Jump to content
Dogomania

Bułgaria 2006


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Ja wierze w to co napisała Elżbieta, bo skoro z nimi rozmawiała, a jest z Bułgarii to pewnie to jest najbardziej wiarygodne. Musimy im wysłać 70 Euro, a te 50 zapłacić na miejscu.[/QUOTE]

A moze jest tak, ze dla obcokrajowcow jest po 35 za Serbie i Macedonie.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez juz zgłupiałam, jak dzwoniłam do Sofii pierwszy raz to usłyszałam , że każda CACIB-ka po 35 EURO i CAC-ka 30 EURO, ale zapytałam o promocje, taką jak była w tamtym roku i kazali mi napisać emaila do nich żeby ta pani która czyta po angielsku i z która się cały czas kontaktuje mogła mi odpisać, bo po rosyjsku jakoś z ta druga nie dogadałysmy się w tej kwestii. Odpisała, że promocja jest taka sama jak w tamtym roku, i razem za 3 wystawy 75 EURO, moge płacić na wystawie. Ja te emaile bede miec na miejscu wydrukowane i na tym bede sie opierać, na nocleg zreszta tez płacimy na miejscu i znajomi którzy byli tam w tamtym roku tez tak płacili, potwerdzenie że psy sa przyjete mam na emailu i zapłace napewno dopiero na miejscu:lol: . A te dwie wystawy to i telefonicznie i dwa razy emailowo mam napisane po 35 EURO każda.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie i to jest chyba najbardziej prawdopodobne, tylko pytanie czy faktycznie na miejscu będzie 75 Euro, a nie np. 90 Euro.

A co do tych 2 pozostałych to nie wiem, w Sofii Elżbiecie powiedzieli, że 25 Euro za wystawę do zapłacenia na miejscu.

Zebra - A Ty na ile wystaw zgłosiłaś?

---------------------------------------------------------

22.07 CACBugarska
23.07 CACIB Bugarska
24.07 CAC Srbija
25.07 CAC Makedonija
26.07 Specijalke sa rangom CAC
27.07 CAC Belorusija
28.07 Specijalke sa rangom CAC
29.07 CACIB Bugarska
30.07 Sou Sampiona sa dodelom titule "Grand Balkan Champion"


Takie informacje są dostępne na Macedońskim forum, ja już nic nie rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

[B]No nie !!!!:shake: :placz: [/B]ja tez nic z tego nie rozumiem.:shake:jak to mozliwe, zeby taka roznica byla w kalendarzu wystawowym.? :crazyeye:
[B]gwiezdny-wyslannik[/B] a jak trafilas na forum Macedonskie?

A ja nareszcie dosalam nastepne potwierdzenie(mailowe) z Raiskiego -kata z instrukcja dalszego dzialania czyli nr.konta i wysokoscia zaliczki.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos bedzie mial taka formalna rezerwacje sporzadzona przez osrodek lub hotel,w celu ew. pokazania na granicy?

Czy komus,ostatnio, odpisal zwiazek Bg? Bo ja 20.06. wyslalam maila i nie dostalam odpowiedzi.:shake:
Jestem tez ciekawa czy ktos robil zmiany w wystawach , w zwiazku z dodatkowymi wystawami Serbii i Macedonii?
Ja musze to zrobic, bo nie pisze sie na 5 show, z 2bg. musze zrezygnowac, nie chcemy siebie i psow zameczyc, no i kosztow podwyzszac( i tak sa duuuuze).

[COLOR=purple]Musze Wam powiedziec,ze suczka ktora zabieram, swietnie sie wstrzelila z cieczka.[/COLOR][COLOR=darkorchid]Wlasnie dzis ja rozpoczela.:multi: [/COLOR]
[COLOR=purple]A juz balam sie, ze konczyc ja bedzie na miejscu.I to byloby fatalne!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Киноложка седмица "КАМЧИЯ"

Срок за записване - за всички изложби - 12 Юли 2006!

СЪДИИ
23.07.2006.CACIB Bułgaria
Иван Димитров - групи: 4, 6
Sasho Peshev - групи: 1, 2
Zoran Curcic - групи: 3, 5, 7
Георги Христозов - групи: 8, 9, 10

25.07.2006 САС Serbia
Zoran Curcic
Dragan Janic
Stefan Popov

27.07.2006 САС Bułgaria
Svetlana Radiuk - групи: 1, 6, 7, 10
Aндон Тодоров - групи: 4, 5
Георги Ефтимов - групи: 2, 8
Catrin Lebret - групи: 3, 9

28.07.2006 CAC Macedonia
Slobodan Milosevski - групи: 3, 4, 9, 10
Sasho Peshev - групи:1, 2
Иван Димитров - групи: 5, 6, 7, 8

30.07.2006 CACIB Bułgaria
Slobodan Milosevski - групи: 2, 3
Andrzej Mania - групи:част от 2 (пинчери и шнауцери)
Dragan Janic - групи: 8, 9, 10
Andon Todorov - групи: 1, 6, 7
Stefan Popov - групи: 4, 5

Link to comment
Share on other sites

Czyli wychodzi tak jak mi podali.
My zgłaszamy tylko na Bułgarię - 4 psy i 1 na wszystkie wystawy, mówiąc My myslę o naszej wyprawowej grupce, czyli 2 kerry i 4 owczarki australijskie.
Ja nie mam żadnej informacji ze związku w Bułgarii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...