Jump to content
Dogomania

MIKROPSY w potrzebie - ogłaszając swoje MIKRUSY pamiętajcie o innych, które cierpią!


E-S

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina87']Dla niektórych 6 letni pies jest już stary :shake:[/QUOTE]
kochana no nie przesadzaj, spotkałam u siebie w schronie ludzi którzy nie zaadoptowali 2 letniego psa bo za stary i to nie jeden taki przypadek, a 5 lat to wg.niektórych musi być zniedołeznialy dziadek, bez zębów co za TM sie wybiera :/

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wiem, ze trudno jest okreslic wage mikropsiaka w warunkach schroniskowych ale. Mikropies MUSI BYC MIKROPSEM!. Mikropies to psiak mozliwie jak najmniejszy,a le nie taki siegajacy do kolana czy zaraz przed nie.

Mikropies to psiak kieszonkowy, taki maciupenki.

Jak sprawdzic wage mikropsa? postaram sie pomoc :) bierzemy psiaka na rece i nosimy. Jezeli po przejsciu 100 m rece zaczynaja nas bolec i musimy go przelozyc to znaczy, ze wazy jakies 7,8 kg :) czyli nie jest mikropsem.

NOVA nie jest mikropsem :) wylatuje :)

Nie mzoemy wysylac ludziom informacji, ze mamy zbior psow a tu nagle okazuje sie, ze pies to chudzina siegajaca do kolan.

Trzymajcie sie nazwy zglaszajac psiaki. pls!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2][quote name='Madallena']Jak sprawdzic wage mikropsa? postaram sie pomoc :) bierzemy psiaka na rece i nosimy. Jezeli po przejsciu 100 m rece zaczynaja nas bolec i musimy go przelozyc to znaczy, ze wazy jakies 7,8 kg [COLOR=Black]:) czyli nie jest mikropsem.
[/COLOR][/QUOTE][COLOR=Black]

To ja mam mikropsa, którego tak nie sprawdzisz - bo Ci się wyrwie, obleci trzy razy dookoła i wyląduje na głowie ;) Ale jest mini i chyba go jeszcze tu nie ma:)

[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black][B]Imię:[/B] Lika
[B]Płeć:[/B] sunia
[B]Wiek: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]rok
[B]Waga: [/B]mało ;) 3 - 4 kg? Nie więcej.
[B]Miejsce: [/B]Azyl pod Psim Aniołem
[B]Sterylizacja: [/B]nie
[B]Stosunek do dzieci: [/B]nie akceptuje
[B]Stosunek do innych psów: [/B]ok
[B]Stosunek do kotów: [/B]nie sprawdzono
[B]Charakter: [/B]Przylepa z ADHD :)
[B]Kontakt: [/B]tel.: 501 258 303, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]
[B]Wątek: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/141682-LIKA-mA-odziutka-MINI-sunia-szuka-domu-bez-dzieci-Warszawa[/URL][/COLOR]


[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2522/dsc0367f.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...