Jump to content
Dogomania

Obcinaliście psom piąty palec???


Mynia_Pynia

Recommended Posts

Tylko bym musiała kołnierz załatwić.
Bo nie dość, że będzie miał dużą ranę pooperacyjną z opatrunkiem na brzusiu, to jeszce na łapach. :-o
Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, ze Teddy tak strasznie boji sie weta :( No, ale dobrze, ze wszystko zrobimy za jednym zamachem..

Link to comment
Share on other sites

Bylam u weta, ale Teddy nie mogl byc operowany, ponewaz dzien wczesniej jeszcze zwymiotowal.
Tak jak myslalam - główną przyczyną była przepuklina. Dostał zastrzyk, wet go dokladnie obejrzal, dal nam tabletki i musimy psiaczka podleczyc jeszce, aby na operacje byl w jak najlepszym stanie.
No i dzisiaj nie wymiotowal, wszystko jest pieknie. Umowilismy sie na czwartek o 12.00.
Co mam zabrac?
Kocyk i cos jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

moja Milka miala [B]dwa piate palce u jednej nogi z jednym pazurem[/B]:eviltong: i byly tak grube i duze ze jej bardzooooooo przeszkadzały... wiec usunęłam... Toffi mial jednego 'wyschniętego" piatego palca i kiedyś mu odpadł podczas czesania :lol: - żeby nie było!! Pies tego nie zauwazył, wiec paluszek chyba był juz martwy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Moja Axa ma pazur na obu tylnych łapach i przez 7 lat życia w zupełności jej to nie przeszkadzało. A czytając ten temat zmacałem pitbulla po łapce... jednej... drugiej... ma tylko po cztery pazurki u tylnych łapek, haha, ale zaskoczenie :evil_lol:

[quote name='Viz']Co mam zabrac?
Kocyk i cos jeszcze?[/quote]
Jeżeli dostaniesz psa wybudzonego, to niczego nie potrzebujesz (oprócz obroży i smyczy, o ile ich nie zostawiasz razem z psem). Ja kilka dni temu odbierałem sukę po sterylizacji i była "na chodzie", wzgardziła ręcznikiem i kocykiem. Została dobrze wybudzona, nawodniona kroplówkami i zabezpieczona przeciwbólowo.
Jeżeli pies nie będzie do końca wybudzony, tuż po narkozie, weź koniecznie coś ciepłego do okrycia i termofor z gorącą wodą. Ale chyba już żadne lecznice nie wydają zwierząt w taki stanie... :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...