądź litera i cyfry.

Książeczka może być podrobiona gdyż nie ma w niej szczepień.
Jest tylko odrobaczenie i jakieś dziwne nie opisane szczepienie.
Natomiast w miejscu dla wściekliznę nie ma nic...

Coraz bardziej przypuszczam że tatuaż jest robiony przez pseudo...
Chyba że jakiś hodowca tak zrobil jej tatuaż...

Piranio czy moglabym Cie prosić abyś jutro zadzwonila do związku i zapytala o te propozycje tatuaży 3 cyfrowych czy takowe w ogóle są w bazie?

Link to comment
Share on other sites

Jest nadzieja :

[QUOTE]Musi byc nr i cyfra , a czy ten nr jest jedno, dwu, trzy- cyfrowy to zalezy od ilości pieskow tej rasy zgloszonych do przegladu w danycm oddziale .
Nasze szpice zaczlęły sie od nr 1R i to byly dwa zanki jak widać .
A po cyfrze to Warszawa . [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie ... dodzwonilam się do Pani z Kwidzyna.
Ma hodowle grzywaczy i są z papierami.
Zaraz się wszystkiego dowiem i zobaczymy czy sunia faktycznie u niej byla ...
Podobno ostatnie szczeniaki byly sprzedane ponad rok temu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Sluchajcie ... dodzwonilam się do Pani z Kwidzyna.
Ma hodowle grzywaczy i są z papierami.
Zaraz się wszystkiego dowiem i zobaczymy czy sunia faktycznie u niej byla ...
Podobno ostatnie szczeniaki byly sprzedane ponad rok temu.[/QUOTE]
Ja wiem z jakiej hodowli może być! Są tam też rottki i buldogi. I niedawno też był miot! Często tam są i są tanie psy.........

Link to comment
Share on other sites

magdola chodzi Ci o hodowle z Kwidzyna?
Dzwonilam do Pani i hodowla ma tatuaż zaczynająca się na F.

Asior na pewno nie.
pierwsza jest.
Na końcu także może być litera.
Dziewczyna na grzywaczowym mi tlumaczyla że w Związku tak mogą mieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Sluchajcie ... dodzwonilam się do Pani z Kwidzyna.
Ma hodowle grzywaczy i są z papierami.
Zaraz się wszystkiego dowiem i zobaczymy czy sunia faktycznie u niej byla ...
Podobno ostatnie szczeniaki byly sprzedane ponad rok temu.[/QUOTE]

Ostatnie szczeniaki rok temu sprzedane ale dowiedz się czy oddawali w grudniu dorosłą sukę. Ona podobno była od nich wzięta w grudniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...