Jump to content
Dogomania

Tunia_

Members
 • Posts

  96
 • Joined

 • Last visited

Tunia_'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. W środę wieczorem zamawiałam, w czwartek wysłali w piątek były. Może gdyby zamawiać rano, to by tego samego dnia wysłali. Miałyście może takie szelki? Warte to coś, widać ten odblask? Potrzebuję dla małego około 4 kg psa. Z tego typu szelek nie wychodzi.
 2. Co u Pysi, slicznego malenstwa. Juz w swoim domku?
 3. Czytałam wątek Maliny od początku, współczuję bardzo. Nasza Tosia też była na Białobrzeskiej leczona onkologicznie. Tam się trzeba dobijać codziennie to jest szansa na wcześniejszy termin.
 4. Czy jest na forum jakiś wolontariusz znający pieski ze schroniska z Zawiercia?
 5. http://olx.pl/oferta/dwie-sunie-CID103-IDdb4hl.html#dbe85dda53 Dwie sunie w typie szukają domu, nie wiem czy to nie sunie z pseudohodoli, bo ktoś oferuje też krycie innym pieskiem.
 6. a ma ktoś psa chodzącego inochodem?
 7. [quote name='akucha']Ten szczeniak też jest z dogo, tylko nie pamietam u kogo... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1272/1202479853fk2.jpg[/IMG][/URL][/quote] To Leoś z Ostrowii [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24127&page=7"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24127&page=7[/URL]
 8. Tunia_

  Ropomacicze?

  Czy suczka może miec ropomacicze przed wystąpieniem cieczki? Moja Tosia ma wycieki z pochwy, przerażona wizją ropomacicza dwa razy robiłam jej USG, które nic nie wykazało, był wymaz, antybiotyki, płukanki i wszystko jest ok do momentu odstawienia leku... Teraz wyciek się nasilił jest ropny,zielony, drugie USG było robione 2-3 tygodnie temu, nic nie wykazało, a teraz znów gorzej :-( Tosia ma 7 m-cy na uSG nie było widać niczego co by nawet zapowiadało cieczkę, niby mamy czekać ze sterylizacja do pierwszej cieczki, bo ma coś nie do końca tak jak powinna z rozwojem nerek i niby lepiej jak dostanie tej cieczki... ale ja się psychicznie wykończe, bo po pierwsze ciągle ma te ropne wycieki, a po drugie ta wizja ropomacicza, bo jak twierdzić, ze to "tylko" zapalenie pochwy, a nie coś powazniejszego bez USG? mam Jej robić to USG co miesiac :-(
 9. [quote name='moon_light']i zawinięty ogon, co tez czesto sie u szpiców zdarza:razz:[/quote] ogon to ma jak u prosiaczka :lol: może to jest rasowy :cool3: miniaturowy rudy husky :evil_lol:
 10. [quote name='moon_light']Ja w niej widze jakiegoś szpica (husky?) plus cos mniejszego...[/quote] Dla mnie też podobna do husky - szczególnie jak tak na wprost patrzy :loveu: i to zamiłowanie do polowań...poluje na kawki /całkowicie bezowocnie... i raczej z zerowymi szansami na powodzenie kiedykolwiek/ ale jak to śmiesznie wygląda, skrada się jak kot i nie szczeka na nie :lol:
×
×
 • Create New...